nasiona marihuany

Kiełkowanie, problemy, ogólna pomoc dla mnie :)

  • Autor wątku Usunięty 79167
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 79167

Guest
Siema! Ostatnio, dokładnie to 07.05.2020 wieczorkiem zacząłem kiełkować nasionka, z myslą że już za dwa dni to posadze, tak miało być, ale moje plany sie pokrzyżowały i nie mam na to czasu, a nasionka już kiełkują i niedlugo odpadnie pestka! :(
16.jpg

Moje ogólne pytanie to takie: Jest jakiś sposób, żeby kiełkowanie na chwile zastopować? Na te 3 dni?
Żeby przestał na pare dni sie kieł wydłużać? Pomocy :)!
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
Siema! Ostatnio, dokładnie to 07.05.2020 wieczorkiem zacząłem kiełkować nasionka, z myslą że już za dwa dni to posadze, tak miało być, ale moje plany sie pokrzyżowały i nie mam na to czasu, a nasionka już kiełkują i niedlugo odpadnie pestka! :(
16.jpg

Moje ogólne pytanie to takie: Jest jakiś sposób, żeby kiełkowanie na chwile zastopować? Na te 3 dni?
Żeby przestał na pare dni sie kieł wydłużać? Pomocy :)!

nie ma takiej opcji, bez stresu wyjda z lupinek i beda rosly dalej, zerknij tutaj [MENTION=85529]Honza[/MENTION] to dobrze pokazal
https://www.forum.haszysz.com/showt...oszę-o-pomoc-w-skompletowaniu-zestawu-😉/page4
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
[MENTION=73105]BlackMen[/MENTION] dał dobry motyw, znam to z autopsji. Kilka razy zdażyło mi się zostawić pęknięte nasiona na delikatnie wilgotnych,mocno odciśniętych z wody wacikach i po 2-3 dniach kiełki wyglądały dokładnie tak jak na zdj powyżej. Mówi się że dłuższy kiełek można łatwo uszkodzić, ale nawet jak mi się końcówki obrywaly to rośliny i tak wschodziły, zauważyłem również że wsadzając tak długie kiełki proces wychodzenia z ziemi na powierzchnię zachodzi w ekspresowym tempie :LOOL::afroweed:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Nie martw się, ale nie kombinuj z tymi wacikami, lepiej weź 4 doniczki 0,5l z wilgotną ziemią, wsadź kiełki na głębokość 1- 1,5cm i wstaw do ciemnej szafy.

Ja sobie zawsze jeden mokry wacik kładę na powierzchnię ziemii, roślina wychodząc na powierzchnię unosi wacik dajc nam sygnał żeby dać na słonko.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół