nasiona marihuany

Power plant

Wyszukiwarka Forumowa:

NawijamiSmaże

Active member
Rejestracja
Kwi 11, 2020
Postów
39
Buchów
0
Witam, mam power planta okolo tydzień temu zmieniony fotoperiod na 12/12. Jak roślina zareaguje na wyniesienie jej na dwór w początkowej fazie kwitnienia? Jest szansa utrzymać jej flo przy wydluzajacym się dniu? Np. mniej doświetlony spot?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Nie ma szans.
 

NawijamiSmaże

Active member
Rejestracja
Kwi 11, 2020
Postów
39
Buchów
0
Próbowałeś czy przypuszczenia?

---------- Post Zaktualizowany 23:52 ---------- Data pierwszego postu 23:49 ----------

potraktuje to jako eksperyment bo z początku miało to wyglądać tak że przedłużony weg licząc od około 15 kwietnia do tg 21 czerwca co daje te 9tyg, ale ciekawi mnie jak to się potoczy, najwyżej plancik wejdzie znów w wega jak shermi trudno najwyżej pestki może będą na przyszły sezon, myślę że pośród wielu panów czy tam herm znajdzie się panienka.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
ty wiesz co piszesz? na h.. było ten fotoperiod ruszać ? i kto powiedział ze jakieś pestki będziesz miał z tego? jedno jest tylko pewne, że ta roślina zreweguje.
 

NawijamiSmaże

Active member
Rejestracja
Kwi 11, 2020
Postów
39
Buchów
0
człowieku, ja grzecznie z zapytaniem, ty wyskakujesz z pretensjami jakby to była ostatnia pestka na globie, moja pestka moja sprawa jak ona skończy czy w kubeczku 0.5l czy z fotoperiodem choćby te *****e 8/16, poza tym wczas gdy shermi ze stresu czy zmiennego foto, to Psikus traktuje to tak jak pisałem "eksperyment", A jeśli zreweguje to nic jej to nie da bo siedzi w doniczce 3.5l okolo, więc weg zblokowany.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Użyj forumowej wyszukiwarki, wpisz frazę 'rewegetacja' bądź 'reweg'... lub uzupełnij braki elementarnej wiedzy i zacznij od hasła 'fotoperiod'.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół