nasiona marihuany

[12SEZ,54FV,~100Auto] Kancelaria Polowa 2020

Wyszukiwarka Forumowa:

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Propsy za szybki rekonesans zakończony sukcesem. Oby miejscówka posłużyła automatom.
P.S.
Tylko FISKARS
Jak chodzi o saperkę "na szybko" to całkiem niezła jest w Decathlonie.

Pozdro.

:tiphat:
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Propsy za szybki rekonesans zakończony sukcesem. Oby miejscówka posłużyła automatom.
P.S.
Tylko FISKARS
Jak chodzi o saperkę "na szybko" to całkiem niezła jest w Decathlonie.

Pozdro.

:tiphat:

Dzięki za miłe słowa. Co do szpadli to właśnie wyposażyłem się w fiskarsa, ewentualnie myślałem żeby zrobić tak jak ty i polecieć tam ze świdrem. Na dniach będzie 2 desant zobaczymy co wybiorę, bo jednak świder trochę hałasu robi. A ty kiedy zaczynasz fotorelkę?
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Odnośnie saperki, to ja używam saperkę z demobilu wojsk DDR. Nie pamiętam ile mam ją lat (z 10), moge nią ciąć gałęzie i skakać po niej. Jest taka solidna, że nie ma szans jej zgiąć "silą mięśni". Taką z allegro, co widać u Ciebie, to zgiąłem kiedyś przy pierwszej próbie wbicia w glebę... Gratuluję nowego spota. Oby się sprawdził.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
@Harvester69 - miałem kiedyś taką saperkę z demobilu- to faktycznie nie do zajechania była i do cięcia i do rozłupywania, już myślałem że mnie samego przeżyje lecz pewnego razu utopiłem ją w bagnach i trzeba było zamiennik załatwić.

[MENTION=93210]Saul[/MENTION] - dobierz dobry moment i sprzyjające okoliczności na akcję ze świdrem - to tylko chwila roboty ale jednak hałas z dwusuwa jest wyraźny z daleka, warto więc wziąć pod uwagę wszystkie czynniki by była to prosta, bezproblemowa i bezpieczna akcja.
Fr zakładam jak zregeneruję skręcenie drugiego lub trzeciego (nie diagnozowałem tego dokładnie) stopnia.

Tymczasem powodzenia wszystkim.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Odnośnie saperki, to ja używam saperkę z demobilu wojsk DDR. Nie pamiętam ile mam ją lat (z 10), moge nią ciąć gałęzie i skakać po niej. Jest taka solidna, że nie ma szans jej zgiąć "silą mięśni". Taką z allegro, co widać u Ciebie, to zgiąłem kiedyś przy pierwszej próbie wbicia w glebę... Gratuluję nowego spota. Oby się sprawdził.
No wiadomo produkt przygotowany dla wojska musi być nie do zajechania, ta moja też niby miała być z demobilu wojsk duńskich, ale to raczej jest tak jak z żartem o rozdawaniu aut w Moskwie, nie z demobilu a z fabryki, nie duńska a chińska i nie wojskowa a do kopania piasku na plaży. Po 3 dołkach wyglądała tak:


[MENTION=93210]Saul[/MENTION] - dobierz dobry moment i sprzyjające okoliczności na akcję ze świdrem - to tylko chwila roboty ale jednak hałas z dwusuwa jest wyraźny z daleka, warto więc wziąć pod uwagę wszystkie czynniki by była to prosta, bezproblemowa i bezpieczna akcja.
Fr zakładam jak zregeneruję skręcenie drugiego lub trzeciego (nie diagnozowałem tego dokładnie) stopnia.
[/FONT]
Jednak nie będę latał ze świdrem, za duże ryzyko, spot jest w okolicach wiejskich a wiadomo jak na wsiach jest każdy wszystko wie i widzi. Już wystarczy, że każdy mnie zapamięta bo przejeżdżam autem na nietypowych blachach w tamtym regionie. Jeszcze tego mi brakuje żeby kogoś zainteresowały dźwięki silnika pochodzące z chaszczy. Lece z fiskarsem, trochę się pomęczę, ale przynajmniej to jakiś trening :D. Trzymaj się tam i regeneruj sam z 6-7 lat temu skręciłem kostkę to do dzisiaj mi czasem przeskakuje, nic przyjemnego.

Komdolecje z powodu ślimaków. Buch za Arbuza :D
A tam kilka w tą czy tamtą nie robi aż takiej różnicy, mam jeszcze przyszykowane 2 odmiany ggsa po 3 sztuki guerrila gold i purple maroc (crossy z power plantem). Szkoda tylko że akurat na dwór poszły te odmiany których miałem po 1 sztuce. Co do arbuza to stwierdziłem, że nie ma co się go pozbywać i siedzi w dołku z sadem :D.

---------- Post Zaktualizowany 00:31 ---------- Data pierwszego postu 00:17 ----------

Mam pytanie miał ktoś do czynienia z crossami warra
-JackBerry x MS x SDH
-Sodognesia x MS x SDH
Oba auto regular. Szukałem info na forum, ale nie znalazłem nic. Miał ktoś?
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Siemanko:tiphat:
Byłem dzisiaj na spotach doszły 3 nowe. Szkoda, że nie znalazłem ich wcześniej (wszystkie 3 są obok siebie), powinienem je przekopać na jesień. Ziemia dosyć fajna na 1 mocno gliniasta co mnie trochę martwi, ale nie chciałem jeździć z plantami w 2 strony. Na 2 pozostałych ziemia bardzo fajna lekka i patrząc po ilości i wielkości pokrzyw bardzo urodzajna.

1 czyli otrzymuje nazwę Îś (dzeta)
Tutaj siedzą od góry 3 white russia od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] oraz pestki od [MENTION=43215]Green Farmer[/MENTION].

Ziemia została przekopana z dolomitem, nic więcej nie robiłem.

Nr 2 czyli ēta
Tutaj została zasiana połowa automatów( wieczorem napisze co dokładnie sadziłem)


No i ostatni nr3 czyli thēta
Tutaj poleciało 20 Sour Diesel af reg oraz pestki od @BLVCK HEMP WIZVRD

Są dość mocno upchane, ale 20 sztuk to regi i połowa pewnie odpadnie. Niestety większość się powyciągało i teraz leżą, będę tam znowu pewnie w niedziele zobaczymy jak się trzymają.

A tutaj sytuacja na epsilonie. Wszystkie roślinki fajnie odbiły po desancie, dobrze się trzymają i stopniowo się wybarwiają na ciemniejszy zielony, bo brakowało już im składników w kubeczkach.
Wszyscy:


Killer Kush:


Ak-47:


Green Poison:


S.A.D z arbuzami:


Critical Poison:


Diesel:


Honey Cream:
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Po miesiącu udałem się na spota. Trochę się obawiałem jak to wyjdzie po tych ulewach. Byłem pewny, że chociaż te spoty które na szybko znalazłem, na tym terenie woda była około 130cm pod ziemią. Uznałem, że nawet po intensywnych deszczach woda podniesie się o max 1m. Jakie było moje zdziwienie gdy osad z ziemi był na wszystkich roślinach do wysokości kolan...
Przeżyły 2 rośliny, w sumie to jeszcze doliczyłem się kilku, ale albo zatrzymały się w rozwoju, albo karły.


Green Poison fv


Critical Poison fv


Resztki automatów


Łodyga po jakimś automacie prawdopodobnie Bubba Cheese


White Widow fv



A tu koronny przykład, że jak co rok outdoor mnie dyma. Drzewo wypie****iło się dokładnie na spota gdzie były Poisony.

Ehh... Takie to życie outdoorowca rok temu zero deszczu przez ponad miesiąc w tym roku tak dla odmiany miesiąc deszczu.
Najmocniej przepraszam @Blvck Hemp Wizvrd, niestety nie udało się przedłużyć genów, co do pozostałych osób od których otrzymałem pestki to mam ich jeszcze kilka i na pewno wlecą jakieś zdjęcia. Mam też jeszcze trochę automatów oraz pestki od Honzy i indor_s, część wleciała na watę. Tym razem inwestuje w wiadra bo nie chcę powtórki na jesień. Choć nie wiem czy dadzą rade bo woda stała po kolana.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Tu się potwierdzają po raz kolejny moje spostrzeżenia. Mamy prze***any rok. Najpierw marchewka w postaci ładnego Kwietnia. Potem kij w postaci przymrozków w maju. Teraz kolejny kij w postaci wiecznych deszczy.

Nie załamuj się i wrzucaj na watę. Z moich pierwszych automatów też pewnie niwiele będzie, ale tak jak napisałeś, nie ma co się załamywać i trzeba liczyć na większą przychylność matki natury...
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Tu się potwierdzają po raz kolejny moje spostrzeżenia. Mamy prze***any rok. Najpierw marchewka w postaci ładnego Kwietnia. Potem kij w postaci przymrozków w maju. Teraz kolejny kij w postaci wiecznych deszczy.

Nie załamuj się i wrzucaj na watę. Z moich pierwszych automatów też pewnie niwiele będzie, ale tak jak napisałeś, nie ma co się załamywać i trzeba liczyć na większą przychylność matki natury...

Święte słowa, klimat się psuje coraz trudniej znaleźć spota na którego nie trzeba będzie latać co pare dni, no ale dobra dorzeczy. Postoją jeszcze parę dni na parapecie i lecą na spoty.


Dół 5 auto amnesia cbd, góra 2 white widow


Big Light Of North od [MENTION=45323]indor_s[/MENTION]


Mój Serious6 S1
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
No i super! Ja też jeszcze kiełkuję automaty: Zkittlez, Pineapple Express, Gorilla Glue, Gelato, Wedding Cake, Blueberry i Bubba kush :)
Trzymam kciuki za Ciebie.

Wrzucasz na ten sam spot, czy szukasz czegoś innego ?
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Święte słowa, klimat się psuje coraz trudniej znaleźć spota na którego nie trzeba będzie latać co pare dni, no ale dobra dorzeczy. Postoją jeszcze parę dni na parapecie i lecą na spoty.

Nie tylko klimat się psuje, ale również ludzie psują genialne tereny pod uprawę - wycinka czegokolwiek byleby w piecu napalić.
Taka kolej rzeczy, z roku na rok coraz to ciężej ale to my musimy się nastroić do natury a nie natura do nas :)

Powodzenia Saul
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
No i super! Ja też jeszcze kiełkuję automaty: Zkittlez, Pineapple Express, Gorilla Glue, Gelato, Wedding Cake, Blueberry i Bubba kush :)
Trzymam kciuki za Ciebie.

Wrzucasz na ten sam spot, czy szukasz czegoś innego ?

Mam kilka innych bliżej siebie więc pewnie automaty polecą na nie, a na tamte spoty wstawię resztę półauto w wiadrach.
Polecam ci zkittleza, pineapple express i gelato sam miałem, i pewnie też dosadzę kilka zkittlezów :D

---------- Post Zaktualizowany 11:38 ---------- Data pierwszego postu 11:36 ----------

@amatorek [MENTION=93011]Quaker[/MENTION] dzięki za miłe słowa, również i wam życzę powodzenia. Oby do końca i bez takich zawirowań pogodowych :D
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Chujowych wieści nie ma końca. Złamałem mały palec u stopy jutro jadę do ortopedy na rtg, jak mnie w gips wpie****ą to fotorelacja niestety leci do kosza. Pozdro oby wam się mój pech nie udzielał:p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół