nasiona marihuany

[AF] 5x Auto Diesel 3x Auto Afgan - Partyzantka

Wyszukiwarka Forumowa:

Grande Sergio

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2020
Postów
36
Buchów
5
Siemano wszystkim, chciałem w końcu spróbować outa, niestety z racji tego gdzie mieszkam nie mogę pozwolić sobie na typowego outa tj. bardzo niedostępna odległa i bezpieczna miejscówka, więc zdecydowałem się na partyzantke - Po krótkich przemyśleniach wybrałem miejsce - nie zdradzając szczegółów będzie to obszar autostradowo-obwodnicowo-węzłowo-przemysłowy. Z tego co się orientuje w UK growerzy z sukcesem sadzą własnie na takich obszarach - w lesie zawsze jest szansa, że jakis grzybiarz czy inny dziadek leśny będzie sobie chodził nawet 20km od najbliższej drogi. Miejsce, które wybrałem jest bardzo blisko cywilizacji i ogólnej zabudowy, na tyle, że mogę być bez trudu wypatrzony, jednak jest tam utrudniony dostęp i wydaje mi się, że ktoś musiałby mieć konkretny powód aby się tam udać. Obawiam się dzików i robactwa, pewnie jak każdy na oucie. Tak jak pisałem out jest typowo partyzancki i zakładam że mogą być straty, byleby obeszło się bez przypału.

Rośliny:
5x Auto Diesel 60 od Big SeedBank
3x Auto Afgan od od Bulk Feminized Seeds
(Mam nadzieje, że będą niskie i dojdą szybko co ma zminimalizować ryzyko przypału.)

Medium:

Ziemia spotowa (dobry czarnoziem z pruchnicą) lub ew. ziemia uniwersalna z biedry

Trening:
LST lub brak (wszystko zależy od tego jak zagęści się otoczona roślinność i czy będę widoczny na spocie)

Nawozy:
Podobnie jak z treningiem, nie planuję się tam zjawiać często, jeśli będzie to prawdopodobnie Trypack od BioBizza


Kilka fotek, out będzie miał swój równoczesny start z roślinami indoor (zapraszam do fotorelacji: Link )
Na początku warunki będą miały idealne ale później lecą na front więc trzymajcie kcuki za panny i za mnie aby nie było przypału.


Panny poszły do wody na 12h i do ciemni o stałej temperaturze...



 

Bob95

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2020
Postów
39
Buchów
0
Powodzenia oby z fartem ??trzymam kciuki i będę zaglądał?
 

Rolnik z BMW

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
71
Buchów
1
Powodzonka jestem ciekaw takiej miejscówki ;) będę zaglądał ;p
 

Grande Sergio

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2020
Postów
36
Buchów
5
Update

6 maja godz. 6:00, po ~ 12h pestki wyciągniete z wody (większość zatoneła). Nasiona przeniesione na wilgotny materiał do pojemników plastikowych, pojemniki zabezpieczone przed parowaniem i umieszczone w ciemni.

Na piątek wieczór zaplanowana akcja logistyczna - harvest poprzedniego grow, który jeszcze rośnie i zajmuje szafę, szybkie czyszczenie zmiana żarówy na metalohalogen ustawienie wiatraków na odpowiednią wysokość i do szafy wlatują sionka już w ziemi w małych pojemnikach. Ze względu na to, że poprzedni grow się troche przeciągnął suszył będę go równoczesnie gdy następna partia będzie już rosła, ale więcej o tym jak to zrobię w mojej poprzedniej fotorelacji.

Foty.


 

Grande Sergio

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2020
Postów
36
Buchów
5
Update

Po dwóch dniach na wilgotnym materiale prawie wszystkie pestki popękały i puściły kiełki, tylko jeden afgan nie pękł a nawet pokazał się meszek i zapach pleśni. Nasiona trafiły do ziemi. Pojemniki siedzą pod MH skręconym do 150W.

 

Grande Sergio

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2020
Postów
36
Buchów
5
Update, załóżmy, że dzień 11 od wyjścia z ziemi

Z afganami coś jest nie tak, na 3 pestki wyszła jedna, albo taki pech albo trefne nasiona, szkoda.

Na razie nic się nie dzieje, rośliny siedzą w lightmixie i dzisiaj dostały pierwszą słabą dawke biogrowa od biobizza.
Spodziewam się, że teraz ruszą do góry, przed końcem maja chce zrobić im topping i przesadzić do docelowych 11L a automaty wylatują na outdoor.

 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Wygląda obiecująco , ciekawi mnie ten afgan więc będę zaglądał z fartem .
 

Grande Sergio

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2020
Postów
36
Buchów
5
Update dzień 20

Dwa afgany zawiodły, trudno.
Wczoraj w nocy była akcja desantu sadzonek na spota, wyjechałem o 1, lał deszcz, spot obiecujący ale zauważyłem jakieś ścieżki, być może to dziki a być może rybacy lub inne dziadki leśne (?).

Tak czy inaczej 6 sadzonek wkopanych, nie pie****iłem się w noszenie ziemi, wyryłem kijem małe dołki i wsadziłem w ziemie spotową, jak coś wyjdzie to spoko, jak zjedzą ślimony/dziki/uschnie/ktoś za***ie to trudno, nie zamierzam się tam pokazywać, przed zbiorem może raz odwiedze spota. Podczas akcji zaczeło lać więc do domu wróciłem o 3 całkiem przemoczony hehe

tutaj kilka fotek, nie martwcie się, śmieci zabrane.








pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół