nasiona marihuany

[125 cfl][0.16m2][AF s.a.d auto]

Wyszukiwarka Forumowa:

corasek

New member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
2
Buchów
0
displayimage.php
[/URL][/IMG]
Witam w mojej pierwszej fotorelacji jak i pierwszej uprawie indoor. Ziemia jaką stosuje to canna terra professional, w poniedziałek o godz 13 mała wyszła na powierzchnie, nasionko do ziemi wrzuciłem w poprzednim tygodniu w piątek wieczorem, więc roślinka ma 4 dzień odkąd wyszła na powierzchnie. Jako, że młoda urosła trochę za wysoka postanowiłem dzisiaj przysypać ją trochę ziemią. Martwią mnie dwie rzeczy, pierwsza to że ph ziemi po zbadaniu testem kropelkowym waha się pomiędzy 4-5, natomiast drugą rzeczą jest biała/szara łodyga i białe włoski/delikatny biały nalot na liściach, mam nadzieje że nie jest to pleśń, podlewałem ją odstaną kranówką o ph wynoszącym 7,5.
displayimage.php
[/URL][/IMG]
Co o tym sądzicie, nic jej nie jest?
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]


zdrowa roslinka nie widac na niej plesni , a ten meszek , mlode roslinki tak maja, i prosba wklejaj linki do duzych zdjec , bedzie sie prosciej ogladalo
 

corasek

New member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
2
Buchów
0
Dzięki wielkie za odpowiedź, cały dzień się stresowałem, że coś zepsułem, zapamiętam poradę i następnym razem będę wklejał linki do dużych zdjęć
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
loozik wlasnie to czego za duzo czasem to tego stresu ze cos jest nie tak pozdrowki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół