nasiona marihuany

Pierwsza próba uprawy, pierwsza fotorelacja, pierwsza pestka. Ak47 auto od PanaPestki

Wyszukiwarka Forumowa:

WładekZadyma

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
89
Buchów
7
Siemka mordeczki, ruszam z pierwszą próba uprawy, pestki są od PanaPestki wygrane w konkursie, są to ak47 auto, zobaczymy co z wyjdzie

Jak już wspomniałem jest to moja pierwsza uprawa jak i fotorelacja, więc proszę o wyrozumiałość, oczywiście wszystkie rady będę traktować z szacunkiem i będę się starać wdrążyć wszystkie w życie.​

Pestka to ak47 auto - PanPestka

Ziemia: BIO do uprawy papryk i pomidorów ph 5.8-7

Nawóz: azofoska - wspomnę tylko że nie mieszałem z ziemią przed wysiewem, bo niestety nie miałem dostępu do niej, podsypuje pod roślinę tylko. Na flo jeszcze nie wiem co będę aplikować, może coś doradzicie.

Doniczka 6-7l, nie wiem dokładnie ile bo to stara doniczka z działki.

3x Żarówki Led do uprawy roślin, jak podaje producent jedna żarówka ma 2240lm, więc myślę że pod jedną roslinke będzie gitara. Całość mają 6720lm.

Pierwsze dni stała na parapecie czekając na żarówki. Boksa żadnego nie robiłem, stoi w kącie sobie i myślę że rośnie sobie elegancko, co zaraz zobaczycie na zdjęciach (oczywiście jeśli uda mi się dodać, bo jest na telefonie ✌)

Ale koniec pie****enia, czas na fotki:


Drugi dzień od wyjścia z ziemi

20200430_152450.jpg


20200430_153938.jpg


4 dzień

20200502_143318.jpg


7 dzień

20200505_143625.jpg


20200505_143634.jpg


11 dzień

20200509_182618.jpg


12 dzień

20200510_182952.jpg


20200510_183022.jpg


14 dzień

20200512_115436.jpg


20200512_115450.jpg


I tak właśnie wygląda na tą chwilę, będę starać się robić upy regularnie i mam nadzieję że wszystkie zdjęcia będą dodane, wszystko robiłem zgodnie z info na forum. Dzięki za wszystkie wskazówki, z***y i dobre rady. Z fartem ziomy ✌
 
Ostatnia edycja:

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Ale, że tak będziesz hodował bez boxa w ogole? A co z mikroklimatem? No i później z zapachem? Srałabym po gaciach na Twoim miejscu, zwłaszcza że akacze ponoć ***ia aż miło. Też jestem początkująca i życzę Ci powodzenia, ale jeśli myślisz o tym plancie poważnie to radziłabym się zabezpieczyć.
Pozdro!
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
rozumiem kolego pierwsza uprawa, pierwsza z tym związana ekstaza i podniecenie niczym przy pierwszym zamoczeniu hujka w wilgotnej cipce hehe

ale ta pierwsza uprawa, może się zakończyć na dołku w okolicznym komisariacie. zgubiłeś przez to deczko zdrowy rozsądek i racjonalne myślenie.

nie uważasz, że foto tego co masz za oknem jest przypałowe i może narazić Ciebie na szereg problemów.
licho nie śpi nigdy.

wystarczyłoby jedno dwa zdjęcia ale nie sto takich samych hehe *

powodzenia i bez przypału....
 

WładekZadyma

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
89
Buchów
7
Tak, masz rację, nie zauważyłem że to zdjęcia z kawałkiem podwórka :kib: dzięki za cynk, już zostało poprawione wszystko :grz: to przez to że wrzucam to z telefonu i gówno widzę, dobrze że to nie Polska, bo Czechy , ale i tak niema co kusić losu...mój błąd

---------- Post Zaktualizowany 18:36 ---------- Data pierwszego postu 18:33 ----------

Ale, że tak będziesz hodował bez boxa w ogole? A co z mikroklimatem? No i później z zapachem? Srałabym po gaciach na Twoim miejscu, zwłaszcza że akacze ponoć ***ia aż miło. Też jestem początkująca i życzę Ci powodzenia, ale jeśli myślisz o tym plancie poważnie to radziłabym się zabezpieczyć.
Pozdro!

Tak, narazie tak, robie bez boxa, temp mam 23-26° przez cały czas, wilgotność ok 30-40% więc myślę że będzie gitara
 
Ostatnia edycja:

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Mam jedno pytanie po co ci te wszystkie łyżki i widelce?
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
ku**a a byłem pewien, że Ty wpadłeś na pomysł że to będzie odbijać światło jak mylar :D

Ps koszykarka straszna z tej twojej roślinki, przechyli się niedługo.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Właśnie miałem pytać o co chodzi z tą zastawa stołową. ??:oczy:

Polecam Ci wyczyścić i wysprzatąć kącik growera - wiaderko z kiepami i głośnik na którym jest kurz - to raczej nie jest wymarzone miejsce na dorastanie i oczekiwanie na ścięcie.
Jak masz ja tak trzymać to poleciłbym zbudować jakiś box - z drewna,kartonu - coś śeby móc zainstalować odbłyśniki które doświetlają panienki, albo pomalować sciany na biało.


To moja mała wskazówka.

Z buchem.
 

WładekZadyma

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
89
Buchów
7
Właśnie miałem pytać o co chodzi z tą zastawa stołową. ??:oczy:

Polecam Ci wyczyścić i wysprzatąć kącik growera - wiaderko z kiepami i głośnik na którym jest kurz - to raczej nie jest wymarzone miejsce na dorastanie i oczekiwanie na ścięcie.
Jak masz ja tak trzymać to poleciłbym zbudować jakiś box - z drewna,kartonu - coś śeby móc zainstalować odbłyśniki które doświetlają panienki, albo pomalować sciany na biało.


To moja mała wskazówka.

Z buchem.

Dzięki za bucha, myślę o tym, ale nie wiem czy z boxem mi się uda...może też poleci na spota tak myślałem, nie wiem jeszcze. Pierwsze ziarno poszło na zdobycie doświadczenia, więc nawet jeśli za dużo nie będzie to plusem i to gigantycznym jest zdobyta wiedza. Boxa nie robiłem tez między innymi dlatego,że czekam na słońce i będzie na balkonie sobie lezakowac, mam od strony południowej więc słońce świeci przez cały dzień praktycznie. Ale dzięki za wskazówki nad którymi się pochyle. A co daradzałbyś na flo? Szczerze mówiąc to chciałem robić bez żadnych wspomagaczy, narazie tylko azofoska wjechała, za jakiś tydzień jeszcze raz podsypie może. Polifoska będzie dobra na flo? I jak oceniasz/oceniacie panne jak na ten dzień wega? Wszystko gites idzie? Dzięki
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
I jak oceniasz/oceniacie panne jak na ten dzień wega? Wszystko gites idzie? Dzięki


W tym okresie wszystkie krzaczki sa zielone i wątłe.
Polecam dać tam białe kartki- bristol- odbłyśnik, koc ratunkowy.

działaj i zapraszam zaniedługo do mojej kolejnej uprawy pod nowym Nickiem GROW BALDD

5
 

WładekZadyma

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
89
Buchów
7
ku**a a byłem pewien, że Ty wpadłeś na pomysł że to będzie odbijać światło jak mylar :D

Ps koszykarka straszna z tej twojej roślinki, przechyli się niedługo.

Noo ***aniutka wyciagneła się na maksa, przez to że była na balkonie w pierwszych dniach, a słońca tak średnio było. Czekam jeszcze aż ziemia troszkę siądzie i podsypie ją. :D

---------- Post Zaktualizowany 21:47 ---------- Data pierwszego postu 21:40 ----------

W tym okresie wszystkie krzaczki sa zielone i wątłe.
Polecam dać tam białe kartki- bristol- odbłyśnik, koc ratunkowy.

działaj i zapraszam zaniedługo do mojej kolejnej uprawy pod nowym Nickiem GROW BALDD

5

Myślałem o sreberku, żeby dookoła doniczki dać, tak żeby ją podnieść troszkę, od środka, tak jak te widelce są. Zobaczymy, coś pokombinuje. Jasne, będę zaglądać do Ciebie :D
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
W tym okresie wszystkie krzaczki sa zielone i wątłe.
Polecam dać tam białe kartki- bristol- odbłyśnik, koc ratunkowy.

działaj i zapraszam zaniedługo do mojej kolejnej uprawy pod nowym Nickiem GROW BALDD

5

a ja ci zalece trochę nauki nim zaczniesz ludziom rady pisać hehe
koc ratunkowy jest hujowym rozwiązaniem bo większość promieni z lampy od niego nieodbija się a pochłania.
mylar albo ściany na biało. to jest rozwiązanie
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
do tego zmierzałem..:perverted-smiley::perverted-smiley::perverted-smiley:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Jest ok! Łap bucha i skołuj sobie boxa najlepiej bo on lepiej zabezpieczy roślinę przed kotem. Pierwszy raz zawsze niezdarny ;P Na drugi raz boksik i trochę więcej światła. Zainwestuj - zaowocuje to. pzdr
 

WładekZadyma

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
89
Buchów
7
Jest ok! Łap bucha i skołuj sobie boxa najlepiej bo on lepiej zabezpieczy roślinę przed kotem. Pierwszy raz zawsze niezdarny ;P Na drugi raz boksik i trochę więcej światła. Zainwestuj - zaowocuje to. pzdr

Dzięki mordeczko za bucha :zjarany: zastanawiam się nad boxem, ale zobaczymy :D od czerwca ruszam z nowymi na spota i głównie na tym się skupiam, ale oczywiście tej nie zaniedbuje :D światła jest chyba ok, na jedną roslinke mam 6720lm to to chyba git :D
Pozdrówki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół