nasiona marihuany

Led 860watt/2.25m2/16×Fem. /Autopot Biotabs

Wyszukiwarka Forumowa:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Mam teraz u siebie Nurse Bud x Blueberry I też ma strasznie parcie na wzrost.
Bardzo fajnie to wygląda, pozdrawiam :)

Nurse nie dość że ma parcie na wzrost to widzę że potrafi naprawdę wyje ac niezle kapeluchy
 

PanDoktor07

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
114
Buchów
69
A potrafi :D u mnie chyba najlepiej idzie że wszystkich.
Ziomek, od którego mam klona Nurse ściął ją niedawno i dawała radę, choć w momencie curringu kiedy nabierała już naprawdę potencjału mial już boba na lola dosłownie, a dopiero wtedy naprawdę fajnie pachniała i smakowała. Aż szkoda, że nie poczekał na proper curring
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Witam w cotygodniowej aktualizacji. Początek 7tygodnia jak kwitną. Więc kilka słów. Blueberry ×Nurse Bud kozaki wchuj wielkie topy, Brainstorm też nieźle ale już widzę że całkiem inna struktura topów jakie miałem kiedyś w tej odmianie i na koniec 99Titties też jakieś całkowicie inne topy i liście jak w większości odmian ale fajnie wyglądają. Roślina jeszcze trochę brakuje i tu najbardziej się boję o pleśń. Ale ch*j będzie co ma być. Pozdrawiam













































I 99Titties








 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko dzisiaj wpadłem na budę i stało się to czego się obawiałem najbardziej, mianowicie plecha za***ana. Dwa duże topy wewnątrz za***ana brązowa ku**ą. Najprawdopodobniej w sobotę zetnę bo raczej lepiej nie będzie wszystkie topy dupne wchuj mimo 5webtylatorów i pochłaniacza i tak się w***ała. Niestety wysoka temperatura bo cały czas mam 35stopni i wilgotność około 50%dala idealne warunki dla tej k***y. Rośliny są prawie gotowe ale mają potencjał żeby jeszcze te topy rozbudować. Myślę że jak zostawię to reszta też pójdzie do wiwatu. Kilka fotek


























 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko dzisiaj za następny top wzięła się pleśń, także jutro albo w sobotę tnę. Jak tak dalej będzie nic mi nie zostanie. Zrobiłem trochę zdjęć tricho dla wglądu. Pozdro
































 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Już będzie dobre ;)
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Witam rośliny ścięte. 2szt.cookies kush i jedna 99 tittie poszły całe do wora na haszysz bo chu*a tam było inne je przerosły przez co nie miały dostępu do światła. Z 16tu roślin pykło coś koło 2540gieta.niektore topy fajnie zbita struktura niektóre luźniejsze ale w sumie jest ok. Kilka fotek i reszta po wysuszeniu.



































99tities zostaje dla mnie reszta idzie w całości do potrzebujących.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko ostatni up w tym wątku temat wysuszony. Wszystko zważone razem bo całość dzisiaj zabrane,zostawilem trochę dla siebie. Razem wyszło około 580gieta.Wątek proszę przenieść do zakończonych i zapraszam do następnych zmagań z regularnymi. Z farcikiem












 

Matt92

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2020
Postów
90
Buchów
1
Fajnie to wyglada, dobry wynik.
Szkoda tylko, ze plecha się wje....
Tez jestem na końcówce i Jedyne czego się boje to właśnie plechy :/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół