nasiona marihuany

Czego jeszcze potrzebuje?

Wyszukiwarka Forumowa:

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Hej, w ogrodnictwie wszelakim stawiam pierwsze kroki. Nadszedł czas na 1szego boxika.
Wybor padł na maluszka 35x35x90cm, nie mam miejsca na wiekszy, a na poczatek mam nadzieje sie sprawdzi i wystarczy. Mój zestaw:
-Herbgarden 35x35x90cm
-Żarówka LED GROW 54W E27 | 7 kolorów uniwersalna takao:
-Programator Lexton elektroniczny
-Wentylator kanałowy Vents Quietline DUO 100 mm / 75-100 m3/h do 21dB
-Filtr węglowy Croco Filters 160-240m3/h fi 100mm (jeden wlot chce zostawic pasywny, chyba, ze zasugerujecie wtłaczający)
-Stacja pogody wilgotnościomierz, termometr
-Doniczka 10L
-Hesi zestaw nawozów (czy lepiej inne? Co polecacie?)
-Wentylator Cornwall Electronics 15W
Mam tez zestaw do mierzenia ph itd.
Nie ukrywam kupilam zestaw, bo wole na poczatku wydac nawet wiecej, ale miec sprzet kompletny, wybrany przez osoby, ktore sie, na tym znają.
Chcialabym aby ktos zerknal na moj zestaw i zasugerowal ulepszenie, czy na rozwoj 1 automata taki komplet starczy (czy w takim zmieszcza sie dwie rosliny? Planuje trenin lst). Nie chce podczas uprawy pytać i panikować. Pytania zapewne podczas uprawy bede miala, ale nie chce na poczatku popelnic bledu. Ziemi jakiej chce uzyc to uniwersalna do kwiatow, uzywam jej do innych roslin i jestem zadowolona. A moze powinnam wybrac cos innego?
Czy rosline wrzycic do mniejszej doniczki, a pozniej do docelowej?
Dzieki po pozdro za rady. :)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Te 35x 35 to raczej na jedną roślinę, musiałabyś z doniczkami kombinować żeby tam 2 weszły. Pewnie będzie taki co powie ze 4 tam zmieści, ale 1 jest optymalna.
Proszę Cię zainwestuj w ziemię która się nada:D weź jakiegoś light mixa ( np Biobizz light mix) pod led wskazany, tak jak calMag w który też ogarnij.
Ten Biobizz całkiem popularna i polecana firma, używam ich nawozów i ziemi, zerknij na BIOBIZZ STARTERS PACK - ZESTAW
Na pierwszy raz lepiej doniczkę przejściową , jakiś mały kubeczek na pierwszy tydzien.
Polecam Ci też zacząć fotorelacje, wtedy rady, porady, obserwacje, wskazówki, dostajesz nawet nie pytając :)
Powodzenia!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół