nasiona marihuany

[250W][0.36m2][AERO] -> Gorilla&OG

Wyszukiwarka Forumowa:

Eightball

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2020
Postów
25
Buchów
15
- rośliny - 2xGorilla, Dinafem, 3xOG Kush, HSO
- box - 60x60 Hydro Shoot
- oświetlenie - HPS 250W
- medium - GHE Aero Farm
- wentylacja - Axial-Quiet 197m3 - niedługo zamontuję coś mocniejszego bo ten ledwo daje radę.
- nawozy - Dutch Pro A+B oraz explode, BioGreen X-blast, Perhydrol
- trening - FIM + Defoliacja

Temperatura dzień koło 30-31*C, Wilgotność 30-35%
Temperatura Noc koło 25-28*C, Wilgotność 55-60%


Witam, roślinki pojawiły się na powierzchni 3ciego marca, od kilku dni są przełączone na 12/12 ale jeszcze nie pokazują włosów. Przez Defoliację są dość niskie jak na swoje 2 miesiące ale też mam małego boksa więc zależy mi na tym żeby były stosunkowo krępe i jak najbardziej rozkrzaczone. Możliwe że lepsze efekty niż masowe wycinanie liści dała by zwykła siatka ale cóż, zobaczymy. Jak na razie krzaczki prezentują się tak.




Dzisiaj


---------- Post Zaktualizowany 22:59 ---------- Data pierwszego postu 22:54 ----------

Btw. jestem bardzo zadowolony z systemu od GHE. Gratisowo podpinam Krzaczki Auto CBD prowadzone w bliźniaczych warunkach tylko że z lampą 150. Pzdr

 

Eightball

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2020
Postów
25
Buchów
15
Siemano, dzisiaj sciąłem najdojrzalsze topki z plantółw cbd i muszę stwierdzić że wciskanie 5 krzaków do tego systemu nie jest najlepszym pomysłem, Do roślinki w środku praktycznie nie docierało światło i pewnie będzie z niego gram, poza tym przy takim gąszczu, popcornu jest więcej niż topów :jprd:.

przed


po






tutaj popcorn, odmiana w środku to Dinamed Kush ale coś czuję że nie zwróci mi się za nasiono.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół