nasiona marihuany

Spot - woda

Wyszukiwarka Forumowa:

Dr.Poziomka

New member
Rejestracja
Maj 13, 2020
Postów
3
Buchów
0
Cześć, na głębokości około 50cm występuje woda. Czy wystarczy, że wyłożę dno kamieniami? Stan wody w tym miejscu nie będzie się zwiększał, bo znam dobrze lokalizację. Ziemię nasypać do worków 30l, czy prosto na kamienie? Jak będzie lepiej?

Zdjęcie miejscówki:
33.jpg

Dołek pod automaty:
34.jpg

Dołek pod sezony:
35.jpg


---------- Post Zaktualizowany 14:21 ---------- Data pierwszego postu 14:19 ----------

Dodałem zdjęcia na odwrót, większe dołki będą pod sezony, dam do nich więcej ziemii.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Po co Ci te kamienie?
 

Dr.Poziomka

New member
Rejestracja
Maj 13, 2020
Postów
3
Buchów
0
Po co Ci te kamienie?

Jak wsypię ziemię to będzie mega wilgotna, myślałem żeby wrzucić kamienie, a one odseparują ziemię od tej wody. Nie wiem czy mój tok rozumowania jest dobry. Worki to chyba taki "must be"? Na spocie jest sporo piasku i gliny.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie wiem po co tak kombinować, sadź prosto w gruncie tylko dobrą mieszankę zrobił w dołkach odpowiednio dużych. Przyjdzie lato to przynajmniej nie będziesz płakać że trzeba podlewać codziennie.
 

Dr.Poziomka

New member
Rejestracja
Maj 13, 2020
Postów
3
Buchów
0
Nie wiem po co tak kombinować, sadź prosto w gruncie tylko dobrą mieszankę zrobił w dołkach odpowiednio dużych. Przyjdzie lato to przynajmniej nie będziesz płakać że trzeba podlewać codziennie.

Czyli nie bawić się tylko ładować ziemię bez worków i od razu do tej wody, obecność gliny i piasku nie wpłynie negatywnie? Myślałem sypać po 30litrów na automaty i 50 litrów na sezony. Mieszanka ziemii z dolomitem i azofoską. Później wleci biobizz outdoor.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ta ziemia sama w sobie wygląda bardzo dobrze. Osobiście to bym ją tylko"przyprawił" ale jak Ci się chce nosić ziemię w workach to rób jak chcesz. Takiej pojemności dołki będą ok.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół