nasiona marihuany

Auto & fast version outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Witam wszystkich.

Pierwszy Outdoor


A wiec skoro odpalilem laptopa zeby wrzucic kilka fotek moich pan koledze [MENTION=92011]LukexOG[/MENTION] i mam czas, to zdecydowalem otworzyc ten watek wlasnie teraz :D

Roslinki beda rosly pod Angielskim niebem, i modle sie codziennie aby 'Angielska Pogoda' nie z***ala mi mojego pierwszego out'a no i pierwszej fotorelacji.

Nie bede sie tu az tak rozpisywal i pitolil glupot a wiec do rzeczy.

Na ten moment dziewczyny przy lepszej pogodzie grzeja sie na sloncu, a w gorszych chwilach w SzafkoBoxie tymczasowym, z ktorego bedzie robiony maly projekt.

Box to:
30sz x 60dl x 90wys

4 zarowki
60 w razem
Cool White

zaczalem z 5x cookies kush od barneys farm byly to 3 letnie nasionka, ktore puscily delikatne kielki, ale po wlozeniu do ziemi i 7 dniach, ani bylo widac ani slychac, wiec musialem myslec co dalej i wtedy w moje posiadanie wpadly o to takie nasionka :

Auto Tangie - 2x od Real Gorilla Seeds
Auto Sour Diesel - 3x od Real Gorilla Seeds
Reg Guerilla Gold #3 - 1x od Real Gorilla Seeds

Zamowione zostaly takze te o to panienki:

Tropicanna Poison F1 Fast Version od Sweet Seeds 4x
Crystal Candy F1 Fast Version od Sweet Seeds 4x
Na ten moment te rolisnki wyszly i rosna. Bylo ich wiecej ale z nieznajomych okolicznosci roslinki nie powychodzily z ziemi, a po odkopaniu ich, wygladaly zle jak by zgnily, byly brazowe i brzydkie. Najbardziej jestem zawiedziony z Auto Mazara od RGS, byly 3 i zadna nie przezyla. Byly moczone w kieliszku 18 h ~, a pozniej na waciki. Nic trudno, lecimy dalej.

Nasionka ktore zdechly :
Auto Tangie x1
Auto Mazar x3
Reg Guerilla Gold #3 x5





Miejscowka :

Jak narazie mam jedno miejsce w gestym gaszczu jerzyn, w ktorym beda na pewno wyzej wymienione roslinki lub ich czesc. Jest tam sporo miejsca, ale jako ze pierwszy raz bede tego miejsca uzywal, i nigdy nic nie wiadomo, wole sie zabezpieczyc i znalezc drugie miejsce i dac kilka roslinek w drugie miejsce. Jak to bedzie dalej na pewno bede informowal.

Jest tam bardzo duzy saren, kilka napotkalem na swojej drodze. Jak i rowniez zajacow, na pewno roslinki beda zabezpieczone siatka.

Wejscie, wydeptane przez sarny:



widok na wejsce od strony spota:



a tu miejscoweczka, idzie ona jescze delikatnie w prawo, dosyc spore miejsce:



Zrobie wiecej zdjec w dniu wysadzania roslin na swoje miejsce :)

Roslinki zaczely sie pokazywac 05.05, w sumie to 4 z nich



a tu dziewczyny dzis, 8 dniowe~ :




no i jedna inwalidka, chcialem pomoc zdjac nasionko z 'glowy' i ***alem jej listek ;/ niby widac listki w srosku, ale czy przezyje to sie okaze ;



no i w sumie jako ze sie tak rozpisalem to jest maly problem, nie wiem czemy ale 2 roslinkom wyginaja sie listki, widzialem juz to gdzien na forum ale za cholere nie pamietam przyczyny... tak to wyglada ;


a druga ma delikatnie zawiniete listki plus jakies brazowe 2 kropki wyskoczyly... na zywo wyglada to duzo gorzej ;d



Planowany wypad roslin na miejsce jest 23ciego, ale ze dzis sprawdzalem spody kubkow plastikowych, i widac u kilku dziewczyn ze korzenie zaczynaja wychodzic spodem, nie jest ich mega duzo ale widocznie szukaja miejsce aby sie kopac w dol, i dlatego mysle czy by ich nie wrzuci do docelowych miejsc juz w ta niedziele czyli 17.05.

Poniewaz jestem troche leniwy i nie chcialo mi sie kopac, kupilem 3x 25 litorwe tkaninowe doniczki, tylko 3 bo pierwotnie mialem miec tylko 3 sezonowe rosliny... i teraz w 25 l chcial bym wrzuci te fast Version jak prszyjda a reszte chce ulokowac w workach budowlanych wypelnione ziemia kupna z ogrodniczego wymieszana z perlitem, mam tez BatGuano i Fish,Blood and bone bardzo czesto powtarzajacy sie skladnik na angielskim forum wiec zaopatrzylem sie w niego. Jak bede go dawkowal jeszcze nie mam zielonego pojecia.

Dobra w sumie to nie wiem co jeszcze to dodac, Jak by byly jakies pytania czy cos to pisac smialo, odpowiem jak najlepiej potrafie.

Przepraszam za brak Polskich znakow, jak i bledy ortograficzne i wszystkie jakie popelnilem :D

Pozdro wszystkim oudoorowym ronikom(ciezka praca), i aby do konca !

5.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Witaj bardzo dobrze że założyłeś fotorelacje i opisałeś jak się zabierasz do tematu i na czym będziesz pracował i w jakich okolicznościach , ja aktualnie mam jedna miejscówkę jest to mój pierwszy out więc zobaczymy co ten sezon przyniesie , jak wypali wszytsko i nie bede mnial wiekszych problemow z kwasna ziemia itd to na przyszly rok juz bede szukal nastepnego spota , jestem troche zajety napew jak nie pracuje , dzieci , dzialka , dom itd. Pozdrawiam i powodzenia życzę w pogodzie innych aspektach uprawy.:shit:
[MENTION=47833]GrubeLOLE[/MENTION] jaki rejon uk ?

Fajny teren jakies oznaki ludzi sa? smieci itd ?
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Witaj bardzo dobrze że założyłeś fotorelacje i opisałeś jak się zabierasz do tematu i na czym będziesz pracował i w jakich okolicznościach , ja aktualnie mam jedna miejscówkę jest to mój pierwszy out więc zobaczymy co ten sezon przyniesie , jak wypali wszytsko i nie bede mnial wiekszych problemow z kwasna ziemia itd to na przyszly rok juz bede szukal nastepnego spota , jestem troche zajety napew jak nie pracuje , dzieci , dzialka , dom itd. Pozdrawiam i powodzenia życzę w pogodzie innych aspektach uprawy.:shit:
[MENTION=47833]GrubeLOLE[/MENTION] jaki rejon uk ?

Fajny teren jakies oznaki ludzi sa? smieci itd ?

Moj tez pierwszy out, i daletego nie chcialem kopac nic w zmieni tylko isc na latwizne i sprawdzic teren czy uda sie roslinom wytrwac do konca w tym miejscu, mysle ze tak. Normalna osoba nie miala by po co tam wchodzic w te krzaczory, no ale... nigdy nie wiadomo. Jezeli bedzie sikalafa wszycho nastepny sezon bedzie duzo grubiej hehe ;x
Niestety na brak czasu i ja moge narzekac, no ale weekendy wolne wiec moge dzialac swoje.

sa oznaki typu smieci, w okolicy spota jedyne slady to zwierzyny a dokladniej saren.

Dzieki wielkie, rowniez pozdrawiam, i zycze grubych szczytow w tym sezonie :bro::bro::bro:
 
Ostatnia edycja:

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Usuń te wskazówki jak tam dojść i cały charakterystyczny opis, nie tylko milicja szuka krzaków.. A w UK to Polaków nie mało;)
I oby dobrze rosły! :)
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Usuń te wskazówki jak tam dojść i cały charakterystyczny opis, nie tylko milicja szuka krzaków.. A w UK to Polaków nie mało;)
I oby dobrze rosły! :)

Hahaha, poniosło mnie. Masz rację, dzięki za radę :good:
 

WładekZadyma

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
89
Buchów
7
Elo Elo 420, melduję się na fotorelacji i czekam spokojnie sobie na kolejne upy!
Powodzenia i z fartem :D
 
U

Usunięty 66767

Guest
Hej miejscówka wygląda fajnie z tego co widzę na 1 rzut oka,podoba mi się:thumright:Będę zaglądał i obserwował jak tam sytuacja u ciebie się rozwija.Niech pogoda ci sprzyja i żebyś zebrał jak największy plon pod angielskim niebem.POzdrawiam:tiphat:
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Dzieki wielkie za zainteresowanie moja skromna fotorelacja! To zdecydowanie napedza do jej prowadzenia ;-))
[MENTION=80665]Sith Lord Dooku[/MENTION] , siemka, przypadkiem znaleziona miejscowka i wydaje mi sie bardzo bezpieczna ale to wyjdzie w praniu :) Dzieki wielkie i wzajemnie pozdro :)

W Niedziele dziewczyny leca pod chmurke, wiec wrzuce jakies zdjecia jak sytuacja przebiegla :)

5.
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Witam wszystkich ogladajcacych ! :420::420:

A wiec tak jak pisalem wczesniej 17.05(Niedziela) dziewczyny leca do nowego domu, i miejmy nadzieje ze sie im bedzie podobalo no i oczywiscie ze się rozgoszczą, miejsca jest od cholery wiec niech rosna jak szalone.

No i pogoda wyglada zacnie na nastepne 14 dni, nie sugeruje sie ta prognoza w 100% a tymbardziej tyle dni w przod, to jest Anglia, jest slonce i piekna pogoda a zaraz moze zaczac padac, ale zawsze daje to troche nadzieji ze pogoda dopisze.


A wiec wczoraj przygotowalem 'doniczki', byly to worki budowlane, dociete w miare na ten sam wymiar, mysle ze worki maja pomiedzy 10-15litrow, na auto bedzie spoko, no i 1 reg tam wlecial wybralem najwiekszy worek. Nie zrobilem zdjec z przygotowan doniczek.

Zrobilem box na transport, zgapilem pomysl z zagranicznego forum na pułapki przeciwko slimakom nie wiem jaka jest ich skutecznosc ale nie zaszkodza na pewno ;)


Tak to wygladalo na ten moment.

Wczesnie rano pobudka i lecimy na spota dzialac swoje. A tak to wyglada na miejscu ;

Dziewczyny maja ~12 DNI od wyjscia z zemi

3 x Auto Sour Diesel





2x Auto Tangie




1x REG Guerilla Gold#3



Foteczka korzenia, jedno tylko zrobilem... zajalem sie praca a nie sesja zdjeciowa, jeszcze nie ma co fotografowac tak na prawde.


A tak to wyglada od strony wejscia na miejscoweczke... jest jeszcze tyle miejsca ze glowa mala...


Siatki byly zwiazane takim cieniutkim drucikiem, pomyslalem ze mozna go jakos wykorzystac, a wiec zwiazalem koniec z koncem i zablokowalem wejscie przywiazajac jeden koniec do jednego drzewka i drugi do drugiego, czy to jakos pomoze nie wiem, moze wystraszy np sarne ktora bedzie chciala tam wejsc a nagle natknie sie na cienki drut ktorego sie nie bedzie tam spodziewala. Jest bardzo slabo widoczny, na zdjeciu jak i na zywo, czyli jak bedzie zerwany to znaczy ze cos lub ktos tam byl.


Mialem rowniez 3 litry wlasnego moczu :sik::sik::freak2:, ktory rozlalem odrazu na wejsciu do spota, mam nadzieje ze to odpedzi te jakie kolwiek stworzenia :joker:


Dziewczynom zapodalem takie o to skladniki, wszystko na oko/wyczucie:***: :

Mikroyza ( zapomnialem zapodac na korzenie, to posypalem ziemie :jprd: nie wiem czy to co kolwiek da:jaja: ale niech maja)
Fish, Blood and Bone ( okolo garsci na roslinke )
BatGuano ( byla lyzeczka w pudelku, wiec posypalem jedna lyzeczke na roslinke )

mam zrobiona gnojowke z pokrzyw, ktora jest juz gotowa, ale nie mam pojecia jak to dawkowac, jak by ktos wiedzial i podpowiedzial bylo by mega.
Ogladalem na youtubie goscia co zrobil eksperyment i zrobil mieszanki 1:1,1:5,1:10 i czysta gnojowke z pokrzyw podlewal pomidory, no i najlepiej działała na roslinki czysta gnojowka nie rozrobiona z woda, ale nie wiem czy mj tez tak podejdzie jak pomidorkom :dance:

tak to wyglada na ten moment, aby do przodu teraz, no i czekam na nasionka od SweetSeeds az przyjda :D

Dzieki wszystkim zagladajacym, za buchy i udzielanie sie ! UP bedzie jakos w nastepnym tygodniu ;-)
Piszcie, podpopwiadajcie i mozecie z***ac jak trzeba :)

Dobra, PIONA wariaty !
 
Ostatnia edycja:

rzeszen

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2020
Postów
44
Buchów
0
Siema, nie boisz sie że za bardzo widoczne to będzie? Ja jestem też na etapie ewakuacji z domu, ale to w przyszłym tygodniu i nie wiem czym zabezpieczyć przed dziką zwierzyną żeby nie było tak widoczne, chociaż też jest to środek lasu.
A Ty widzę sie nie patyczkujesz :D
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Siema, nie boisz sie że za bardzo widoczne to będzie? Ja jestem też na etapie ewakuacji z domu, ale to w przyszłym tygodniu i nie wiem czym zabezpieczyć przed dziką zwierzyną żeby nie było tak widoczne, chociaż też jest to środek lasu.
A Ty widzę sie nie patyczkujesz :D

Siemanko,

Sledze fotorelacje na angielskich forach i szczerze Ci powiem ze ja to jestem pikus, co niektorzy goscia odwalaja to jest masakra. Na pewno w jakims stopniu jest to widoczne z gory ale jakos sie tym nie przejmuje za bardzo(ale dales mi troche do myslenia :grzyb:) . A zabezpieczenie przed zwierzyna jest przymusowe, nie chce polamanych dziewczyn :D

Myslalem nad tym zeby wkopac te worki do ziemi, porozcinac je ze jak rosliny przerosna worki, to beda mogly sie wkopac w glebe, ale na ten moment zostawiam tak jak jest.

5, :bro::bro:
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Witam wszystkich.
Szybki up, nasionka Sweetseeds w końcu przyszły...
No i odrazu poleciały do wody ;)

Czekamy na efekty :D



5.
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Siemanko ;-)

A wiec lecimy z kolejnym updejtem. Zainteresowania fotorelacja nie ma wielkiego, ale i tak lecimy z koksem do konca ;-)

Fotki z 25.05.


SOUR Diesel : bylem tam kilka dni wczesniej i chcialem zrobic prowizoryczne LST z kijkow, ale nie do konca sie to udalo i niektore rosliny wygladaja jak by byly zdeformowane teraz.
1.


2.



3.



TANGIE:

1.



2.



REG. Guerilla Gold #3, Najmiejsza ze wszystkich.




Kaleka Guerilla Gold #3, ktora jest jeszcze na ogordku, co z nia bedzie jeszcze nie wiem... niby rosnie ale jakos cienko.


No i reszta bandy, czyli:

3x Tropicanna Poison ( na 1 jeszcze czekam zeby wyszla z ziemi ) PO LEWEJ
3x Crystal Candy ( na 1 jeszcze czekam zeby wyszla z ziemi ) PO PRAWEJ


tak to sie prezentuje na ten moment, bardzo fajnie podrosly roslinki na spocie, lodyga mocna, i rosliny zadowolone co mnie bardzo cieszy.

5 i powodzonka wszystkim lesnym wedrowcom.
 

!mati420

New member
Rejestracja
Kwi 29, 2020
Postów
4
Buchów
0
Jak sprawdzają się te pułapki na ślimaki, wygląda na dobrą alternatywe dla slimakolu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół