nasiona marihuany

Uk - jak wasze outdoorowe krzaki ?

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Siema do ludzi z uk którzy sadzą i mają młode rośliny na dworzu , jak u was pogoda i czy rośliny dają radę? Zaczął już ktoś coś ?:eek:gl:
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
U mnie jak narazie 11 dzień roślinek, jeszcze siedzą w domu pod lampą, 23ciego jest plan wyrzucić je na dwór, od następnego tygodnia ma być też lepsza pogoda więc chyba będzie wszystko okej ;) no i jak poleca na pod niebo zacznę swoja pierwsza fotorelke ;) Ty widzę lecisz ładnie że swoimi. Pozdro
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Jo ja swoje dałem już na dwór bo nie miałem ich gdzie trzymać , nie mam skończonego drugiego boksa , tak zeby go zamknac. I dlatego poleciały już tak wcześnie wczoraj popadało troche ale dziś już ladna pogoda wiec powinno byc wszytsko ok, tymbardziej ze nie maroznych nocy a za dnia jest wystarczajaco [MENTION=47833]GrubeLOLE[/MENTION] , bede jezdzizl do nich co tydzien ...

---------- Post Zaktualizowany 11:11 ---------- Data pierwszego postu 11:10 ----------

U mnie jak narazie 11 dzień roślinek, pokaż co tam masz jakie odmiany i jak sie prezetuja
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Będę w domu to wrzucę tu fotkę.

A odmiany to
Auto Tangie x2(3 sionka miałem 2 wyszly) od RGSC
Auto sour diesel x3 od RGSC
REG guerilla gold #3 1 z 6 nasionek od RGSC, darmowe więc będzie co będzie.
No i miałem jeszcze auto mazar od RGSC 3 sionka ale wykielkowały ale coś się z nimi stało w ziemi i zdechły.
Łącznie 6 dziewuch rośnie :)
Zamówiłem też dziś Tropicanna Poison F1 Fast VersionÂŽ i Crystal Candy F1 Fast Version od sweet seeds.
Tak to będzie wyglądało;) będzie niedługo fotorelke więc się bardziej rozpisze

---------- Post Zaktualizowany 17:06 ---------- Data pierwszego postu 11:54 ----------

Tak to wygladalo na poczatku ;



a teraz ;





Dwie dziewczyny maja powyginane listki, nie wiem czemu. Jedna ma dosyc mocno je powyginane a druga delikanatnie. Jedna z dziewczyn tez ma 2 dzwine brazawe plamki na listkach, sugeruje ze moze przelalem delikatnie i dlatego.



no i jedna dziewczyna zaspana w cholere, meczyla sie z wyjsciem, kiedy juz sie pokazala, nie mogla zrzucic z siebie skorupki nasionka, chcialem pomoc ale sie nie udalo i ***alem jej jeden listek. Narazie zyje, zobaczymy jak bedzie dalej.




no i w sumie dziewczyny maja 8 dni, a nie 11 jak myslalem. Skleroza :jprd:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół