nasiona marihuany

Wizyta smutnych panów

Wyszukiwarka Forumowa:

Adwost

Member
Rejestracja
Lut 7, 2020
Postów
20
Buchów
0
Cześć po filmie Pana Przemysława Zawadzkiego na yt na pytanie o wizytach smutnych Panach odpowiedział że on jak i parę znajomych miało wizyty po 3/4 miesiącach ze względu czy to jak kupili jakiś sprzęt czy inne tego typu rzeczy do grow i pytanie ode mnie czy ktoś miał taką sytuacje? Ja zamówiłem do pracy cały zestaw (który potem i tak zmodyfikowałem)a pestki do paczkomatu i tak już moje panienki dobiegają końca (3 miesiące+) i zastanawiam się czy mogę się spodziewać wizyty ? Może jakąś szybką roślinę zrobić na 2 miesiące (dla moich świnek morskich) a wszystko po chować co wyjdzie Mi teraz :)
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
zadałeś pytanie bez odpowiedzi.
skąd my takie rzeczy możemy wiedzieć ? każda zamieszczona odpowiedź to zwykłe gdybanie, naoglądałeś się filmików w internecie to sam sobie odpowiedz czy warto w to wierzyć czy nie.
dużo ludzi zamawia rzeczy z sieci. często płaci za to przelewem i jakoś nikt się nie skarżył o przypał
jakby co to daj znać :]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
M

Mr.f

Guest
Podbijam temat, ciekawe czy tyczy sie to każdego zamówienia ? Od 500zł ? Albo od grubych zakupów od 2 tyś złotych ? Ciekawe jak oni typują kogo odwiedzić... przecież są ludzie którzy mają w namiotach własną żywność... hmmm
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Dla tych którzy się tak boją, to można zamawiać sprzet i pestki po prostu z innego kraju UE. Odprawy celnej nie ma, a raczej nie słyszałem o tym, żeby policja interesowała się paczkami wysyłanymi z zagranicznych growshopów czy seedshopów bo to jest coś wyjątkowego.

UK niestety teraz już odpada po Brexicie ale jest np. Francja, Hiszpania, Czechy, Holandia....
 

Adwost

Member
Rejestracja
Lut 7, 2020
Postów
20
Buchów
0
zadałeś pytanie bez odpowiedzi.
skąd my takie rzeczy możemy wiedzieć ? każda zamieszczona odpowiedź to zwykłe gdybanie, naoglądałeś się filmików w internecie to sam sobie odpowiedz czy warto w to wierzyć czy nie.
dużo ludzi zamawia rzeczy z sieci. często płaci za to przelewem i jakoś nikt się nie skarżył o przypał
jakby co to daj znać :]

Pytam może ktoś miał z forum jakieś nie przewidziane wizyty :) A czy się boje nie :p ale lepiej sobie nie dokładać problemów w życiu :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Podbijam temat, ciekawe czy tyczy sie to każdego zamówienia ? Od 500zł ? Albo od grubych zakupów od 2 tyś złotych ?

Grube zakupy za 2000 zł? Za tyle to ledwo namiot na 4 krzaki wyposażysz. Każdy wątek dotyczący przypałów na tym forum to żenada w ch*j, Eskobarowie z 4 krzakami na krzyż...

---------- Post Zaktualizowany 21:16 ---------- Data pierwszego postu 21:11 ----------

Dla tych którzy się tak boją, to można zamawiać sprzet i pestki po prostu z innego kraju UE. Odprawy celnej nie ma, a raczej nie słyszałem o tym, żeby policja interesowała się paczkami wysyłanymi z zagranicznych growshopów czy seedshopów bo to jest coś wyjątkowego.

UK niestety teraz już odpada po Brexicie ale jest np. Francja, Hiszpania, Czechy, Holandia....

Paczki zagraniczne są trzepane losowo, mi już raz przyszła paczka z pestkami otwarta i zaklejona przez celną. Na chate mi nikt nie przyszedł, ale dla 70% ludzi z forum to by wystarczyło żeby zawału dostali.
 
M

Mr.f

Guest
Grube zakupy za 2000 zł? Za tyle to ledwo namiot na 4 krzaki wyposażysz. Każdy wątek dotyczący przypałów na tym forum to żenada w ch*j, Eskobarowie...
Nie kumam, czemu żenada ? Robi Ci różnice wizyta policji gdy masz namiot na 6 roślin czt PC boxa za 600 zł z cfl ? Bo mi nie... przypał to przypał, w ogóle jakie to jest po***ane by człowiek musiał się stresować zakupem 3 nasion przez neta... co do 2 tysi, ja wiem... niektórzy mają lampe led za tyle albo i 2x droższe no ale noe każdy ma potrzebę na taki sprzęt.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Są jeszcze ludzie z halami pełnymi 4 cyfrowych liczb krzaków. Oni są pierwsi do odstrzału, potem ludzie z setkami krzaków, potem z dziesiątkami a ludzie z krzakiem albo 5 to wpadają bo:
a) są idiotami
b) przez przypadek
Innych możliwości nie widzę.
 
M

Mr.f

Guest
No ja się zgadzam z tą kolejnością ale... ktoś kto zasila halę setkami roślin z pewnością nie robi zakupów przez internet xD hahaha a zwykły zjadacz chlebka który chce dla siebie samego mieć 100 gieta raz na 3 miesiące i zrobi zakup sprzętu przez neta, za 800zł, zresztą tego tyczy się pytanie kolegi, zamawiania przez neta... gdyby policje interesowały tylko wielkie hale to by nie łapali małolatów z lufka, dla nich się liczy sam strzał, a że trafią pC boxa... to kogo to obchodzi ? Co chwila piszą o likwidacji " plantacji " konopii, h*j że 3 krzaki, h*j że mają 4 piętra i 50cm wysokości i cały czas stały na parapecie xD śmiech na sali, dla nich to plantacja i tyle a jak z boku nie daj boże stoi waga kuchenna która jest tylko do produktów kuchennych a w skrzynce narzedziowej ze sprzętem na ryby masz haczyki w woreczku strónowym to napiszą artykuł że plantacja ta była gotowa zasilać w narkotyki pół europy, bo ile razy już czytałem tego typu brednie... :D
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Jak masz takie przemyslenia to odpusc nie nadajesz sie ma farmera sorry
Wiesz co robisz ? Wiesz za co sie bierzesz . Zrob to z glowa.
 

Adwost

Member
Rejestracja
Lut 7, 2020
Postów
20
Buchów
0
Jak masz takie przemyslenia to odpusc nie nadajesz sie ma farmera sorry
Wiesz co robisz ? Wiesz za co sie bierzesz . Zrob to z glowa.

Wiem za co się wziąłem i nie odpuszczę, ale dowiedzieć się można może ktoś coś miał jakieś akcje wiadomo nie czekam na jakaś historie ale po prostu zdobywać wiedzę :) jak zwykle tam gdzie znawcy tematu potrafią tylko z***ac i tyle ;)
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Ogólnie to wizja wbijania do kogoś tylko po zakupie sprzętu nie trzyma sie kupy organizacyjnie. Jakby to robili? Układ ze sklepem w tym przypadku mało prawdopodobny bo nie mieliby powodu podawać takie dane. Bardziej prawdopodobne jak to ktoś kiedyś opisywał jest wbijanie na sortownie i sprawdzanie paczek od jednego nadawcy, ale nadal od GrowShopów typowo ze sprzętem jest to słabo wykonalne. Chcąc nie chcąc najprawdopodobniejsza z tego typu wpadek jest wpadka przez sklep z nasionami. Wbijają do sortowni, biorą paczki od danego nadawcy, adresy i cyk.
Tylko kto ich bez nakazu wpuści? ;)

Nie oszukujmy się Panowie. Większość wpadek to wynik zbyt długiego jęzora lub społeczniaków sąsiadów. Był tu jeden chłop co miał uprawe w pustym szambie i wpadł przez sąsiada, który zadzwonił bo ktoś się za dużo kręcił przy klapie od zbiornika. Więc do meritum, nie powinniście się przejmować aż tak zamawianiem sprzętu a swoim jęzorem.

A jak chcecie dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo to absolutnie wszystko zamawiajcie na bezpieczny adres i opłacajcie kryptowalutami. Zawsze będzie trudniej was namierzyć.
 

Adwost

Member
Rejestracja
Lut 7, 2020
Postów
20
Buchów
0
Ogólnie to wizja wbijania do kogoś tylko po zakupie sprzętu nie trzyma sie kupy organizacyjnie. Jakby to robili? Układ ze sklepem w tym przypadku mało prawdopodobny bo nie mieliby powodu podawać takie dane. Bardziej prawdopodobne jak to ktoś kiedyś opisywał jest wbijanie na sortownie i sprawdzanie paczek od jednego nadawcy, ale nadal od GrowShopów typowo ze sprzętem jest to słabo wykonalne. Chcąc nie chcąc najprawdopodobniejsza z tego typu wpadek jest wpadka przez sklep z nasionami. Wbijają do sortowni, biorą paczki od danego nadawcy, adresy i cyk.
Tylko kto ich bez nakazu wpuści? ;)

Nie oszukujmy się Panowie. Większość wpadek to wynik zbyt długiego jęzora lub społeczniaków sąsiadów. Był tu jeden chłop co miał uprawe w pustym szambie i wpadł przez sąsiada, który zadzwonił bo ktoś się za dużo kręcił przy klapie od zbiornika. Więc do meritum, nie powinniście się przejmować aż tak zamawianiem sprzętu a swoim jęzorem.

A jak chcecie dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo to absolutnie wszystko zamawiajcie na bezpieczny adres i opłacajcie kryptowalutami. Zawsze będzie trudniej was namierzyć.

Noi taka odpowiedz satysfakcjonuje ? ja pestki tylko paczkomaty ?
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,402
Co za problem założyć sobie fake email, zamówić co trzeba na paczkomat na wymyślone dane i podać znany sobie, nie aktywny nr tel., a przelew zrobić na poczcie jako Jan Kowalski? Tyle wystarczy, aby spać spokojnie i nie martwić się, że przez dokonanie zakupu wjadą nam na chatę smutni panowie. Wystarczy ruszyć głową zawczasu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół