nasiona marihuany

ZIELONA FORTECA [Deuter, DP, FS, TanieSianie]

Wyszukiwarka Forumowa:

Rolnik z BMW

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
71
Buchów
1
fajne to bobrowsko jestem ciekaw bo też mam jedno miejsce z takimi warunkami :) myśle że będą miały okej
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
#UP1

Witam was sportowe świry. Dodaje pierwszego Up'a aby zabardzo nie zanudzać. Roślinki bardzo pomału idą do góry. Jest to zapewne spowodowane tym, że przez ostatni tydzień praktycznie w ogóle nie było słońca + chłód przez który spowolniły swój wzrost. To nic pogoda zaczęła się stabilizować i mam w planach, największe z nich zawieźć jutro z rana na spota.

Tutaj kilka fotek panienek. Zrobiły mały postęp od wcześniejszego wpisu.







Tutaj zdj jednego z Maroców, wszystkie 4 mają delikatnie powyginanie listki. Co może im się dziać?



Te 3 najmniejsze to Frisian Duck, Durban Poison i Noname, który zastąpił jednego DP który, nie wyszedł z ziemi. Drugiego Frisiana nie ma na zdj, ponieważ o nim zwyczajnie zapomniałem. Siedzi w wiadrze obok koleżanek.

Do tego zacząłem kiełkować automaty. 26 mazarów, 5 Ak 47 na wacie. Kilka sztuk trafiło już do doniczek.
Dokupiłem jeszcze x3 Easy Sativy od Oriona bo zawsze chciałem spróbować tej odmiany. Jestem zwolennikiem Sativy :D

Jutro edit Up'a z przesadzania roślinek ze spota. Pozdrowionka :salut:
 

WładekZadyma

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
89
Buchów
7
Będę zaglądać, ciekawią mnie najbardziej automaty :oczy:
Czekam spokojnie na upa. Pozdr
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
1 rzut sezonówek na spocie. Z 9 roślin przeżyło 8, ponieważ jedna podczas przenosin się nieco poturbowała. Ale nic ciśniemy dalej.

Zdjęcia z przesadzania był robione 14.05

Foteczki:















Automaty. Ja kiełkowałem 18sztuk. W tym 13 Mazarów i 5 AK 47 reszte kiełkował kumpel. Co do kiełkowalności to jestem zaskoczony ponieważ wyszło u mnie 18/18. 100% Mają one od 2 do 4 dni.





Niestety 1 frisian duck odpadł przez moje zaniedbanie.



Na dniach będę jeszcze kiełkował Easy Sativy od Oriona.
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
#UP2

Witam. Po 2 tygodniach postanowiłem wyprawić się na spota, aby skontrolować panienki. Niestety deszcze wypłukały hukinol ze szmatek i jedna rośłinka całkowicie zniknęła. Pewnie jakaś sarna się za nią wzięła, ale to nic. Na spocie zostało 7 panienek. Do wysadzenia mam jeszcze 1x Frisian Duck, 1X Green Poison i 1 Noname +2 Easy Staviy od Oriona. Jedna z ES wcale nie wyszła, a reszta bardzo się ociąga. Pojawił się także problem z roślinnością, które bardzo podrosły i przysłaniają moje roślinki. 2 problem to ślimaki, które zajęły się prawie każdą z MJ, ale jutro lecę zrobić fryzjera wokół nich i przy okazji sypnę jakimś preparatem na ślimaki.

Fotki:

MAROC ZJEDZONY PRZEZ ŚLIMAKI + DELIKATNE LST ZAPEWNE PRZEZ JAKĄŚ SARNE



KOLEJNY MAROC



MAROC



MAROC



SERIOUS 6 / AF



TUTAJ MAM 2 ROŚLINKI, KTÓRE MAJĄ DELIKATNIE OKLAPŁE LIŚCIE I MAJĄ MNIEJSZY WGIOR NIŻ POPRZEDNIE. CO IM MOŻE BYĆ?

FROST 6


???(OUTDOOR MIX)


PODSYPAŁEM JE DELIKATNIE DOLOMITEM Z MYŚLĄ, ŻE COŚ POMOŻE.

Mam do was 2 pytania. Maroki wypuszczają już 4 piętro. Kiedy mogę u nich zastosować FIM i kiedy robić im LST?
 

Mąż i żona

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
24
Buchów
0
Już możesz tyle że ja bym najpierw Trzasnal fim za jakieś 2 tyg do gleby z nimi ?
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Ja ciachnąłem jak szły 5/6 piętra i bardzo ładnie się rozkrzaczyły ;) Ładnie idą, teraz pogoda się robi także będą warunki do wzrostu.
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
#UP3

Siemanko. 3 dni temu w końcu zebraliśmy się na spota z automatami aby je wsadzić w glebe.



Łącznie na spot poszły 22 Mazary (Tyle przeżyło z 26)

Tak wygląda spot z automatami MAZAROWE POLE



Mazarek jeden z 22 :D



ZIELONA FORTECA

MAROKI







Ten przetracony przez jakieś zwierze i objedzony przez ślimaki ładnie odbił.



FRISIAN DUCK



DURBAN POISON



SERIOUS 6/AF



BODAJŻE SERIOUS MAROC



??? DEUTER OUTDOOR MIX



FROST 6



Jednego z krzaczków coś zaatakowało. Jak mogę mu pomóc?



Dodatkowo x5 AK 47 auto, które postanowiłem wsadzić do doniczek



Na bobrowej wysepce jest Noname. Dojdą do niego 2 Easy Sativy, które możecie zobaczyć na pierwszym zdjęciu u góry.

POZDERKI I DO NASTĘPNEGO ;)
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
#UP4



Witam ponownie po 2 tygodniach od ostatniego Up'a. Dużo się pozmieniało w tym czasie ponieważ rośliny wystartowały w górę jak szalone i zwiększyły swoją masę kilku krotnie, z czego jestem bardzo zadowolony. Przez 2 tygodnie żadnych strat w "Zielonej Fortecy" co też bardzo mnie zadowala. Rośliny które zostały wysadzone jako pierwsze sięgają mi po pas. Idą w górę aż miło.

Pogubiłem się trochę, nie wiem które to które, ale przy następnym upie postaram się je podpisać.

Foteczki:















ZAPOMNIAŁEM ZROBIĆ ZDJ FROST 6.

Jest mały problem z Durban Poisonem. Słabo rośnie i liście mu delikatnie zżółkły. Wiecie może jaki jest tego powód? Frisian Duck też wygląda trochę marnie(zawijają mu się liście) może po ostatnich ulewach miał za dużo wody?

DP:





Frisian Duck:





Do tego dosadziłem w końcu Easy Sativy. Miałem je wrzucić na bobrowego spota, ale nie chciało mi się już wozić ziemi i doniczek więc wrzuciłem je do wcześniej przygotowanych medium. Oto one:





Do tego pięć AK 47 które postanowiłem zostawić w doniczkach bardzo ładnie idą w górę. Mam nadzieje, że zaraz zaczną kwitnąć i będzie z nich coś na wakacje ;).



3 AK 47 obok bodajże Serious6
normal_IMG_20200622_105729.jpg
[/url]

I na koniec Noname na bobrowym spocie który okazał się kobietką (ulga) ma bardzo dużo prefloverów, może zacznie za niedługo kwitnąć.




IGŁA W STOGU SIANA :D



Ogólnie spot bobrowy ma bardzo duży potencjał. Upchnąłbym tam około 8 roślinek na spokojnie. Ale nie chcę już niczego dosadzać w tym sezonie. Jak wszystko pójdzie dobrze na następny sezon będę szykował duży projekt.



Upik z Mazarowego pola na dniach ;)

To wszystko na dziś. Pozdrowionka i z fartem mordeczki :dance:
 
Ostatnia edycja:

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Witajcie. Chciałem dziś dodać kolejnego UP'a. Odwiedziłem oba spoty. Roslinki idą bardzo ładnie, lecz niektóre stanęły w miejscu. Chciałem dodać foty, aby pochwalić się moimi krzaczkami jak i zapytać się co jest tym, które są w gorszej kondycji, lecz przy nabieraniu wody do butelek z mojego źródełka niefortunnie wypadł mi z kieszeni telefon prosto do wody. Zrobiłem tylko jedno zdjęcie zanim poszedłem po wodę. Jest to zdj Noname. Dodam je wieczorem ponieważ telefon wsadziłem do opakowania z ryżem. Mam nadzieję, że wyciągnie z niego wilgoć i bede mógł zaaktualuzować fotorelacje na za jakiś czas.
Pozdro
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
#UP5

Witam was ponownie. Nadszedł czas na kolejnego upa. Po ponad 7 dniach poszedłem odwiedzić spota z sezonami. Rośliny jakoś sobie radzą, lecz niektóre cierpią na niedobory. Do tego mój zbiornik z którego czerpie wodę całkowicie wysechł i muszę wozić wodę z domu, co znaczy że będę zmuszony częściej odwiedzać spota niż raz w tygodniu.

Potrzebuję waszej pomocy, aby określić co dolega moim krzaczkom. Dodam po kolei zdjęcia każdego z nich i postaram się je opisać.

Jako pierwszy będzie przechodzący na FLO Noname, który nie wykazuje zbytnio niedoborów jakichkolwiek pierwiastków, lecz widać, że jest spragniony i brakuje mu wody. Nalałem mu wody z dawką florovitu, aż zaczela ona wyplywać ze spodu doniczkie. Mam nadzieję, że wróci do normy. Do tego ma fioletowy/różowy fenotyp. Czym jestem bardzo zaskoczony i ciekawy jak będzie wyglądał w bardziej zaawansowanym FLO. Oto on



Kolejne są 2 Easy Sativy. Jedna powolutku idzie w góre, nic jej nie przeszkadza, zaś drugą zastałem wyrwaną z ziemi i delikatnie zwiędniętą - podyspałem ją delikatnie już wysuszonym torfem i podlałem wodą, mam nadzieje, że wróci do żywych. [Baniak 5Litrów, aby pokazać rozmiar krzaczków].

Pierwsza ES


I ta wyrwana z ziemi


Kolejną roślinką jest Frisian Duck. Rośnie bo rośnie nie ma wcale wigoru, ale jednak z tygodnia na tydzień robi jakiś porgres.


Teraz Maroc, którego tydzień temu znalazłem położonego na ziemi. Wyprostował się, ale nic się nie ruszył od tamtego czasu. Czy to może mieć jakiś związek z tym, że jakieś zwierze go zglebowało?


Serious Maroc, ma bardzo jasno-zielony kolor, a liście od dołu delikatnie żółkną. Ma ok 160cm


Teraz Serious 6/AF , który od dłuższego czasu stoi w miejscu, ma nieco ponad metr wysokości i jak poprzednik też ma jasno-zielone ubarwienie



Teraz roślinka z której jestem najbardziej dumny. Jest to Maroc który już prawie mnie przerasta. Ma ciemno-zielony kolor i nie wykazuje żadnych niedoborów.


Kolejne 2 Maroki, którym żółkną delikatnie liście od spodu



Na 2 roślinkach pokazały się także takie przebarwienia:


Następnie Deuter Outdoor mix, który trzyma się bardzo dobrze.


I Frost 6 który przestał rosnąć dobre 2/3 tygodnie temu



Dodam, że wszystkie rośliny leciały na biohumusie i gnojówce z pokrzyw.

LICZĘ NA WASZĄ POMOC I MAM NADZIEJE, ŻE POMOŻECIE MI DOPROWADZIĆ DZIEWCZYNY DO DOBREGO STANY. POZDRO #.COM
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Nawozu im potrzeba,wieloskładnikowy z przewagą azotu.
Biała posypka to? dolomit?
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Nawozu im potrzeba,wieloskładnikowy z przewagą azotu.
Biała posypka to? dolomit?

Tak, dolomit. Od czasu do czasu sypnę profilaktycznie.
Jaki nawóz mogę im zakupić?
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Może azofoska NPK- 13, 6,17 jako posypką po garści na roślinę.
Jakiś w płynie do szybkiego reagowania.
W dawce 150%,powolne podlewanie żeby dobrze nasiąkało a nie przeleciało w głąb gleby.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół