nasiona marihuany

Led 860watt/2.25m2/16×Fem. /Autopot Biotabs

Wyszukiwarka Forumowa:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,937
Odznaki
5
Lampy-2 panele led clu058-razem 660watt
Panel samsunh quantum board - 200watt
Box- 150×150×200 marshydro
Wyciag- td silent550m3
Nawozy - Biotabs cały secik +mykos extreme gardening i na flo herbatka pk, bloombastic
Ziemia - Biobiz light mix plus perlit
Doniczki 16szt autopot 8,5l.

Odmiany
5×99 Titties od kolegi
@De'ath
6×Nurse Bud×Blueberry od kolegi [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION]
6×Brainstorm od Dutch Passion
2*Cookies Kush od Barney Farm

Siemanko ze względu ze poprzednia uprawe ch*j mi strzelił zresztą z mojej winy( nie wiem jakim trzeba byc matołem żeby nie pomyslec i zapylic cały box) zaczynamy nowy grow panny maja 1wszy dzionek pozdro i zapraszam.
 
Ostatnia edycja:

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
415
Buchów
171
Witam widzę że tu to " never ending story" lampy nie stygną wogole. Powodzenia będę obserwował.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Brainstorm to jedno z pierwszych, fajniejszych palen, jakie mialem okazje probowac na poczatku przygody z mj.Za***iscie fajnie wspominam, ale to bylo 12 lat temu o ile dobrze pamietam i pewnie to juz nie te same pechy.Ogolnie troche ryzykujesz z DP, takze patrz dobrze po krzakach, zebys znowu nie musial kasowac grow.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,937
Odznaki
5
Brainstorm to jedno z pierwszych, fajniejszych palen, jakie mialem okazje probowac na poczatku przygody z mj.Za***iscie fajnie wspominam, ale to bylo 12 lat temu o ile dobrze pamietam i pewnie to juz nie te same pechy.Ogolnie troche ryzykujesz z DP, takze patrz dobrze po krzakach, zebys znowu nie musial kasowac grow.

Wziołem ja bo kiedys tez i mnie gosciła lata temu i dała piękny plon kozackiego palonka mam nadzieje ze trafie podobnie. Wiem ze z DP to teraz loteria i od chu*a herm sie trafia mam nadzieje ze bedzie git
Ogolnie wysiałem wiecej innych nasion beda w innym box takze jak tylko Brainstorm zacznie pokazywac jekies wory to poleca a w ich miejsce wskoczy cos innego
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Rozumiem, że bloombastic jest bio ? myślę nad zakupem właśnie tej wersji na ostanie tygodnie flo.
Ja już drugi raz lecę z pechami od DP i wszystko gra pałki rosną jak malowane. Ten Brainstorm w ile się wyrabia mniej więcej ? Susz zbity i pachnący ?
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,937
Odznaki
5
Rozumiem, że bloombastic jest bio ? myślę nad zakupem właśnie tej wersji na ostanie tygodnie flo.
Ja już drugi raz lecę z pechami od DP i wszystko gra pałki rosną jak malowane. Ten Brainstorm w ile się wyrabia mniej więcej ? Susz zbity i pachnący ?

Juz nie pamiętam jak długo dojrzewał bo to było pare lat temu, podaja 9tyg.Pałki były na bank zbite poszukam może mam gdzies jeszcze fotki.

Okazało sie że wcale nie tak dawno bo statni raz mialem Brainstorm w 2018roku tutaj kilka fotek




 
Ostatnia edycja:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,937
Odznaki
5
Siemanko jakos 12dzien wegetacji za tydzien planuje przesadzac do docelowych miało byc 16sztuk wykiełkowałem wiecej jak by cos poszło nie tak i teraz mam troche nadmiar ale ch*j jakos udupie
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Mam podobny problem, tyle że wynika on z faktu że za mało mi się objawiło facetów. Zakładałem 12 dam a mam 14.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,937
Odznaki
5
Mam podobny problem, tyle że wynika on z faktu że za mało mi się objawiło facetów. Zakładałem 12 dam a mam 14.

Mi wyjdzie 21sztuk zamiast 16tu wiec nie bedzie probkemu a regi ida di innegi boxa chce sobie trafic fajna matke na klony}
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,937
Odznaki
5
Witam tydzien po przesadzeniu w docelowe rosliny zaczeły sie ładnie zbierac dzisiaj poszedł topping i wegujemy dalej.















A tu moje klony puszczone od poczatku 12/12 w 3litrowych doniczkach




Pozdro załoga
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,937
Odznaki
5
Siemanko szybki pogląd na roslinki, jeszcze mysle kilka dni i zmiana fotoperiodu.













 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,937
Odznaki
5
Siemanko od dzisiaj zmiana swiatla 12/12.Rosliny dostały po drugim biotabsie do ziemi. Swiatelko na 450watt około 60cm od roslin mam wchuj wysokie temperatury okolo 33stopni jak były nizej to liscie zawijało od ciepła.












 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
Ładny dywan :) Box zapełniony, będzie dobrze ;)
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,937
Odznaki
5
Siema 9ty dzien indukcji wszystkie panny wy***ały pistle i zaczynaja sie zbierac za kwitnienie. Poszedl delikatny fryzjer bo zaroslo wchuj.



Przed goleniem








I po u***aniu troche lisci







I jeden Brainstorm z brzegu nie mialem czasu wyciagac reszte z autopotów za duzy las sie zrobił i platanina

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół