nasiona marihuany

ZIELONA FORTECA [Deuter, DP, FS, TanieSianie]

Wyszukiwarka Forumowa:

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Jutro jadę zakupić azofoskę. Kupię także Biopon do zielonych roślin, jego NPK to 7/6/4. Sprawdzi się?
Posiadam także EM FARMA PLUS

"EmFarma Plus™ to ubogacona w bakterie fototropowe kompozycja mikroorganizmów, dzięki czemu skuteczniej niż EmFarma™ przyspiesza rozkład materii organicznej i zwiększa dostępność składników mineralnych, w tym głównie azotu. Pożyteczne mikroorganizmy w niej występujące wzajemnie się wspierają i jako zespół wypierają chorobotwórczą mikroflorę, zmieniając kierunek procesu mikrobiologicznego na regenerujący albo rewitalizujący w miejscu ich użycia."

Mam pytanko. Jeśli EM FARMA PLUS jest organiczny, a azofoska i biopon mineralny to czy stosowanie ich razem nie będzie ze sobą kolidować? Czy nie lepiej bedzie lac sama FARME PLUS pod roślinki i robić im oprysk z bioponu?
 
Ostatnia edycja:

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
693
Buchów
2,134
Odznaki
2
[MENTION=93923]PeakyBlinder[/MENTION]

Tak jak deuter pisał , kup azofoske i ***nij im po solidnej garści , możesz potem podlać tak aby ciut rozpuściło sie od razu oraz reszta niech leży i albo czeka na deszc albo na twoje kolejne podlanie.
Stosuje tylko i wyłącznie azofoske , wejdź w moja fotorelke i zobacz jakie daje efekty :)
 

Kaktus_07

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
51
Buchów
0
A mi to wygląda po prostu na niedobór potasu..przeca reszta liścia jest intensywnie zielona.
Zrobię tu paste.
Potas odgrywa główną rolę w gospodarce wodnej, z którą masz na pewno coś nie tak. Na brzegach liści parowanie jest największe, a przez niedobór potasu to parowanie jest ograniczone. Następuje wzrost temp liścia i spalanie się komórek. Jeśłi to ten składnik to z czasem zaczną te brzegi nieodwracalnie usychać, a następnie liście będą się skręcać i obumierać.
Gdy roślina wchodzi w fazę kwitnienia potas jest tak bardzo ważny, ponieważ wtedy soki krążą w roślinie jak po***ane.
Jeszcze jedno- ratując roślinę z niedoboru potasu zaleca się stosowanie nawozów przez podlewanie. Za to niedobory pierwiastków pełniących rolę budulcową można (nawet tak jest szybciej) uzupełniać stosując opryski liści.
Oczywiście czynników może być znacznie więcej. Ważne jak to będzie postępować. A więc obserwuj, notuj i nadawaj. :D
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
[MENTION=6223]deuter[/MENTION]
Może azofoska NPK- 13, 6,17 jako posypką po garści na roślinę.
Jakiś w płynie do szybkiego reagowania.
W dawce 150%,powolne podlewanie żeby dobrze nasiąkało a nie przeleciało w głąb gleby.

Zakupie dziś te azofoskę i jutro polece podsypać roślinki, do tego zrobię im oprysk z bioponu dla zielonych roślin i podleje trochę wodą. Mam nadzieję, że będzie git.
[MENTION=75855]amatorek[/MENTION]
Stosuje tylko i wyłącznie azofoske , wejdź w moja fotorelke i zobacz jakie daje efekty

Bardzo ładne poletko tam masz, zaglądam na Twoja FR o jakiś czas i naprawdę ładne zielone krzaczki :good:
[MENTION=76526]Kaktus_07[/MENTION] zawsze się przyda taka dawka informacji. Dzięki. Mam nadzieję, że azofoska i biopon pomoże. Dostarczę in wszystkin niezbędnych składników

Dzięki za pomoc Panowie.
 

Kaktus_07

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
51
Buchów
0
Heh :D
W azofosce najwięcej jest potasu. Na szczęście tego najbardziej potrzebujesz. (;
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
#UP6

Siemanko. Mini upik z spota Mazarowego. Z 22 krzaczków zostało 19. 3 zostały zniszczone przez leśną zwierzynę.
Hukinol działa, lecz częste opady szybko go wypłukują. To nic trzeba liczyć się ze stratami głowa w górę i lecimy dalej.
Kilka fotek mazarów. Wszystkie idą w miare równo, są małe wyjątki, kilka z nich mniejsza od rówieśniczek.
2 dni temu dostały dawkę florovitu i pomału sobie kwitną.








 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół