nasiona marihuany

Tanie hydro:D 0,36m -Mars48- 1xAF Sour orange. 1xFEM Zkittlez

Wyszukiwarka Forumowa:

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Dzień 66 (40,26)
Trochę jestem zaniepokojony poniewaz auto rośnie super pięknie natomiast fema zaniedlabem. Ogólnie liscie wysypane są kropeczkami Jak na zdjęciu. Tak naprawdę kropeczki towarzyszyły od początku prawie co po prostu zlalem . Myślałem ze pojdzie w górę mocniej a on stanal w miejscu A kwiatki coraz to większe - łodygi cienkie w porównaniu do automata który ma je konkretne.




Automacik taki wielki ze muszę go spinać do prawej strony bo by mi zasłaniał całego zkittleza (szczyt to te zgromadzenie po lewej)



Czy on jeszcze pojdzie w górę ? FIMy robiłem 34 dni temu , konkretnego fryzjera(około połowa liści z czego od chu*a wiatrakowych 24 dni temu)


Czy ktoś wie co to jest ? Nasypanie w koło rośliny
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Co to wind burn? Ciepły wiatr? Pająk? Pajęczyny nie ma a druga roślina jest okej wiec wszystko przeczy sobie :p
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Dzień 99
spodziewałem się ze na tych dnich będę ścinał, chyba jednak trochę za dużo stresu otrzymały rośliny , popełniłem jeden w ch*j duży błąd, kosztowało mnie to popalenie roslin. Zbyt rzadko zmieniam całkowicie wodę, jakieś 2-3 tyg temu Zmieniłem po raz trzeci a tak to była zawsze dolewka-przewaznie z nawozami , nie kontrolowane ec i jak zauważyłem ze roślinom strasznie popaliło końcówki to ec było już 5000, teraz kontroluje je codziennie i utrzymuje w granicach 1400-1800



Sour Orange Auto- strasznie gesty w liście, z tego krzaczka już jestem zadowolony, mam nadzieje ze jeszcze spuchnie





Zkittlez fem , ale kurdupel wyrósł masakra, przynajmniej popcornu będzie w ch*j






 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Dzień 110 (40/70)
Dnia 109 kosa zkittleza poniewaz zaczynał pleśnieć. (To już Drugi top szczytowy ktory zaczął pleśnieć) Spodziewam się z 15-20 g.
Sour Orange auto nadal w boxie. Pomęczę go jeszcze z tydzień mimo ze trichomy na niektórych topach są w połowie brązowe. Niektóre topy wyglądają mlecznie pod względem trichomow. Może coś jeszcze nabierze na wadze.





Jeżeli ktoś wie niech się wypowie dlaczego topy są na gorze ciemne a na dole jasne. Podejrzewam ze słaby dostęp światła na niższe partie. Niedojrzałe?







 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Zawsze dojrzewaja szybciej górne partiea potem reszta
Tniemy jak doły sa gotwe
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Dzięki za komentarz, no niestety ale nie nie chciałem walczyć z pleśnią, nie wiem czy byłby sens, zbyt długO ta roślina już rosła a za mały dała efekt
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Zawsze nalezy ciac w momencie gdy uzyskasz najlepszy plon
jak masz tracic na plesni to scinka jest konieczna
na nastepne grow ogarnij wentylacje i mieszajace
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Podsumowanie
Zkittlez fem ~32g
Sour Orange auto ~105g
Ścinka auto dnia 126
Dziękuje za uwagę, powodzenia reszcie




 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół