nasiona marihuany

Oświetlenie sanlight q6w

Wyszukiwarka Forumowa:

420Louis

Member
Rejestracja
Maj 14, 2020
Postów
16
Buchów
0
Witam. Czy ktoś używał lamp q6w pelne spektrum. Planuje założyć boxa (220wys. 120szer. 120dl.) Chciałbym wrzucić 2 takie lampy do boxa. W planach mam chodowle 2 sztuk pelnosezonowych (fotoperiod) na poczatek. Pytanie jest takie czy lampy się sprawdza oraz jak przejść w takich lampach z vege na flo czy przy pełnym spektrum wystarczy zmiana czasu oświetlenia? Czy wymaga to zmiany lamp na inne ? Z góry dziękuję za pomoc.

---------- Post Zaktualizowany 13:10 ---------- Data pierwszego postu 11:45 ----------

Z góry przepraszam za błędy.
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Skoro piszą że pełne spektrum to nadaje się do obu faz. Pytanie czy na 1,44 mkw. nie będzie to za wiele, mimo opinii ze strony producenta, druga sprawa to czy warto dać 6000 pl, skoro za 3000-3500 gość z OLx skręci sprzęt podobnej klasy a może nawet lepszy.
 

420Louis

Member
Rejestracja
Maj 14, 2020
Postów
16
Buchów
0
Cena może i wysoka ale nie to jest najważniejsze. Zbyt dużo zachodu na sprowadzanie ledow z Polski. Na miejscu sanlight q6w mogę kupić za około 7000 zł więc sporo ale jeśli efekt będzie zadowalający to jestem w stanie za to zapłacić. Chce osiągnąć w jak najwyzszym stopniu to mozliwe naturalny plon a jak wiadomo swiatlo też na to wpływa częściowo. Więc pytania ciąg dalszy, czy ktoś już używał tych lamp i jak je ocenia?
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Ale chyba się na nie uparłeś? bo w tym budżecie masz o wiele lepsze lampy, zobacz np. Gavite Led Pro
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Znajomy używa tych sanlightów i sobie chwali. Aczkolwiek osobiście mam takie zdanie że musiał bym być zdrowo ***nięty żeby dać 7tys za światło do namiotu 1.44. Za tyle to 3x większego boxa wyposażysz od a do z.
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
musiał bym być zdrowo ***nięty żeby dać 7tys za światło do namiotu 1.44. Za tyle to 3x większego boxa wyposażysz od a do z.

o tym też mu mówię...to jest solidne i ma swoje całkiem fajne parametry ale nijak to się ma do ceny zwłaszcza 2 sztuk do 1.44
 

420Louis

Member
Rejestracja
Maj 14, 2020
Postów
16
Buchów
0
Jeśli wszystko będzie szło tak jak powinno planuje rozbudowę boxa więc 2 x sanlight q6w będę mógłbym śmiało poszerzyć z czasem. Grawida jest już pojedyncza i droższa o 1500 ale mniejsza z cena bo nie o to w tym wszystkim chodzi. Parametrów lamp nie sprawdzam bo w z tej półki prawdopodobnie nie różnią się od siebie i pracują na podobnych podzespołach. Chodzi głównie o jak najlepsze odwzorowanie światła słonecznego. Nie uparlem się na sanlighty tylko biorę wszystkie za i przeciw. Biorę również pod uwagę to że kupując oryginalne lampy nie mam problemów z gwarancją w przypadku np. wadliwej lampy.

Dzięki za odpowiedź "smieszne420". Czy twój znajomy prowadzi fotorelację ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół