nasiona marihuany

F1 od Pan Pestka

Wyszukiwarka Forumowa:

Shadow THC

Member
Rejestracja
Mar 18, 2020
Postów
19
Buchów
0
Witam . Przygotowania do sezonu idą pełną parą. W tym roku postawiłem na fast version od PP. Niestety w aktualnych fotorelacjach nie widze zbyt wielu tych nasion,a pierwszy raz będę ich próbował. Mógłby się ktoś wypowiedzieć jak to wygląda, plon ,problemy jak szybko dochodzą,może jakieś zdjęcia. Jak ktoś próbował tych odmian proszę o jakieś opinie.
Odmiany to:

Bruce Banner F1 Fast Version
AK 420 F1 FAST VERSION
Amnesia Lemon F1 FAST VERSION
Critical Kush sezon
Northern Light F1 Fast Version
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

MonsterAk

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2018
Postów
137
Buchów
4
Ja też lecę z northern Light F1 fv. I jestem ciekaw opinii ?
 

Shadow THC

Member
Rejestracja
Mar 18, 2020
Postów
19
Buchów
0
Mogę powiedzieć,że wszystko wykiełkowało. Z ziemi jako pierwszy wyszedł Critical kush
 

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
[MENTION=94120]Shadow THC[/MENTION]
PP statystyki kielkowania ma b.dobre. Też mam Amnesia Lemon i sku*wysyn jest mocarny patrzac po wegu, czekam na przebieg FLO. Masz jakieś fotki tego Lemona? Jestrmciekaw jak to u innych wyglada. Moje możesz ogarnąć na relce :D pozdro i z fartem
:rapper-smiley-emoti
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
ile trwa upr4wa od siewu do zbioru ?
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Czyli w glebę 15 maj zbiór koniec sierpnia ? Wyrobi się w tym czasie ?
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Plus minus 3 miesiace to chyba w boxie... zakładając 4 tygodnie wegetacji. To je szczep fotoperiodyczny... a w zasadzie wszystkie wspomniane w pierwszym poście tego wątku... Więc niezależnie o który strain pytasz to wiedz, że to Indukuje przy zmianie cyklu "dzien-noc", indoor po zmianie fp na 12/12, outdoor - gdy dzien bedzie sie skracać a noc wydłużać, jedne reagują szybciej inne nieco wolniej. Tak wiec na outdoorze niezależnie czy wysadzisz na poczatku maja czy w polowie czerwca, w obu przypadkach strain na indukcje i flo zaskoczy wzglednie w tym samym czasie. Zbiorów (dojrzalych kwiatów)szybciej niz pazdziernik się nie spodziewaj.
 
Ostatnia edycja:

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Chodzi o półsezony. Pełnosezonowe to wiem, że piździernik...
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Generalnie to z tych fastów to tylko kilka się nadaje na 100% outdoor w pl. Większość nie ma nic wspólnego z szybkością, co najwyżej o tydzień szybciej dochodzą. Ale kwitnienie to szybko nie następuje. Ciekawe jak by w boxie wypadło porównanie tej samej odmiany w wersji fast i normalnej...
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
337
Buchów
84
ch*j wie o co chodzi. W tamtym roku te same odmiany fajnie mi poszły a w tym roku późno zakwitły. Albo klimat albo producent zawalił?
 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
Generalnie to z tych fastów to tylko kilka się nadaje na 100% outdoor w pl. Większość nie ma nic wspólnego z szybkością, co najwyżej o tydzień szybciej dochodzą. Ale kwitnienie to szybko nie następuje. Ciekawe jak by w boxie wypadło porównanie tej samej odmiany w wersji fast i normalnej...
teoretycznie fast maja szybciej dochodzić, a nie szybciej zaczynać kwitnienie

ch*j wie o co chodzi. W tamtym roku te same odmiany fajnie mi poszły a w tym roku późno zakwitły. Albo klimat albo producent zawalił?
raczej wina producenta, bo aż tak szybko się klimat nie zmienia

ja to się zastanawiam czy może ludzie nie pakują za dużo azotu w rośliny co im opóźnia kwitnienie
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Teoria teorią, praktyka pokazuje że na dopisek fast zasługuje tylko kilka odmian.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół