nasiona marihuany

Powycinane krzaki obok miejscówki

Wyszukiwarka Forumowa:

PodwodnaSowa

Member
Rejestracja
Kwi 17, 2020
Postów
5
Buchów
0
Witam, dzisiaj udałem się na spacer w celu zlokalizowania miejsc na potencjalne spoty.
Gdzieś daleko w roślinności jakieś 2km od głównej drogi znalazłem powycinane krzaki i pozostawione praktycznie w tym samym miejscu.
Chciałem zapytać Was czy jesteście w stanie ocenić czy było to wycinane niedawno, a może wygląda to na robotę z przed lat?
Wiem, że jeśli nad dużą roślinnością znajdują się linie wysokiego napięcia to wtedy takie krzaki są wycinane, natomiast żeby od miejscówki dojść do tego typu linii trzeba przejść co najmniej kilkaset metrów.
Co o tym uważacie? Lepiej odpuścić sobie spota w tamtych terenach czy nie ma się czego bać i była to jednorazowa sprawka rolnika? Nadmienię jeszcze, że całość jest powycinana od strony pola dookoła, natomiast kiedy wejdzie się w środek roślinności, takowa wycinka już nie ma miejsca.

Zdjęcia:







 

GApcioG

Active member
Rejestracja
Gru 3, 2019
Postów
37
Buchów
0
Widać,że robota nie jest z wczoraj, wydaje mi się,że musiał to wycinać na początku roku. Skoro wycięte na polu to na bank sprawka rolnika który oczyszczał sobie drogę. Poza tym widać świeży wysiew. Obserwuj- sam w tym roku robię out praktycznie na polu,ale tam ani śladu ludzkości.
Najlepiej spróbuj łamać te ścięte gałęzie -zobaczysz czy są świeże.
Pozdo
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
często tak wiosną wycinają, żeby gałęzie nie wchodziły na pole, bo niszczą siewniki i inne maszyny, a nie daj bóg lakier na ciągniku porysują a jeszcze 30 lat kredyt trzeba za niego spłacać
 
U

Usunięty 59382

Guest
Dokładnie jak przedmówca pisze a robota mi wygląda na wczesna wiosne...U mnie to samo robią
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół