nasiona marihuany

5# [640 COB+50 Red] [2m] - OeSow`y ogródek: De'ath, BOOM, Delavega

Wyszukiwarka Forumowa:

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Motyka Trzeci
Zaprasza na.
Motyka Trzeci po raz 5


Siemaszko!




Gwiazdami będą pannice z OS`ów. Obecnie dzięki uprzejmości @De'ath [MENTION=57187]BOOM[/MENTION] [MENTION=75024]delavega[/MENTION] Po raz pierwszy będę testował nawozy BioTabs. Jednorazowy topping. Planuje utrzymać baby na 30-40 dniowym wegu, w 18x 8,5 litrowym autopocie. Podłoże to ziemia Biobizz light mix 1;1 z perlitem. Słońce podwójna lampa COB 320 W+ 25 W red boost. Mieszaki 6 sztuk Garden HighPro 5W. Dwa wyciągi z filtrami węglowymi. Termometr, higrometr, świnia do wilgotności. Start będzie w namiocie 120x60, następnie przeniesione do 200X100X200. Start pestek na talerzykach, następnie przeniesione do 1l doniczek. Regulary zostaną przesadzone do 3,5 l.




Pestki:


1x Dance World CBD -
Royal Queen Seeds:

1x EXO- noname z tematu

1x Destro 99 - [MENTION=33194]Zacier[/MENTION] trafiła się jedna malutka pesteczka w roślinie, zobaczymy co z tego wyjdzie :)!

2x Lemon OG Haze - Nirvana

2x Full Moon - Nirvana

2x Black Rose - Delicious Seeds

OS`y:

[SIZE=3 [MENTION=57187]BOOM[/MENTION][/SIZE]

REGI

7x Pin Tar Kush x Chemberry Disel

7x (Orient Expres x Sour Disel) x Chemberry Disel


@De'ath

6x Xandu 99

6x Crumpets 99


[SIZE=3 [MENTION=75024]delavega[/MENTION] [/SIZE]

5x Lime Loop

5x Lime V 3





Nawozy
BoomBoom Spray
Biotabs

Sprzet:
Lampa: COB 320 W+ 25 W red boost , COB 320 W+ 25 W red boost
Namiot: Royal Room 200x100x200 [cm]
Wentylator mieszający: 6x Profan 5W
Wentylator Wyciągający: 2x[airRoxy wentylator osiowo-kanałowy quiet (silent) 125mm
Filtr: węglowy- nie pamiętam nazwy i specyfikacji
Doniczki: 18x 8,5
Termometr: alkoholowy+ elektroniczny/higrometr
Nawilżacz: świnka
clear.gif
:25 W


Komentarze, rady, polecenia, z***y mile widziane :)


07.05.2020
Dni wzrostu: 0
All 0
Pestki wleciały na talerzyki

14.04.2020
Dni wzrostu: 0
All 7
Pierwsze pannice wystawiły głowy.




 
Ostatnia edycja:

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Plan przewiduje że ile docelowo chcesz zostawić?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,048
Odznaki
4
Elegancko. Limelope. Jak nie będziesz szanował mojego crossa to on Ciebie też nie będzie :skull: Chociaż limonkowa pętla to tez ładna nazwa hehe

Mega odmiany. Czekam w napięciu na kolejne upy. Cały set od biotabs? Bio pk albo herbatkę brałeś?
Właśnie co tak dużo tego kiełkujesz? :D
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
[MENTION=10210]gonzo[/MENTION]o w tym boxie 18 x 8,5 l + kilka małych zostawię jak w 1-1,7 L. Jeśli bóg da że będzie więcej niz 18 w dobrej kondycji to wstawię do następnego boxa :).
[MENTION=75024]delavega[/MENTION] Limonkowa petla brzmi lepiej :D - jak dedykowany sznur do wieszania się :def: Będę szanował, jak swoje :D !
Dużo pestek:)? poprzednio miałem 30 pestek na 18 miejsc i finalnie gdyby nie 100% damek w Tropicanie od zaciera to bym miał puste donice. Kilka nie wykiełkowało, kolejne słabe, jedna trafiła się ułomna :), kolejne 2 to hermy.... Poza tym zostanie uruchomiony nowy box wiec wy***ka :D !

Co do Biotabsa- ty mi powiedz czy to cały set- wiecej znaleźć nie mogłem :D ~!!




P.s.
Pestki od BOOM to regi.
Poza tym 7 małych doniczek to z jakimiś wybrykami.... jedna pestka stwierdziła że kiełek jej nie potrzebny więc wystawi od razu liscie, kolejna pomalowała kiełek na zielono.... a jeszcze inna wariatka zbrązowiała ;]
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Masz wszystko.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Uważaj na to biopk bo łatwo sponiewierac panny. Herbatka od biotabs fajnie wchodzi i przedawkowanie raczej nie grozi, tylko musisz napowietrzac przez min 24h.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Wszystko elegancko, tylko sam lightmix spokojnie by wystarczył do autopotów. On ma już odpowiednią ilość perlitu (około 20-30%), i pełno różnych włókien, więc nie ma problemu w autopotach z akcją podsiąkową i pobieraniem wody z dołu. Sam kiedyś uprawiałem w autopotach dopóki mi nie ukradli, i sam lightmix od biobizzu spokojnie wystarczał.

Jeżeli wsadzisz 50% lightmixu i 50% perlitu, to ziemi będziesz miał około 35% a perlitu 65%, czyli bardziej hydro niż uprawa w ziemi, to nie jest za dobre do organiki.

Wiem, że producent autopotów zaleca zmieszanie 50% coco lub ziemia i 50% perlitu / kulek ceramicznych ale to dotyczy ciężkiej ziemi, takiej jak sam torf albo coco a nie takiej lekkiej mieszanki jak lightmix, zastanów się nad tym.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
zamiast tego wyżej daj dolomitu i cześć.. nigdy tego nie dodawałem a było dobrze, to po co przepłacać ;)

powodzenia !
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,936
Odznaki
5
Jak sie używa silicum flash to według rozpiski leci wszystko jak wczesniej oprócz orgatrex
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,048
Odznaki
4
Nigdy jeszcze nie miałem lightmixa od biobizz, tam aż tak dużo tego perlitu jak fazo pisze? Tj 20-30%? Wydaje mi się że to sporo. Ma ktoś porównanie do lighta od plagronu?

Motyka masz wszystko. Jak wcześniej Bio wspomniał - ostrożnie z pk bo mocarz. Orgatrexu ogólnie mało mi idzie. Ewentualnie pod koniec grow.

To co mogę Ci polecić to przy przesadzeniu podanie jednego tabsa a nie dwóch. Tego drugiego wciśnij od koniec indukcji.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Nigdy jeszcze nie miałem lightmixa od biobizz, tam aż tak dużo tego perlitu jak fazo pisze? Tj 20-30%? Wydaje mi się że to sporo. Ma ktoś porównanie do lighta od plagronu?

Ja mam, nie ma większej różnicy. Prawie każda ziemia z growshopu ma tyle samo, po za bio canną i canną terra + bo one nie mają wcale perlitu.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,048
Odznaki
4
Ja to dodawałem keramzytu trochę ale będę wymieniał ziemię na następny grow to może bez tego bym spróbował...
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Dzięki @fazogastor za uwagę, sam się zastanawiałem jak to ugryźć... Muszę to jeszcze przetrawić...:)_ Biobizz All mix ma 30% perlitu, Lightmix wydaje mi sie ze kolo 15% -znacznie mniej wizualnie. Git! Poleci 1 tabs na początku i 1 na indukcji, chyba że braki wylezą to wczesniej. Dawać keramzyt na spód? Oraz wszystkie siatki i maty z zestawy autopot?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół