nasiona marihuany

Co jest nie tak...

Wyszukiwarka Forumowa:

DrStein

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
182
Buchów
12
Witam,
już sam nie wiem czy to jakieś deficyty czy może już nadmiar? Proszę o pomoc.
Od tygodnia walczę.
Podlewam wodą o PH6 z obornikiem końskim, trochę melassy. Mam 6 krzaków i tylko 3 wykazują takie problemy (Himalaya Gold i California Kush). A WhiteWidow nic - elegancko. Oczywiście podlewam tak samo...


20.jpg


21.jpg


clear.gif
22.jpg
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
wygląda na przenawożenie albo na przelanie ale w takim świetle wszystkie kolory są do tego stopnia przekłamane że ciężko stwierdzić cokolwiek.
zrób porządne zdjęcia na którym wyraźnie widać kolory rośliny czyli bez włączonego oświetlenia z boksa
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
Proponije odstawic ten obornik i melase w tak mlodym stadium rosliny nie potrzebuja nawozow, sama woda wystarcza wygladaja jak popalone przez nawoz,
 

DrStein

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
182
Buchów
12
mam tam wbity Xiaomi Plant Monitor i tydzień temu jak zaczęły się problemy miałem 248 mikro-Siemensów/cm, teraz jest 729 mikro-Siemensów/cm. Dlatego myślałem że to niedobory. Ziemia Plagron Growmix. No i zaskoczyło mnie to że WhiteWidow w ogóle mi się nie pali... jest piękna

ale ok, teraz będzie tylko czyścioszek, zobaczymy co dalej.
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
nie sugeruj sie , sa odmiany ktorym pasuje duzo zarcia, sa takie ktore sie pala, masz przyklad u siebie

pirwsze dwa tygodnie woda ,
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,722
Odznaki
10
Na info o żarciu w tym monitorze nie patrz. Skacze jak głupie z każdym podlaniem, nawet z tabsem czy w nawożonej ziemi nie ma sensownych odczytów. W miarę dobrze nadaje się do sprawdzania wilgotności gleby, ale i z tym trzeba uważać. No i dobrze liczy dni uprawy xD
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
proponuję też wyj***ć ten cały czujnik, poczytać trochę i zdać się na własne siły, ewentualnie pytać - zamiast sugerować się odczytami jakiejś ewidentnie z***anej aplikacji.
masz oczy to patrz, masz ręce to działaj, musisz obserwować jak zachowują się dziewczyny i wyrobić sobie odpowiednie nawyki i przezwyczajenia.
lepiej by rosło jakbyś z tym nic nie robił a tu, na tym etapie wygląda to dosyć słabo :]
tak czy siak powodzenia :]
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Tu @Chaplin ma racje , ponieważ każda roślina ma inne zapotrzebowania i trzeba się zdać na siebie i obserować czy im coś potrzeba czy ma czegoś nadmiar ale jak bym proponował w ogóle nie używać żadnej chemi i oborników na pierwszych 2-3 tygodniach życia roślin , polecał bym lać samą wode co sam stosuje i nigdy żadnych większych problemów nie miałem , dodam że nie sprawdzam hp a leje wode z kranu odstana z dodatkem octu 1,5ml na 5L wody , a potem bedziesz wiedział czy mają mało jedzenia bo nic im predzej nie dajajesz , a jak dajesz to już nie masz pewności jak nie masz o tym pojecia. ....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół