nasiona marihuany

Oświetlenie

Wyszukiwarka Forumowa:

Bolton

Member
Rejestracja
Maj 13, 2020
Postów
5
Buchów
0
Witam jestem początkujący zrobiłem samodzielnie boxsa 50x50x130 jakie oświetlenie wybrać? Dodam że Wyłożyłem go kocem termicznym
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
HPSa 150W np...
 

Bolton

Member
Rejestracja
Maj 13, 2020
Postów
5
Buchów
0
clear.gif
czy ten zestaw wystarczy?

---------- Post Zaktualizowany 20:31 ---------- Data pierwszego postu 20:30 ----------

https://www.ebay.de/itm/261891130865
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
klasyczny prądojędzący HPS 150 albo LED TS MARSHYRDO 600- nowa budowa- na yt znajdziesz filmiki

sam musisz wybrać najlepiej pod względem finansowym.
 

Bolton

Member
Rejestracja
Maj 13, 2020
Postów
5
Buchów
0
Czytałem że żarówki hps się wypalają czyli inwestycja nie kończy się na zakupie początkowego zestawu a jak jest z ledami?
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Czytałem że żarówki hps się wypalają czyli inwestycja nie kończy się na zakupie początkowego zestawu a jak jest z ledami?

Zanim będziesz musiał wymienić żarówkę to już znudzi CI się sadzenie. :)
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Skoro tak to wybieram HPSA

Będziesz zadowolony, dobierz do tego dobra wentylację , jeśli środki Ci pozwolą to dobrze jakby miała regulację. Jeśli w początkowej fazie będzie za gorąco pomyśl o zakupie toreb CO2 , wtedy rośliny lepiej znoszą upał.
 

Bolton

Member
Rejestracja
Maj 13, 2020
Postów
5
Buchów
0
Dobrze kupię lampe zobaczę jak wygląda sprawa z temperaturą i będę kombinował z wentylacją a jeżeli chodzi o temperaturę w jakich granicach powinna się wahać?
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Dobrze kupię lampe zobaczę jak wygląda sprawa z temperaturą i będę kombinował z wentylacją a jeżeli chodzi o temperaturę w jakich granicach powinna się wahać?

Jest tutaj, i pewnie słuszna opinia, że wyraźna różnica temperatur powoduje " wyciąganie" się roślin, więc powinieneś zadbać by temperatura nie miała dużych amplitud, powinna oscylować między 25-30 st. C . Im mniejszy "rozstrzał" temperatury tym lepiej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół