nasiona marihuany

Tanie hydro:D 0,36m -Mars48- 1xAF Sour orange. 1xFEM Zkittlez

Wyszukiwarka Forumowa:

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Jakiś czas hydro siedziało mi już w głowie, wkoncu się złamałem, jakieś pro to to nie jest ale przynajmniej nie muszę się martwić o przypalowe utylizowanie kokosu ?
Tak wiec
Namiot 60x60x140
Światło Mars hydro reflektor 48
Nawozy - zestaw Canna aqua
2 mieszaki, wyciąg, mini grzałka
Hydro- pojemnik 42L z wyciętymi Dziurami w deczku na doniczki. W środku zaś 2 kamienie napowietrzające, oraz grzałka która trzyma temperature wody na 22stopniach
Temperatura za dnia 25-28
Temperatura w nocy 20-21- nie mam czym zbić niżej
PH staram się utrzymać w granicach 5,8-6,3

Panny to Sour Orange auto oraz Zkittlez femka.
Treningi- LST FIM
Jak na razie nie widzę różnicy w prędkości rośnięcia pomiędzy kokosem a woda. Mogly tez zwolnić przez to ze kielkowalem w kokosie a później je z niego wyciągnąłem i wkładałem w kermazyt. Długa historia :D następnym razem muszę zacząć w wełnie kiełkować. Najważniejsze, ze żyją i wyglądają nie najgorzej.

Po lewej Sour Orange po prawej Zkittlez
Dzień 7

Dzień 8

Dzień 16


Dzień 28 na prawej poszedł FIM na 3 szczytach. Jak się udał nie jestem jeszcze w stanie stwierdzić bo robiłem to pierwszy raz ?



Dzień 30- dzisiaj- dzis zrobilem kolejny FIM na 4 kolejnych łodygach


Myśle żeby indukcję zrobić około dnia 40-45 a na razie postresowac i poFIMowac roślinę ile fabryka da. Mysle ze przy tym stresie spowolni sie na tyle rozwój ze 45 dni Wega wyjdzie ok. Czy się mylę a boxa rozerwie? xD

Automat giętki można wyginać, femka sztywna, gałęzie jesCze krótkie Na lst
 
Ostatnia edycja:

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Takie pytanko, a jak wy przycinacie swoje rośliny? Kiedy robicie ostatnie golenie przed kwitnieniem? Tniecie wiatrakowe? Wiem ze są podzielone opinie na ten temat, eksperymentował kto?
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Dzień 36
Sezonowa dochodzi do siebie powoli po ostatnim FIMie. Widziałem ze 2 FIMY mi nie wyszły i stozki pną się do gory normalnie , kilka dały rezultaty kilku szczytów ale ile jeszcze nie jestem w stanie określić bo za małe (okolo2-3-4 szczyty na fima) , automat swobodnie sobie rośnie Powoli brakuje mi miejsca dla niego na lst.
Rośliny podlewane canna aqua weg + rhizotonic + cannazym + boost wszedł już z półtora tygodnia temu.
Planuje odczekać aż Zkittlezowi podrosną trochę gałęzie-tak jeszcze z tydzień, wtedy zrobię fryzjera i przełączę na 12/12
Zamieniłem rośliny miejscami żeby mieć łatwiejszy dostęp do zkittleza- po lewej
I Sour Orange auto po prawej




I korzonki

 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Chłopie, jak zrobisz wega 45 dni, to rośliny na idukcji i początku kwitnienia rozpie****ą Ci boks, wiesz jak to rośnie na hydro? Przełączaj już jak najszybciej na kwitnienie, i tak będziesz miał problemy, zobaczysz :) No chyba, że coś źle zrobisz i przymulą, ale przy poprawnym prowadzeniu uprawy zobaczysz co się będzie działo.

I pytanie - po co Ci grzalka, masz tam zimno? Zazwyczaj przy hyro problem jest ze zbyt ciepłą wodą, nawet przy ledzie. Najlepiej gdyby temperatura wody w pojemniku nie przekraczała 21 stopni.
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
No woda samoistnie mi spada do około +-18-19. Czytałem ze optymalna temperatura i najlepsza do picia roslin jest w granicach 23. Dlatego trzymam na 22.
Wczoraj zrobiłem jej jeszcze fryzjera z liści to znowu zamuli.
To moja pierwsza sezonowa dlatego nie do końca wiem co się z nią będzie robić, jak na razie szału ni ma :D pozatym jestem zwolennikiem wiązania, mam nadzieje ze jakoś się to ogarnie :p zrobię indukcję jesCze w tym tygodniu, to czy tak będzie Ok 40 dni
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
No woda samoistnie mi spada do około +-18-19. Czytałem ze optymalna temperatura i najlepsza do picia roslin jest w granicach 23. Dlatego trzymam na 22.
i

musisz jeszcze poczytać, bo przy 23 to masz brązowe korzenie , ale Twoje małpy Twój cyrk.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
18-19 stopni to idealna temperatura, chyba pomyliłes temperaturę podłoża/wody z temperaturą powietrza.
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Dobra, odłączyłem grzałkę mimo tego woda stoi na poziomie 21, moja nowa odstana woda również ma 21 stopni, tera nic nie poradzę za ciepło na dworze, dzięki za radę ?
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Dobra, odłączyłem grzałkę mimo tego woda stoi na poziomie 21, moja nowa odstana woda również ma 21 stopni, tera nic nie poradzę za ciepło na dworze, dzięki za radę

kombinuj co robić, kostki lodu są pomysłem.
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Dzień 43. (40/3/)
Światło poszło na 12/12
Automacik luźno sobie rośnie, trochę mu się gałęzie wydłużają za bardzo, femka dostała porządnego fryzjera , naświetlenie zmienione , zobaczymy co tam się będzie dalej robić


A wiec woda 20’C
PH 6
Temperatura za dnia 25/noc 20
Wilgotność ok 60%
Dziś tez wsadziłem ekstra prowizoryczny led żeby coś tam świecił od boku na doły
 
Ostatnia edycja:

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Dzień 45
Kupiłem najtańszego coba 100w z chińskiego wisha za 24F+7F przesyłka . Oby coś tam dał :p
Oczywiście lst na zkittlezie, a dla automacika niestety miejsca na lst już brak. ‚




---------- Post Zaktualizowany 21:24 ---------- Data pierwszego postu 17:42 ----------

Wie ktoś jak schłodzić noce , mam temperatury po 24 stopnie przy cieplejszych dniach ?
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Dzien 53 40/13
Zkittlez się określił , automacik dostaje po dupie przez 12godzinne noce. Wyciągnięty w ch*j już
Temp za dnia 31 w nocy 25- na szczęście idą chłodniejsze dni bo nie ogarniam tej temperatury.
Zrobiłem upgarda na 4 żarówki po 1500lm
I nowy wentylator mieszający
Zkittlez

Sour Orange auto

Całość

+generator co2
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Dzień 58 ( 40/18 ) musiałem umyć zbiornik i zmienić pożywkę wiec wyciągnąłem rośliny. Przydałby się większy box ale nie mam miejsca na chacie



Zkittlez zaczął kwitnąć


Sour Orange Auto







Razem

 

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
Uwaga, Karol druga fota :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół