nasiona marihuany

Fenix Mini od środka + delikatny mod.

Wyszukiwarka Forumowa:

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
:craz:siema

Czyściłem fenixa i z ciekawości zajrzałem do środka.

Jakby kogoś interesowalo jak wyglądają bebechy.





Dodatkowo delikatnie poprawilem przepływ powietrza.
Dremelem powiększyłem otwór w ustniku bo był delikatnie mniejszy niż ten za nim od silikonej uszczelki(widać biała obwódkę od niej) i dodatkowo rozwierciłem otwory w dole obudowy. Trochę lżej się ciągnie a strat w chmurze nie ma.
 

Serfer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
[MENTION=93450]pumpernickel[/MENTION] a jakby Cię interesowało co jest tam gdzie Ci się nie udało dotrzeć, to tu masz dokładniejszą rozbiórkę https://puffitup.com/blogs/blog/healthy-rips-fury-2-teardown Swoją drogą, że też Ci się chciało tak mocno go wybebeszyć... Jeśli poskładałeś go z powrotem do kupy, to :brawo:
 
Ostatnia edycja:

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Wygrała ciekawość. Poskładalem i nawet działa, w sumie nic trudnego go rozłożyć.
 

golypastuch

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2018
Postów
116
Buchów
1
:craz:siema

Czyściłem fenixa i z ciekawości zajrzałem do środka.

Jakby kogoś interesowalo jak wyglądają bebechy.

Pytanie jak podważyłes szkło ekranu? U mnie jest bardzo ciasno spasowane.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
[MENTION=90959]golypastuch[/MENTION] Nożem technicznym od góry, ekran jest przyklejony, także trzeba trochę siły użyć.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Ogarniał ktoś wymianę ogniwa w fenixie? Mój trochę zaczął marudzić i wariować, przydałoby się wymienić na nowy. Są tu jakieś szpece?
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
[MENTION=35010]Żul[/MENTION]

Musisz znaleźć akumulator o takich wymiarach - niestety trzeba będzie rozebrać i sprawdzić jakie są na nim numery i znaleźć sklep, który ci go sprzeda.
Sprawdź sobie na filmikach z zwykłych epapierosów jak ludzie to robią. Będzie tego od groma w sieci.
Jest też opcja, że możesz włożyć tam ogniwo o większej pojemności jeśli podpasuje któreś wymiarami.
Gdybyś go rozbierał i mierzył wymiary to daj znać.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
[MENTION=35010]Żul[/MENTION] I dlatego właśnie na pierwszego vapa wybrałem x maxx starry 3.0
Wymienne aku. Taki sam aku mam w latarce :dancee:
 

dzefrej59

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
385
Buchów
6
Ogarniał ktoś wymianę ogniwa w fenixie? Mój trochę zaczął marudzić i wariować, przydałoby się wymienić na nowy. Są tu jakieś szpece?

Ogniwo to 18500 3.7v a rozbiera się bardzo prosto :p W dolnej części z akumulatorem, jak wyjmiesz ustnik, to jest taka klapeczka. Ta klapeczke trzeba podważyć i wypie****ić i są dwie śrubki. Jak je odkręcisz to możesz wyjąć bebechy i przelutować aku.
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Nigdy z waporyzatora nie korzystałem. Wkłada tam się zielsko i normalnie zaciąga?
Jaka jest różnica w porównaniu z tradycyjnym paleniem? Bo jak patrzę, to wydatek jest dość spory.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Nigdy z waporyzatora nie korzystałem. Wkłada tam się zielsko i normalnie zaciąga?
Jaka jest różnica w porównaniu z tradycyjnym paleniem? Bo jak patrzę, to wydatek jest dość spory.

Trochę nie ten temat... Wkładasz zielsko, czekasz aż się nagrzeje i ściagasz chmurki (opcjonalnie podpinasz pod bongo i ściągasz chmurki).

200pln to spoty wydatek? Jeżeli popatrzeć przez pryzmat podniesienia komfortu narkotyzacji i ograniczenia substancji smolistych, to cena wręcz śmieszna. Nie wspominam już o oszczędności zużywanego materiału, w stosunku do np. jointa.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Trochę nie ten temat... Wkładasz zielsko, czekasz aż się nagrzeje i ściagasz chmurki (opcjonalnie podpinasz pod bongo i ściągasz chmurki).

200pln to spoty wydatek? Jeżeli popatrzeć przez pryzmat podniesienia komfortu narkotyzacji i ograniczenia substancji smolistych, to cena wręcz śmieszna. Nie wspominam już o oszczędności zużywanego materiału, w stosunku do np. jointa.

Hmm zachęcasz mnie pan panie żulu do tej opcji z bongiem.. Ileż można psuć zdrowie tymi wiadrami.

Ten model vapka z tematu bedzie git do opcji bonio? - ch*j mnie to obchodzi ale mogę się spytać - tak taktycznie co by nie było max offtopu z mojej strony, huehue.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół