nasiona marihuany

Mikrodawkowanie Marihuany/Opinie/Artykuły/EC,EC....

Wyszukiwarka Forumowa:

Czarab

Banned
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
21
Buchów
0
Cześć co sądzicie o mikrodawkowaniu marihuany,czy to ma sens,jakie są wasze opinie/przemyślenia na ten temat?:)
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
​Cześć co sądzicie o mikrodawkowaniu marihuany,czy to ma sens,jakie są wasze opinie/przemyślenia na ten temat?:)

Jeśli już to mikrodawkowanie THC,CBD, CBG i myślę że ma sens pod warunkiem dawkowania ekstraktów, nie zaś w wypadku palenia.
 

Czarab

Banned
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
21
Buchów
0
Jeśli już to mikrodawkowanie THC,CBD, CBG i myślę że ma sens pod warunkiem dawkowania ekstraktów, nie zaś w wypadku palenia.

Mam wiele znajomych co właśnie mikrodawkują paląc w naturalny sposób susz i chwalą sobie ,ciekawe poczekamy na inne opinie,może ktoś też stosuje mikrodawki paląc susz w naturalny sposób , i wypowie się w ciekawym temacie :)
 
Ostatnia edycja:

Serfer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
Ja stosuję microdosing i bardzo sobie chwalę:) W przypadku palenia, to tak średnio według mnie, bo ciężko odmierzyć i przyjmować odpowiednią stałą dawkę, a to jest kluczem do sukcesu żeby tolerancja nie rosła i żeby taka mikro dawka była satysfakcjonująca. Za to waporyzacja już daje spore możliwości. Ogólnie temat rzeka, ale jak masz jakieś konkretne pytania to postaram się odpowiedzieć.
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
W przypadku palenia, to tak średnio według mnie, bo ciężko odmierzyć i przyjmować odpowiednią stałą dawkę, a to jest kluczem do sukcesu.

Właśnie o to mi chodziło, że trudno ustabilizować dawkę paląc.
 

Serfer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
[MENTION=93533]Gonzzo[/MENTION] tu jeszcze dochodzi kwestia tego, ile to jest dla kogoś "mikro", bo to będzie inna ilość dla kogoś kto pali grama przez 2 dni, a inna dla kogoś kto pali dychę na tydzień :)
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
[MENTION=93533]Gonzzo[/MENTION] tu jeszcze dochodzi kwestia tego, ile to jest dla kogoś "mikro", bo to będzie inna ilość dla kogoś kto pali grama przez 2 dni, a inna dla kogoś kto pali dychę na tydzień :)

Tych kwestii nie musisz mi naświetlać bo doskonale znam....mam kilku kumpli co to "ciągną" jak lokomotywa.:)
 

Serfer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
[MENTION=93533]Gonzzo[/MENTION] ale ja nic Ci nie chcę naświetlać :) Chodzi mi tylko o to że temat mikro dawkowania jest rozbudowany i każdy może to sformułowanie rozumieć inaczej. Jeśli ma tu powstać jakaś dyskusja na ten temat, to od czegoś trzeba zacząć, np. od określenia ile to jest mikro dla różnych osób, bo to co dla kogoś wydaje się mikro, dla mnie na przykład to może być w ch*j :)
mam kilku kumpli co to "ciągną" jak lokomotywa
no bo większość ludzi zna tylko drogę w górę i myślą że im więcej, tym lepiej, a to fajnie działa tylko do pewnego pułapu.
 

lolekodbolka

Member
Rejestracja
Kwi 2, 2021
Postów
5
Buchów
1
Dla mnie mikrodawka to obecnie lufka nabita od przodu, czyli jakieś 0.1 wybita, zmielona i do waporyzatora na 210 stopni.
To dawka terapeutyczna, dająca mi 30-60 minut lekko psychoaktywnej aktywności a potem rozluźnienie na 4 godziny i odczuwalny spokój następne pół dnia. Wcześniej mikrodawką była nabita od tyłu ale palona. Mój cel teraz to wrócić do dupki ale z wapo :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół