nasiona marihuany

Auto & fast version outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Jak sprawdzają się te pułapki na ślimaki, wygląda na dobrą alternatywe dla slimakolu.

Do tej pory ślimaki nie zaatakowały roślin, i nie widać ich obecności czyli śluzu, więc można powiedzieć że narazie się sprawdzają :D dużo ludzi chwali ta metodę na zagranicznym forum, więc pomyślałem że warto spróbować ;)

5.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,935
Odznaki
12
Do tej pory ślimaki nie zaatakowały roślin, i nie widać ich obecności czyli śluzu, więc można powiedzieć że narazie się sprawdzają :D dużo ludzi chwali ta metodę na zagranicznym forum, więc pomyślałem że warto spróbować ;)

5.

Klawa opcja. Z czego dokładnie zrobiłeś te pułapki?
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Klawa opcja. Z czego dokładnie zrobiłeś te pułapki?

Kilka jest zrobionych z puszek po piwie, z jednej puchy wyszly mi 2 pułapki( wszystko zależy jak wysokie chcesz je mieć), i dwie zrobione z puszki po Coca coli ;-) pulapki okleilem czarna taśma żeby trochę zmniejszyć ich widoczność ;-)

PS.

Miał być dziś update bo byłem u dziewuch zrobić im LST, podlać bo pogoda u mnie piękna, dzień w dzień słońce i 23+. No i oczywiście zrobić kilka fotek i pokazać co tam się dzieje.

Rośliny wyglądają naprawdę ładnie, ladnie rosną, jestem w szoku że aż tak fajnie to wygląda.

A więc zrobiłem co miałem zrobić, poszedłem jeszcze obadać nowe tereny dla nowych roślin, nic konkretnego nie znalazłem więc pomyślałem że się zmywam i lecę do domu. Generalnie dojeżdżam tam autem, i parkuje je dosyć blisko miejscówki bo nie mam za bardzo gdzie. No i wracając do auta muszę przejść przez plotek do pasa który jest praktycznie koło drogi i mojego zaparkowanego auta, byłem już pół ciałem za płotem gdy zauwazylem kolorowe auto za moim autem... oczywiście psiarskie. Szybkie wycofanie, i myśl co robić. A więc poszedłem do okola od drugiej strony szukając jakiego kolwiek innego wyjścia. Znalazłem, wyszedłem na drogę, zostawiłem plecak schowany w krzakach, i gdy szedłem już ulica pomyślałem że usunę zdjęcia jakiekolwiek z telefonu w razie przeszukania czy cos. Gdy doszedłem do auta nikogo już nie było aż do momentu gdy usiadłem za kierownicę i spojrzałem w lusterko, a tam kolejne auto psiarskie .... udawalemże robię coś na telefonie, nie zatrzymali się, nic nie mówili, tylko widziałem jak ich wzrok mnie obserwuje.... koniec końców, jakoś uszlo na sucho... ale wiem że na pewno już tam nie zaparkujew najbliższym czasie....

Taka mała akcja z dzisiejszego rana.
Następny up będzie jakoś w następnym tygodniu.

5 I z fartem.
 
Ostatnia edycja:

Agent Tomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2015
Postów
87
Buchów
0
Fajnie wygląda sytuacja, oby tak dalej. Mam ten sam patent na ślimaki, tylko z plastikowych butelek, póki co dają rade. Twoje rośliny są już na tyle duże, że chyba im to nie potrzebne, ślimaki tam nie sięgną :D
Z fartem
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Fajnie wygląda sytuacja, oby tak dalej. Mam ten sam patent na ślimaki, tylko z plastikowych butelek, póki co dają rade. Twoje rośliny są już na tyle duże, że chyba im to nie potrzebne, ślimaki tam nie sięgną :D
Z fartem

Też myślałem że w sumie już nie są potrzebne :D Tylko że po LST może być problem je zdjąć z nich, a będę tam dopiero w następnym tygodniu, najwyżej rozetne czy cos i będą na następną turę półauto ;)

5!
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Siemanko.

Jest UPek.

01.06


Nie ma co sie duzo rozpisywac. Szybko i zwięźle polece.

Dziewczyny zostaly podlane, okolo litr czystej na glowe. Ma padac deszcz po jutrze wiec troche natura je podleje.

Zostalo poprawione LST, po ostatniej wizycie, tak jak sie spodziewalem trzeba bylo je spowrotem ponaginac.

Wszystko razem


Dziewuchy przed poprawionym LST :

1. SOUR DIESEL


2. SOUR DIESEL


3. SOUR DIESEL


1. TANGIE


2. TANGIE


Dziewuchy po poprawionym LST :

1. SOUR DIESEL ;


2. SOUR DIESEL


3. SOUR DIESEL


1. TANGIE


2. TANGIE


1. GUERILLA GOLD #3. Najslabsze ogniwo na miejscu. Moze odbije z czasem ;)



No i to co czeka na swoja ture na ogrodku ;-) Ta 3 od prawej, to troche zdeformowana wyszla taki maly mutancik, prawie umarla bo raz zapomnialem jej podlac i sie zawiesila w rozwoju ale rosnie, to niech rosnie.

Armia wyglada tak;

1x Guerilla Gold #1 reg

3x Crystal Candy FV

4x Tropicanna Poision FV




5 ! i do nastepnego !
 
U

Usunięty 59382

Guest
Widać że dość ciepłe noce masz!roślinki za***iste i oby do końca w takiej kondycji.Lux torpeda
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Widać że dość ciepłe noce masz!roślinki za***iste i oby do końca w takiej kondycji.Lux torpeda

Dziena !
Pogoda rozpieszczala ostatnio naprawde bylo mega, no ale to co dobre zawsze szybko sie konczy i nastepne 14 dni nie wyglada juz az tak fajnie, no ale nie ma tego zlego co na dobre by nie wyszlo podobno.

Dzieki za bucha i za dobre slowo ! Aby do konca.

 
U

Usunięty 59382

Guest
pie**ol te długoterminowe pogody bo max 3/4 dni sie sprawdza a i czasami to nawet za daleko by przewidzieć jaka pogoda będzie...
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
pie**ol te długoterminowe pogody bo max 3/4 dni sie sprawdza a i czasami to nawet za daleko by przewidzieć jaka pogoda będzie...

To racja, tak jak pisałem na początku patrzę na 14 dniowa ale wiem że to się zmienia więc nie biorę tego w 100% do siebie ;)
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
[SUB]SIEMANKO!

ZGLASZAM SIE O POMOC !

Jutro wstawie wszystkie zdjecia itp. niestety dzis mi czas na to nie pozwala, a jest wazna sprawa do rozwiazania co do jednej rosliny, bede bardzo wdziewczny jak ktos pomoze.

A wiec bylem dzis po jakos 2 tygodniach na miesjcu, ostatnim razem jak bylem widzialem ze niektore dziewczyny zaczely kwitnac, bylem bardzo ucieszony, az do dzis.

Wpadlem tam i 1 z AUTO FEM SOUR DIESEL (takiego kupilem) wydaje mi sie ze okazal sie facetem, ale potrzebuje potwierdzenia od kogos bardziej doswiadczonego, chociaz w 99% wydaje mi sie ze tak jest jak pisze.

tu o to fotki (wiem z***alem zdjecia, zamiat poziomo robic to zrobilem amatorke..) ;

[/SUB]

[SUB]

tak to sie prezentuje, co o tym myslicie facio czy nie ?
Ewidetnie widac jajca, ale moze tak akurat sie kwiaty u tej rosliny rozwijaja ?
Jak to facet, to co wyrywac go po same jaja, nie chce nasion?
Zabraklo mi troche ziemi zeby podsypac świeżo posqadzone rosliny, i pytanie brzmi czy moge urzyc tej ziemi co rosla ta roslina zeby poprostu podsypac reszte roslin pod sama gore doniczki? Jezeli nie to nie problem bo mam jeszcze ziemi ktora moge zabrac ze soba przy wizycie.

Teraz tak, firma z ktorej kupilem nasiona odwalila kilka kiszek, poniewaz ;

1. Zamowilem paczke expresowa, wyslali zwyklym listem....(pisalem emaila i zaproponawali mi zwrot kasy za przesylke, niestety nie odpisalem im nic na tego maila)
2. Kupilem 9 nasion AUTO SOUR D(3), TANGIE (3), MAZAR (3) i dostalem gratisowo GUERILLA GOLD (6), z tych nasion wyszlo tylko 5 nasion kupionych(byly bardzo male i dosyc slabo wygladaly) i wyszly 2 gratisy...
3. Teraz wyszlo(jezeli to facet) ze 1 z AUTO FEM to facet... wtf ?

Czy jest sens wyslac emaila z reklamacja ? czy po prostu leciec dalej i wy***ka w nich totalna ?

Dzieki za pomoc z gory ! Jutro bedzie UP ze wszystkich roslin, tylko musze wiedziec czy jutro musze jechac i wyrwac tego dziada...

5.



[/SUB]
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Mega chu**wa akcja, jednak na polskie Seedbanki nie można narzekać ;) Ja przynajmniej jeszcze się nie naciąłem na nic, ale to pewnie dlatego, że nie ekserymentuję za wiele.
Tak czy siak lepiej wywal tego jajcarza czym prędzej, bo będą problemy. Co do reklamacji to Ci nie pomogę, ja raczej bym olał temat.
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
[MENTION=92067]raiseNstuff[/MENTION] , dzieki za podpowiedz. Jutro pojade i leci pod kose dziad. Wiesz moze czy bedzie jakis problem z uzyciem ziemi w ktorej rosnie jajcarz do podsypania reszty roslin ? Jest tam pelno korzeni jajcarza i nie wiem czy ta ziemia bedzie zdatna do uzycia.

Co do seedbaku jest podobno mega sprawdzony i potezna ilosc pozytywnych opini o niej jest na angielskim forum. Poprostu musialem jakos lipnie trafic.... no nic, idzie to w nie pamiec, ale juz prawdopodobnie nie uzyje go.

dzieki wielkie jeszcze raz !
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
[MENTION=47833]GrubeLOLE[/MENTION]
Możliwe, ze lipnie trafiłeś. Wyrwij go i dobrze wytrzep korzenie, ziemie przemieszaj i dodaj ewentualnie małej garstki azofoski. Powinno się coś urodzić z tego bez problemu ;)
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Siemano.

A wiec jak wczoraj pisalem dzis jest czas na UP, i pokazanie wam co tam u mnie sie dzieje.

Pogoda nie rozpieszcza, temperatura sie trzyma ale duzo deszczu i pochmurnych dni... za tym idzie ze ich nie podlewalem przy wizycie.

Posadzilem Crystal Candy i Tropicanna Poison, niestety nie wszystkie bo zabraklo mi ziemi wiec musze wybrac sie tam jeszcze raz i plan jest w piatek, i przy okazji ściąć jednego jajcarza...

Automaty pokwitly wiec calkiem spoczko, cos tam sie juz formuje na szczytach wiec cieszy oko... lecimy do przodu.

kupilem tez nawoz organiczny dla moich pomidorkow, i na pewno dostana je i dziewczyny, bo czemu by nie.

Fotki z 15.06

Spocik


2x REG Guerilla Gold #3 ( jedna jeszcze w kubeczku bo jak pisalem wyzej zabraklo mi ziemi)



TANGIE x1



TANGIE x2



SOUR DIESEL x1 (najladniejszy z wszystkich roslin... w sumie jajcarz jej dorownywal)



SOUR DIESEL x2



Tu ladnie kwitnacy topisz chyba Tangie.


Tu mamy panienki ktore wysadzilem jak bylem w odwiedzinach, musze zdecydowanie podsypac pod szyje.
No i wysadzic w docelowe miejsca reszte.
Niestety pomieszaly mi sie rosliny i wiem jedynie ktora to Tropicanna Poison, reszta wyjdzie w praniu.




Ta to TP.


Tak to wyglada... nastepny Up jak sie rozwinie sytuacja bardziej....

Dziena za udzielanie sie i wogole dziena za zaglądniecie.

5 !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół