nasiona marihuany

[AF] [72W LED] [0.2m2] Duck Foot Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Jozin420

Member
Rejestracja
Mar 15, 2020
Postów
20
Buchów
0
Witam serdecznie. Jest to moja druga uprawa z czego pierwsza poszła dosyć słabo ponieważ nie wiedziałem o istnieniu tego forum, oraz nie wiedziałem co to konkretnie za nasionko. Z mojego pierwszego krzaczka wyszło 15g. Wiem, że to mało ale i tak się tym jarałem :)

Tym razem podchodzę do tego z lepszym przygotowaniem
-nasionko Duck Foot Auto
-box 53x38x146
-światło 5x14.5W (ok 72W) Led żyrandolowe firmy Osram. 1x4000K i 4x2700K
-nastawa światła 20/4
-donica 7L
-ziemia uniwersalna z biedry+ perlit
-1x wentylator 12V wejście, 1x wentylator 12V wyjście (póki co nie mam wiatraka mieszającego powietrze)
-nowóz biohumus uniwersalny
-treningu brak ponieważ chcę zobaczyć jak krzaczek normalnie rośnie natomiast w następnych plantach będzie już trening

no to czas na zdjęcia :)
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]


Ostanie zdjęcie jakie mam jest z przedwczoraj jest to 26 dzień. Jestem trochę zdziwiony ponieważ zaczynają wychodzić mi pręciki owockowe. Zastanawiam się czy to nie za szybko jak na ten proces?
displayimage.php
[/URL][/IMG]

tutaj w przybliżeniu jak to wygląda

displayimage.php
[/URL][/IMG]

Zastanawia mnie teraz kwestia co z nawożeniem ponieważ zdążyłem podlać biohumusem tylko 3 razy a wiem że na fazę kwitnienia trzeba zmienić nawóz. Mam w zamiarze zakupić w takim razie Plagron Alga Bloom

Kolejną sprawą której nie rozumiem jest to, że z rana roślinka jest energiczna natomiast pod wieczór listki zaczynają mi opadać i tak codziennie.
Na razie to tyle mam nadzieję że przestrzegam wszelkich zasad forum oraz że podobają się wam te słodkie kacze stópki :)
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Nie wiadomo czy plon zbierzesz :) Przypał ze snapa murowany hehe ziomki na dzielni też czekajo pewnie co? ;) Takie fotorelki powinny być banowane odrazu imho :jprd:
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Ĺźe to mało ale i tak się tym jarałem - ciężko to się czyta.
To normalne, że preflowery kolo 25 dnia się pojawiają. Ciekawa odmiana mam nadzieję, że Ci się wszystko uda:)
 

Jozin420

Member
Rejestracja
Mar 15, 2020
Postów
20
Buchów
0
Ĺźe to mało ale i tak się tym jarałem - ciężko to się czyta.
To normalne, że preflowery kolo 25 dnia się pojawiają. Ciekawa odmiana mam nadzieję, że Ci się wszystko uda:)

Coś musiałem zdygać pisząc to.
Da się jakoś edytować?
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Pod każdym swoim postem masz knefel edytuj ;)
 

Jozin420

Member
Rejestracja
Mar 15, 2020
Postów
20
Buchów
0
Dzień 33
Kacze stópki żyją sobie. Ostatnio podlewałem samą wodą by zacząć podlewanie z alga bloom.

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 22:35 ---------- Data pierwszego postu 22:12 ----------

Już od dawna męczy mnie pewna sprawa. Z rana roślinka jest żwawa, listki zawsze kierują się ku górze. Gdy zbliża się wieczór listki powoli opadają, a w nocy to już wogóle lezą na maksa.

displayimage.

Może chodzi o niedobór czy coś. Bo napewno nie przelanie ani przesuszenie ponieważ dzieje się tak nawet dzień po podlewaniu
 

Jozin420

Member
Rejestracja
Mar 15, 2020
Postów
20
Buchów
0
displayimage.php
[/url][/IMG]

Co jej dolega? Podejrzewam że to potas bo przeszła na flo a go chyba najwięcej teraz potrzeba. Alga bloom gotowe do zalania lecz czekam jeszcze trochę bo mokro ma (ps przy podlaniu mam zamiar dodać trochę dolomitu w ziemię i zalać co o tym sądzicie?)
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
To w końcu zakończona czy nie? :D
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,782
Buchów
9,042
Odznaki
3
Dzień 33
Kacze stópki żyją sobie. Ostatnio podlewałem samą wodą by zacząć podlewanie z alga bloom.

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 22:35 ---------- Data pierwszego postu 22:12 ----------

Już od dawna męczy mnie pewna sprawa. Z rana roślinka jest żwawa, listki zawsze kierują się ku górze. Gdy zbliża się wieczór listki powoli opadają, a w nocy to już wogóle lezą na maksa.

displayimage.

Może chodzi o niedobór czy coś. Bo napewno nie przelanie ani przesuszenie ponieważ dzieje się tak nawet dzień po podlewaniu

Poczytaj trochę o cyklu życia roślin którymi się zajmujesz to nie szczaw.
 

Jozin420

Member
Rejestracja
Mar 15, 2020
Postów
20
Buchów
0
Dzień 39. Listki szczytowe przy topkach zmieniły kształt kaczych stópek na normalne 5cio listkowe. Martwi mnie sprawa że te wszystkie listki górne dostają plam takich jak na zdj:

displayimage.php
[/url][/IMG]

HELP
 

BigPestka

Member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
14
Buchów
0
Lej CalMag'a, zacznij od 1ml/1L wody i zwiększaj do 1,5ml/1L, możesz dodawać przy każdym podlewaniu.
 

Jozin420

Member
Rejestracja
Mar 15, 2020
Postów
20
Buchów
0
Dzień 50/25 flo
Jedyne co zrobiłem to podniosłem lampę na maxa i póki co zauważyłem poprawę jeżeli chodzi o liście. Stare z plamkami zostawiam a nowe listki wychodzą bez plamek.
Dzisiaj leję samą wodą oazą by przepłukać glebę.



Topek z bliska
 

Jozin420

Member
Rejestracja
Mar 15, 2020
Postów
20
Buchów
0
Dzień 63/38 flo
Powoli czas dobiega końca czekam tylko aż pręciki z trichomami będą brązowe na 3/4 powierzchni. Mimo strasznych plam na liściach roślinka była pardzo silna i nie padła co mnie bardzo cieszy :)
Jutro mam zamiar jeszcze przepłukać czystą wodą i ok za 5 pójdzie pod kosę.



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół