nasiona marihuany

Komercyjne automaty na 1.44m2

Wyszukiwarka Forumowa:

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
Witam z góry sory dla administracji za moją ostatnią aktywność w robieniu wątków ale wole uczyć się od lepszych od siebie.
Szukam mocnych automatów z dużym plonem pod namiot 120x120x200 porady co do sposobu uprawy treningu ilosci roślin mile widziane
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
ak 47 lub white window to sa najlepsze odmiany dla amatorow i rowniez mają spory plon i zawartosc thc
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
wybranie ***ajnej odmiany a później zebranie ***ajnego plonu to to nie jest na zasadzie hop siup wy***iemy k***e w dziub tak jak sobie pewnie myślisz kolego brkbrs.
grunt to potrafić odpowiednio zająć się rośliną i niczego nie z***ac po drodze. bo w opiece i odpowiednim podejściu leży sukses.
sądząc po twoich pytaniach jesteś zupełnie zielony a chcesz brać się za uprawe afów. gdzie raz coś z***iesz, a roślina nie wybaczy he. i w dodatku chcesz jak najwięcej zebrać.
 

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
wybranie ***ajnej odmiany a później zebranie ***ajnego plonu to to nie jest na zasadzie hop siup wy***iemy k***e w dziub tak jak sobie pewnie myślisz kolego brkbrs.
grunt to potrafić odpowiednio zająć się rośliną i niczego nie z***ac po drodze. bo w opiece i odpowiednim podejściu leży sukses.
sądząc po twoich pytaniach jesteś zupełnie zielony a chcesz brać się za uprawe afów. gdzie raz coś z***iesz, a roślina nie wybaczy he. i w dodatku chcesz jak najwięcej zebrać.

Możesz ocenić moją aktualną fotorelację wydaje mi sie że póki co sobie radzę?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół