nasiona marihuany

Auto & fast version outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
40 mokrego z lodygami tak ?

---------- Post Zaktualizowany 21:51 ---------- Data pierwszego postu 21:49 ----------




Zdjecie bez przypału w h*j ......

---------- Post Zaktualizowany 21:56 ---------- Data pierwszego postu 21:51 ----------




Zdjecie przez przypału w h*j ......

A mokrego 40 czy suchego ? bo widze zielone lodygi i liscie ...
 

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
gratuluje apetycznych topkow :D ja moje automatu tez jakos teraz scinam, ale ja nie bede mial tyle nawet z 4 roslin hahaha. z fartem
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
[MENTION=92011]LukexOG[/MENTION] co ty się tak przypie****asz do chłopaka, ja na tej wadze żadnych łodyg nie widzę a temat wydaję mi się być suchy..

A co do tego sour diesela to mam chętke na niego fest, jedna z moich ulubionych odmian do działania, fajnie Ci to idzie, pozdro :ako:
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
[MENTION=47833]GrubeLOLE[/MENTION]
Ja w szoku co do tego Diesla i Tangie, takie średniej wielkości roślinki się wydawały, ale widać napuchły, pogratulować wyniku, poprawia się nastrój co do moich AK-aczy :D
[MENTION=92011]LukexOG[/MENTION]
Ścina 02.08 foty 06.08
4 doby suszenia bez łodyg to normalnie wyzbywa się 70-75% wody, także jak mu spadnie coś z wagi to parę G ewentualnie
 

Good Time

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
98
Buchów
2
według prawa takie zdjecie nie moze stanowic dowodu w sprawie, po prodzie mają go zidentyfikować? Chociaz w Państwie PIS to h*j wie - może i po brodzie będzie można
 

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
Chciał zrobić zdjęcie, żeby udowodnić że to naprawdę jego. Zdjęć plantów w sieci od groma :dance:
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Witam Wszystkich po chwili ;)
[MENTION=92011]LukexOG[/MENTION] - 40 g wyszło suchego palenia, bez łodyg. Trim może nie perfekcyjny ale dosyć blisko ciałem liście wiatrakowe kolo topów.
[MENTION=75053]January[/MENTION] - dziena wariacie, ile Ci tam wyszło z tych Auto? pewnie duzo więcej niż myślałeś. Ja stawiałem ze z 20-30 max zgarne a tu mila niespodzianka ;)
[MENTION=84264]Layer1[/MENTION] - bardzo fajna odmiana i na pewno następny sezon pojawi się u mnie w ogródku ;) pozdrawiam
[MENTION=91346]Acelos[/MENTION] - powiem Ci szczerze ze ja tez bardzo, po roślinach stawiałem jakieś 50g max ze wszystkich Auto, ale nabrały niezłe masy pod koniec. Na pewno będzie więcej niż Ci się wydaje. 5.

Dobra Lecimy z UPem.

A wiec tak jak pisałem wcześniej bylem na chwilowym wyjeździe, bylem na miejscu pierwszego dnia(nie wziąłem telefonu) po przyjeździe i było dosyć słabo, jedna z roślin była kompletnie przewrócona wydaje mi się ze przez wiatr bo nic nie było tknięte. Było mega gorąco przez ostatnie 2 tygodnie tu na wyspie i rośliny delikatnie ucierpiały przez susze, oczywiście miałem wodę w butelkach wiec dostały napoju. Przy drugiej wizycie pogoda duzo się zmieniła zamiast gorąca było pochmurnie i desczyk czasem popadał za czym idzie to ze rośliny ewidentnie odżyły i pięknie powstawały....

dobra lecim ze zdjęciami xd

Podsypałem wszystkie rośliny BAT GUANO po 2 miarki na roślinę.
Zrobiłem tez mieszankę odzywki organicznego dla moich pomidorków, i tym tez podlałem roślinki. (pelny korek na 2 l wody)

Jest bardzo dobrze się dzieje bo u 2 roślin zauważyłem preflowery/określenie płci. Co powoduje uśmiech na buzi ;D

lecimy z panienkami;

Crystal Candy







Tropicanna Poison

piekny topping wyszedl.







Guerilla Gold





To by bylo na tyle.

5 wszystkim!​
 

TenSam

New member
Rejestracja
Wrz 8, 2020
Postów
1
Buchów
0
Witam, mam pytanie jak tam twoje crystal candy aktualnie? Bo u mnie mają panienki po ok. 2,5m (przycinane 4 razy fim) i zaczęły kwitnąć tydzień temu. Ciekawy jestem jak to wygląda u Ciebie. Dodam że swoje kiełkowałem początek maja i 16 poszły w donice 100l. ;)
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
SIEMANKO!

Chwile mnie nie było... Rośliny również chwile były bez opieki, ale rosną wiec jest spoko. Dopiero zaczynają fajnie kwitnąc wiec poczekam jeszcze na zbiory, myślę koniec października.

nie ma co się rozpisywać, podlałem jak bylem i tyle.

a i zauważyłem ze mam 4x tropicanna a 2 crystal candy bo każda tropicanna pokazała piękne kolory na sobie ;-)

Lecimy z fotami

Tropicanna Poison (4x)




Ta roślinę zastałem przewróconą przez wiatr i wygląda jak wygląda ;D



Kilka topkow roznych Tropicanna Poison, kolorek ladnie wychodzi :)





Crystal Candy (2x)




Guerilla Gold (2x)



To na tyle! Do następnego konopne wariaty!
[MENTION=96265]TenSam[/MENTION] , masz piękne rośliny w takim bądź razie ! U mnie nie są one potężne wiem ze następny rok będę sadził w ziemi nie doniczkach bo to nie pozwala roślinę się rozwinąć w pełni, kolejna rzecz trzeba częściej podlewać doniczki, w upalne dni szczególnie. No co rosną jakoś narazie i mam nadzieje ze coś z nich zbiorę ;) 5.
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Nie masz co narzekać hehe
będzie jeszcze palone z nich u ciebie
weź pie****nij im tam jakiegoś potasu, a się odwdzięczą
ja swoim zaaplikowałem nawozu do pomidorów i widać efekty
chociaż już miałem u siebie lache wyłożyć...
u mnie jedna też ma bardzo podobne przebarwiające się na ciemny fiolet czuprynki
powodzenia na robocie
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Siemanderko

Lecimy z upem !

Pogoda coraz gorsza, coraz bardziej obawiam się plechy. Na ten moment jej nie ma, i oby tak zostało !

Nie ma co się duzo rozpisywać, bo nie poświęcam roślinom tyle czasu ile powinienem. Jestem raz na 2/3 tygodnie, podleje nawozem do pomidorów, podsypie Bat Guano i sobie rosną dziewczyny.

Z daleka pachnie srogo, duzo mocniej niż automaty. Piękna sprawa!

4x Tropicanna Poison





jedna fotka z fleszem


shoty topiszow



2x Crystal Candy ( Pekinie Pachnie, mega słodko)



foty topiszow ( słabe.. ale są)






2x Guerilla Gold ( bardzo krzaczasta roślina, topy bardzo luźne... myślę ze z 3/4 tygodnie jeszcze będzie tam rosła sobie)



zbliżenie


I tak sprawa się prezentuje. Tropicanna poison i Crystal Candy myślę ze 2 tygodnie jeszcze postoi. Trichomy sprawdzałem i są przezroczyste jeszcze wiec nie ma co ciąć... no i chciał bym żeby trochę napuchło jeszcze ;d

Dobra 5 wariaty i do następnego !


---------- Post Zaktualizowany 19:04 ---------- Data pierwszego postu 19:00 ----------

Nie masz co narzekać hehe
będzie jeszcze palone z nich u ciebie
weź pie****nij im tam jakiegoś potasu, a się odwdzięczą
ja swoim zaaplikowałem nawozu do pomidorów i widać efekty
chociaż już miałem u siebie lache wyłożyć...
u mnie jedna też ma bardzo podobne przebarwiające się na ciemny fiolet czuprynki
powodzenia na robocie
[MENTION=12897]dzik[/MENTION]u Protagonista. ; narzekać nie mam co masz racje, palone automaty są cały czas, z samych autosow jestem mega zadowolony :D Podlałem organicznym nawozem dla pomidorów i podsypałem Bat Guano mam nadzieje ze coś to da :D Teraz fiolet dopiero pokazuje swoje prawdziwe ja, i wygląda magicznie :x tester został ścięty, zobaczymy jak się sprawuje roślina w tym stadium.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół