nasiona marihuany

#OS - Automaty i nie tylko

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
Siema, w lodówce przewalają mi się siona, więc jak bóg nakazał, trzeba się dzielić.

Do rozdania mam:

- amnesia gold auto - 4szt
- white widow auto - 5szt
- NL x Ak auto - 1szt
- devil kiss auto - 4szt
- ice kush - 5szt















Warunki:
- staż minimum rok
- 100 postów
- jedna skończona fr indoor lub outdoor
- wysiew pestek indoor lub outdoor maksymalnie do września

Os potrwa do 15 maja, także proszę o zgłoszenia, najlepiej wysłałbym pechy maksymalnie dwóm osobom, pozdrawiam mordeczki :bal:
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
No nic. Ryzyk fizyk. Postów ponad stówkę mam, ale fotorelacje będę prowadził dopiero w tym roku(debiut fr)... Chociaż uprawa out u mnie rok w rok..
Może akurat załapie się na jakiś automat - w tym sezonie mam tylko 4 pestki af, ale co to jest 4autosy.. wielkie nic. A z hajsem krucho.
Pół automatów mam sporo, raczej nie ***nę wszystkich w tym roku, paf'y - od Deutera i pana pestki, zresztą autosy także od Deutera, dolecą jeszcze kolejne paf'y z os'a..
Nie ukrywam, że przydały by się jeszcze jakieś af'y co by wzbogacić fotorelacje i mieć co zapalić zanim dojdą paf'y hehehe.
Jestem skory nawet się wymienić seedami - PAf za Af.
Jak co mogę wstawić jakieś foty ze swoich upraw out/in.
A jeżeli z racji nie spełniania wymagań a mimo tego zgłaszania się należy mi się ch*j wielki jak szelki to uprzejmie proszę potraktować mnie ulgowo i nie banować hehe. Pozdro!


Edit. Skleiłem skromną fotorelację - punk devil od panapestki.
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?145501-Bzk-punk-devil-%28pan-pestka-w-czeskim-ogr%C3%B3dku%29&p=1819420#post1819420
 
Ostatnia edycja:

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Automat dla autostrady :D
2 fr mam, wysialbym od razu po dostawie bociana :D
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Zainteresowany amnezją...
 
O

OdcieńZieleni

Guest
W piątek z rana napisze kto co przytuli i od razu postaram się wysłać paki jak wybrani szybko wyślą mi adresiwo na pw
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Jeśli jeszcze można to sie zgłosze, a konkretnie jestem zainteresowany amnesia gold i devil kiss.
Poleci na out i zostawię coś w ogródku dla dopieszczenia:tal:
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Last minute.

IMG221.jpg
 

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Siemanko. Zgłaszam się. Interesuje mnie Ice Kush

Aktualnie u mnie siedzą auto w 15-23dniu ale trzeba już zbierać na następne grow które mam już w planach pokazać.

20200513_222154~1.jpg
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Siema, dziś 15maj więc kończymy tego OS'a, tak więc:
[MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION] - ice kush - 5szt [MENTION=92067]raiseNstuff[/MENTION] - amnesia gold auto - 4szt [MENTION=5650]BZK[/MENTION] - pomimo, że Twoja relka nie jest przeze mnie akceptowalna wyśle Ci - devil kiss auto - 4szt i - NL x Ak auto - 1szt [MENTION=53166]autostrada[/MENTION] - white widow auto - 5szt

[MENTION=93011]Quaker[/MENTION], [MENTION=92011]LukexOG[/MENTION], [MENTION=10707]Wepster[/MENTION], [MENTION=84264]Layer1[/MENTION] napiszscie do mnie na pw, z inf co was interesuje, auto czy sezony, a jak sezony to czy in czy out, coś wymyślimy, ostatnio mam dobre serce a wierze, że dobre uczynki wracają, proszę o wysłanie bezpiecznego adresu na pw przez stronkę privnote.com, zbiorę wszystkie i wyśle pechy, pozdro
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Zrezygnuję, poczyniłem wczoraj zakupy u Pana Pestki z automatami :) Niech inni skorzystają. Wielkie dzięki za zaufanie. Jak będę mógł, to też się odwdzięczę. Prawda, dobroć wraca !
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Dostałem pw , zawsze inforuj jak mozesz ze nie wysylasz zaagranice :) Yo.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
wszyscy co wysłali mi na pw bezpieczny adres, jutro wysyłam paczki, reszta która sie nie odezwała - trudno. pozdrawiam.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Mordeczki, sory za obsuwę, godzine temu wszystkim, tym którzy wysłali mi na pw bezpieczny adres, wysłałem paki, [MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION] poszło paczkomatem wyjątkowo, pozdrówki i dajcie znać jak dojdzie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół