nasiona marihuany

Kamerka na spota

Wyszukiwarka Forumowa:

OjciecChrzestny

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
137
Buchów
0
Ktoś ogarnia jaka kamerka dobra na spota? Bo ceny moco spadly. I jak jest z bezpieczenstwem? Trzeba kartę na slupa kupic i udostęępnic tylko opcje interneu przez sim + zdjecia na email? Wtedy moze byc email na gmailu czy tez ma byc szyfrowany jak jakis proton?
 

Devillkiss

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
85
Buchów
1
Nie znam się na kamerkach ale troszkę znam się na komputerach i mogę powiedzieć co ja uważam. Po pierwsze konto na Gmaila założyć najlepiej z publicznego WiFi są takie np. W galeriach, z telefonu lub urządzenia na którym nigdy nie było żadnego konta Gmail ani karty sim. Do tego polecam użyć VPN. No i oczywiście na maila nie logować się w miejscu zamieszkania. Tylko taka opcja daje ci bezpieczeństwo a i tak nie do końca
 

OjciecChrzestny

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
137
Buchów
0
a co powiesz o protonmail? tak samo by trzeba bylo? no to kamerka jest w takim razie nieoplacalna
 

Skalmar Obłynos

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2015
Postów
302
Buchów
1
Ewentualnie nie bawić się w e-mail i słać zdjęcia przez mms. Sam zastanawiam sie nad zakupem HC 300M, może zda egzamin
 

Czarab

Banned
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
21
Buchów
0
Kamerke i tak namierzą ,choćbym nwm jak ludzie kombinowali,a karta na słupa chu*a da.
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Mam 3 foto 3.0 CG dają sobie radę mają szeroki kąt cena to około 800 zł drogo ale zamawiając z chin masz te 300 zł taniej, zdjęcia są spoko mordy nie zobaczysz ale postury człowieka a to wystarczy, jest aplikacja i zdalnie poprzez komendy sms możesz zmieniać różne opcje nawet ja zresetować karty w nich mam na słupa zawsze to utrudni niebieskim trochę zidentyfikowanie tożsamości moim zdaniem najbezpieczniejsza jest metoda mms trudniej jest znaleźć osobę która tym numerem połączyła się do wieży gsm niż e-mail i adres ip namierzyć, aktualnie testuje tą drugą opcję bo na razie i tak prowadzę obserwacje spota
 

Ivellios

Member
Rejestracja
Maj 5, 2020
Postów
7
Buchów
0
Ewentualnie nie bawić się w e-mail i słać zdjęcia przez mms. Sam zastanawiam sie nad zakupem HC 300M, może zda egzamin

Niedawno zakupiłem dwie sztuki (pierwsze sezony out + pierwsze foto-pułapki ever), także będę miał +/- miarodajną opinię. Wg mnie warto. Także odbijam od opcji mail.
 

Bicouz

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2014
Postów
156
Buchów
2
ja mam zainstalowana kamerke na spocie ale nie uzywam funkcji mms email , wole dmuchac na zimne . za kazdym razem wchodze i wychodze na spota tak zeby mnie nie widziala a do przeglądania zdjec podchodze do niej od tylu.
jest to bardzo duza pomoc bo nawet jak wpadna psy i zostawia swoja kamerke to w ciagu paru min zdaze przejzec zdjecia i ewentulanie spie****ac gdzie pieprz rosnie i w miedzy czasie zadzwonic do chaty zeby wszystko wypie****ic na smietnik . mysle ze w 10 min policja nie zdazy ogarnac zlapania mnie ani wjazdu na chate . zawsze moge tlumaczyc sie ze kamerka jest do obserwacji zwierzyny dlatego tez zatrzymuje wszystkie fotki z zwierzakami wrazie w na dowod ;)
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,868
Buchów
3,402
Odznaki
1
dmuchac na zimne ? przyjdziesz obejrzec fotki i juz nie wrocisz :jprd:
wysylka mms na telefon jest do dupy z dwoch powodow - jakosc zdjec i to, ze musi byc do tego telefon ktory stosunkowo latwo namierzyc.
tylko i wylacznie odpowiednie BHP o ktorym pisalem w dziale 'bezpieczeństwo' i wysylka na email po smtp
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół