nasiona marihuany

#OS - Automaty i nie tylko

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
ważne, że dotarło
[MENTION=10707]Wepster[/MENTION], [MENTION=84264]Layer1[/MENTION] dalej czekacie ? już powinny być paki na miejscu
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Czekam do piątku na odzew a później poprosze moda o przypięcie odpowiedniej odznaki dla tych panów ...
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Stary, nie szalej.. Mój ptaszek mi powiedział, że dostał jakiś list tylko, że go nie było i został awizowany, czeka na poczcie, nie wiem jakim chu*em nie wrzucono go poprostu do skrzynki jeśli to twój list..
Jak będzie miał dzisiaj czas to podejdzie.
Co to za poganianie, jeśli się coś dowiem albo odbiore to napisze i dodam zdjęcie.
 

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Tak dalej czekam, żadnego info nie dostałem. Wyjechał teraz na pare dni wiec do niedzieli napewno nic nie bede wiedział.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Paka dotarła, nie wiem co to za ekonomiczny, że został awizowany, mój brat już za granicą, na szczęście po długich negocjacjach z panią na poczcie odebrała jego dziewczyna, 18 czerwca przylatuje i odpale te automaty, wielkie dzięki. :lum:
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Wk***ia mnie takie lekceważące podejście, bo żeby pestki wyprosić to codziennie trucie na pw ale żeby napisać ze się odebrało pestki to już ch*j, ile można czekać do k***y nędzy, w chu*a lecisz [MENTION=10707]Wepster[/MENTION]
 

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Spokojnie. Jak odbiorę to napiszę. Jak widziałeś w innym OSie jak tylko przyszło odrazu ciach fotke zrobiłem i poinformowałem, że przyszło. Aktualnie nic nie było.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Proszę o przeniesienie tematu do archiwum, webster „ponoć” nie dostał pestek, ogólnie jego postawa lekceważąca wiele mówi, zrobie wszystko aby ten gość juz nigdy nie zmarnował nikomu pestek, dziekuje i dowidzewa


Btw. Ten os dobitnie pokazuje ze pestki trzeba wysyłać tylko zaufanym ludziom, tyle
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Ja też się w ch*j przejechałem na różnych userach tym bardziej, że pestki wysyłam do PL z UK i ludzie mają wy***ane na mój czas i pieniądze. Lepiej wyj***ć gdzieś na pole i może coś z tego będzie bo tyle nasion wysyłałem a fotek to mało co widziałem.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Ten os dobitnie pokazuje ze pestki trzeba wysyłać tylko zaufanym ludziom, tyle

Osobiście uważam, że jeżeli jakiś user nie wywiąże się z "umowy OS'a" definitywnie z jego winy - powinien dostać odpowiednią odznakę, tak co by więcej nikt nie podarował mu ziaren.
P.S [MENTION=33377]OdcieńZieleni[/MENTION] zajrzyj do mojej fotorelki. DevilKiss'a wrzuciłem, jutro na spocik doleci następny devilek w towarzystwie innych autobabek. Specjalnie dla Ciebie pie****nąłem foto devila rodem z konopnego czasopisma haha. Pozdro!
 

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Boże, żadna paczka do mnie nie dotarła a zostaje oskarżony o nie wiadomo co. Chciałem zrobić FR OSową aby mieć motywację do ciągnięcia tego na forum i pokazania moich poczynań a tutaj zaraz chcą mi wpieprzyć jakąś odznakę za darmo . Żadnej w tym mojej winy, że paczka nie dotarła. Rozumiem gdybyś wysłał i bym znikł i nic nie pisał to mógłbyś coś podejrzewać ale ja tu ci odpisuję.
[MENTION=33377]OdcieńZieleni[/MENTION] napisałem ci PW abyś sprawdził czy aby napewno dobry adres nic nie odpisałeś. Mam ci codziennie spamować, że żadnej paczki nie dostałem ??

Od [MENTION=92011]LukexOG[/MENTION] paczka dotarła i odrazu wrzuciłem mu informację, że wszystko normalnie dotarło.
 

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Jutro znajomy idzie na poczte zapytać się, może awizo zapomnieli dać, nie wiem. Dziwna akcja, prawie miesiąc paczka by szła tylko do mnie ??
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Dziwna akcja, prawie miesiąc paczka by szła tylko do mnie ??

A może dane które podałeś jako odbiorca są filowane? Znajomek tak miał jak był pod lupą tych co noszą przy sobie kajdanki.. nie te z sexshopu bynajmniej. Nie koniecznie typ musi być na muszce za "dragi" żeby inwigilacja odbywała się w najlepsze.

Raz na 151628361628391627 przypadków po prostu jakiś przekaz pocztowy ginie - nieoficjalnie z winy obsługi poczty polskiej. Oficjalnie nie z ich winy, a w życiu.. Oni nic nie gubią, nic im się przypadkiem nie spie****iło NIGDY!! Wciskają kit, że nie było takiego przekazu i ch*j. Nawet jak nadawca ma potwierdzenie nadania to ciężko o odzyskanie paczki/pisma/itd.itp... Ma kochana rodzicielka miała taką sytuację parę lat wstecz.
 

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Niestety na poczcie nic nie ma. z 4 OSów doszły 3 paczki.
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
nie ma co się spinać na poczcie są ludzie nie uczciwi i nie wykwalifikowani do objętych stanowisk. są też k***y przez duże k.
ci pierwsi ostatnio mieli problem z polską pisownią i przeniesieniu słów na papier, rozumiem.. mi może się zdarzyć np po zjaraniu, szwaksowaniu, ale pracownikowi na takim stanowisku?
a te drugie k***y, to po prostu kradną zawartość.
hu**wo zapakowane nasiona są łatwe do wyczucia i za***ania przez obsługę.
dowiedziałem się ostatnio, że jednak spory pakiet od ggs nasionek, został wysłany i zaginął.
wniosek, taki ze ktoś za***ał i wziął je dla siebie moim kosztem czy ogólnym.
paczkomat, albo sledzenie i ubezpieczenie.
Na pewno to zawieksza gwarancję doręczenia i późniejszych problemów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół