nasiona marihuany

[1800W] [4.32m2] Critical kush - Afgan kush - PowerFlower

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
Eloszka, mam chwilkę czasu to założę nowy wątek w którym wystąpią:

- Critical Kush (BF) 20szt
- Afgan Kush (WOS) 12szt
- Power Flower (RQS) 5szt

Na do***ke mam jeszcze pare sztuk Early widow (Advanced seeds) i AK47(gnomowe siono), te mam w razie wu, jakby coś nie wykiełkowało, jakiś mutant się trafił czy też do pózniejszej selekcji. Nie wiem ile sztuk pójdzie do boxów, okaże się jaki rośliny mają potencjał, najsłabsze wy***ie.

Sprzęt:

box 120x120x200 oraz 120x240x200, do małego went prima klimy 420m3/h, do wiekszego TD silent 530m3/h, filtry standardowe, dochodzą cooltuby, żarówki osrama nav-t super 4y 600w, 90k lumenów, ziemia na wega plagrona z batguano, na flo allmix, doniczki 11l, na wega 3.5l, nawozy od canny, booster od hesi, boom boom spray, siarczan magnezu, microplus z intermaga, do zbijania ph lemon kick

Na dziś to wygląda to tak









Cooltuba i ziemia




 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Synu Ebnera tym nowym wątkiem poszerzyłeś moje horyzonty, powiększam boxa, dzięki :tiphat:
Z fartem:herm:
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Afgan Kush (WOS) 12szt

bardzo miło wspominam tą odmianę
 
O

OdcieńZieleni

Guest
mała aktualizacja, dla potomnych bo nic specjalnego się nie dzieje, podlewane wodą z rhizo - ph. 6.0, pryśniete 2 razy boom boom spayem, wyglądają zdrowo, do doniczek zostały przesadzone 7.05 i prosto do boxu poleciały, tak więc można liczyc 8 dzień wega, zdjęcie całościowe i jednej pani z jakimiś zaburzeniami :bal:



 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Siema, też używam tych osramów (made in hungary), raz otrzymałem chińskie, nie wiem czy podróbki czy tam też produkują, w każdym razie te chińskie są marnej jakości i je odesłałem. Te węgierskie kozaczki.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Siemanoza, dawno mnie tu nie było, wiadomka, na wegu nic ciekawego się nie dzieje, planty w boxie 2.4x1.2 przełączone wczoraj tak więc można przyjąć, że wegowały 32 dni, w małym boxie 1.2x1.2 jeszcze wegują, są to gorsze sztuki, które nie idą tak ładnie jak z tego dużego namiotu, lana sama woda z rhizo, raz dostały siarczan magnezu 2g na litr, przy podlaniu oprysk boom boom sprayem, parę fotek poglądowych co się dzieje, pozdro forumowa ekipa





































 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema, od przełączenia minęło ~35dni, wiec są koło 3.5tyg flo, troche zaniedbałem namiociki, wpadam tylko szybko podlać i nic nie kombinuje, dostają cały czas samą wode z boosterem, piją dużo, 1.2l co 2 dni, temp w boxie gdy świeci lampa to od 29 do 31 stopni, cooltuby dają radę, nie bede się rozpisywał, wrzucam jakieś luźne fotki, które cyknąłem przy podlewaniu :crazy:



















 
O

OdcieńZieleni

Guest
Siemanko, dziś poszła kosa, od przełączenia minęło 11 tygodni, z suszu jestem tak srednio zadowolony, grow ogólnie lekko zaniedbane - wiadomo, wakacje, mam nadzieje ze pęknie 1500g, 1 duży namiot opóźniony, mały jeszcze dojrzewa, pare fotek dla potomnych






































 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół