nasiona marihuany

Żółte kreski / niedobór?

Wyszukiwarka Forumowa:

ZbuchanyKnur

New member
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
3
Buchów
0
Jako, że jest to mój pierwszy post na forum to chciałbym się serdecznie przywitać. A teraz do sedna. Od kilku dni szukałem podobnego przypadku na forum jednak bez powodzenia. Moje maleństwo dostało jakiejś dziwnej zmiany (fot.)

https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?album=22371&pid=1077431#top_display_media

Trochę suchych treści:
Pestka zaleźna, ziemia z ogródka (pierwszy raz takie cyrki na tej glebie), miernika brak, światło led, temp 26-28°C

Mnie to wygląda na niedobór azotu jednak wolę poradzić się bardziej doświadczonych growerow.

Z nawozów mam pod ręką na najbliższy czas:
*Biohumus - jak na razie była karmiona 2x w stężeniu zalecanym na opakowaniu w odstępach nie mniejszych niż 2 dni (sprawdzam ziemię paluchem)
*Biopon do róż (N/P/K - 6/5.5/6.5)
*Biopon do rododendronów (N/P/K - 8/3/4)

Ma już trzy tygodnie i dziś zauważyłem, że będzie dziewczyna także żal mi zmarnować. Możecie coś podpowiedzieć? Pozdrawiam!
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Moze byc problem ph skoro nie kontrolujesz lub czegoś brakuje.. Jak na 3tydz to ona malutka.. podlej biohumusem tylko daj polowe dawki jak jeszcze nie kamiłeś i sie dalej baw.
 

ZbuchanyKnur

New member
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
3
Buchów
0
Jak na razie dostała dwa razy pełna dawkę biohumusa, próbować na razie samą wodą? Jutro postaram się ogarnąć chociaż papierki lakmusowe a w niedalekiej przyszłości kupię normalny miernik (wirus odciął mnie od pieniędzy :D)
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Pestkę znalazłeś w paleniu? Nie szkoda Ci czasu i energii? Jedno nasionko to koszt ok 20zl i wiesz, że to będzie panienka. Ta ziemia z tymi bryłami też nie wygląda najlepiej. Azot to chyba nie jest... Roślina bardzo licha jak na 3 tygodnie. Proponuję Ci zamówić nową pestkę, tą potrzymać do 15maja i gdzieś wysadzić na zewnątrz. Zacząć z czymś feminizowanym. Następnym razem wrzuć duże zdjęcie nie link i to nie aktywny...
Wrzucam za Ciebie może ktoś coś więcej powie
 

ZbuchanyKnur

New member
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
3
Buchów
0
Myślę, że każde ćwiecznie wnosi nową wiedzę i doświadczenie dlatego nie szkoda mi czasu i energii, nie mam też ciśnienia na 100g z tej panny. Rośnie to niech sobie rośnie, przynajmniej nie będzie tragedii w razie dużego błędu ;). Zamawiać będę mógł jak wrócę do pracy na co razie się nie zanosi. Dzięki za poprawkę ze zdjęciem, posta dodawałem z telefonu, pierwszy i ostatni raz bo to droga przez mękę. Pozdrawiam!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół