nasiona marihuany

TD silent 160/100 do 0.64m2

Wyszukiwarka Forumowa:

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
Tak jak mówisz, ten regulator z growshopów to gówno jakich mało, w moim corocznym rankingu " Najgorzej wydane złotówki " Zajął drugie miejsce, na miejscu pierwszym jest zgubić hajs XD
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Tak jak mówisz, ten regulator z growshopów to gówno jakich mało, w moim corocznym rankingu " Najgorzej wydane złotówki " Zajął drugie miejsce, na miejscu pierwszym jest zgubić hajs XD

Trza było kupić ten z alledrogo za 30 zl. Działa tak samo, ja używam tylko ze względu, ze mogę przekręcić na 0 i went sie wyłącza... Nie musze sie po wtyczkę schylać;)
 

Grizliee

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2012
Postów
131
Buchów
17
No to dobrze że tego gówna nie zamówiłem :) Jest jeszcze na pewnym portalu aukcyjnym (2 w 1 obudowie REGULATORY wentylatorów 230V 0-100%) i zastanawiam się czy ten jest transformatorowy i nie będzie buczał , akurat do dwóch wentylatorów to byl miał sterowanie mieszającego i wyciągającego bo i tak potrzebuje dwa regulatory.
 

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Co do tych regulatorów,to nie wiem jak się zachowują sie transformatorowe ale używam 2 szt GSE i niby"cyfrowe" ale niestety przy ustawieniu na niskie obroty stary PrimaClima 800m3 też wydaje słyszalne buczenie,szczególnie przy wejściu na obroty.Nie wiem może to jego wina ale mi to nie przeszkadza.Ceny tych GSE są wysokie,mi udało się upolować za 1/4 , także żalu nie ma...
 

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
Trza było kupić ten z alledrogo za 30 zl. Działa tak samo, ja używam tylko ze względu, ze mogę przekręcić na 0 i went sie wyłącza... Nie musze sie po wtyczkę schylać;)

No to skoro działa tak samo to po co miałam go kupić?
 

dzefrej59

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
385
Buchów
6
[MENTION=49024]Grizliee[/MENTION] Stary, nie wiem czego Ty oczekujesz.. ale w pomieszczeniu takim jak sypialnia, będzie go słychać zawsze :D Tym bardziej w nocy.

Mówiłem, że będzie go słychać :p Nie da się wyciszyć pracy wentylatora w tym samym pomieszczeniu do zera. Co do regulatorów obrotów na triakach, zawsze będzie buczenie. Regulatory takie zniekształcają sinusoidę :p

Transformatorowy regulator nie działa płynnie, tylko skokowo i taki regulator nie zaburza sinusoidy. Przy tym wyborze, went nie będzie buczeć.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
[MENTION=49024]Grizliee[/MENTION] Stary, nie wiem czego Ty oczekujesz.. ale w pomieszczeniu takim jak sypialnia, będzie go słychać zawsze :D Tym bardziej w nocy.

Mówiłem, że będzie go słychać :p Nie da się wyciszyć pracy wentylatora w tym samym pomieszczeniu do zera. Co do regulatorów obrotów na triakach, zawsze będzie buczenie. Regulatory takie zniekształcają sinusoidę :p

Transformatorowy regulator nie działa płynnie, tylko skokowo i taki regulator nie zaburza sinusoidy. Przy tym wyborze, went nie będzie buczeć.

I tym postem kokega wyczerpał temat. Trzymanie boksa przy łóżku to z początku masochizm, ale z czasem idzie się przyzwyczaić, w szczególności jak jesteś stonerem i zdarza Ci się zasnąć w opakowaniu na kanapie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół