nasiona marihuany

[AF][250MH/HPS][0.64m2][

Wyszukiwarka Forumowa:

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Pestki: 1x Grapefriut 1x Tangie 2x Medical Crack 1x Girl Scout Cookies By BioGenetic
1x Auto Amnesia by Seedsman

Box: 80x80x160

Swiatlo:
Omega Lighting 250W MH oraz pozniej na flo Omega Lighting 250W Super HPS

Fotoperiod: 18/6
Wentylacja
Wlot: Pasywny w razie co Black Orchid Axial-Flo 125mm/185 m3/h
Wylot: Black Orchid Hybrid Flo-Extractor Fan 100mm/ 245m3/h
Mieszak: Unname
Filtr: Rhino Hobby 100mm
Medium: BioBizz Light Mix

Nawozy: Bio Tabs + Great White mikoryzana flo B.A.C Nutrients PK Booster

Trening:brak
Doniczki: 1x Root Nurse 8L 4x 11L Zwykly plastic 1x 1L ? Plastik



Elo !
Troche pozno ale rosnie xD nie bedzie to FR od samego poczatku bo jakos lenia mialem, ogolnie ten projekt to dosc leniwy jest nie chcialo mi sie robic zadnego treningu do tego problemy z kielkowaniem na poczatku problemy z tabsami plus dostawa ziemi bo localne grow shopy zamkniete thanks to coronashitvirus. Nie znam tez dokladnie wieku wszystkich dziewczyn mialem lenia aby zapisac xD Na poczatku zamiast GSC mialo byc C4 ale obie pestki jakies niedo***ane i wyszlo gowno z nich wiec wolalem wyj***c dlatego troche burdel sie zrobil... co do Medical Crack to panna w 11L doniczce na poczatku byla cos niemrawa i dlatego zaczalem moczyc druga pestke ale z czasem jak widac na zdjeciach panna w 11L ladnie poszla a szkoda mi bylo wyrzucac drugiego Medical Cracka wiec stwierdzilem ze zostanie w tej chyba 1L doniczce xD na zdjeciach widac ze glodna xD dostala 1/4 Tabsa plus BioBizz BioGrow i B.A.C PK Booster w malych ilosciach i zobaczymy co bedzie xD Panny sa tez po sporym fryzjerze z racji ciasnoty w boxie

Na poczatek dwie niedo***ane C4
Pierw mutant

A tutaj 11 dniowa sadzionka



A teraz fotki z dzis

Pierw GSC dzis 9 Dzien








Amnesia wiek unknown





Medical Crack wiek unknown ^^







Tangie Dzien 43











Grapefriut dzien 42











Glodny Medical Crack #2 xD















 
Ostatnia edycja:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Siema, ładnie Ci to idzie, będę obserwował. Mam pytanie odnośnie temperatury przy tym hpsie, bo mam ten sam metraż i chcę wiedzieć czy będę potrzebował cooltube czy nie. Pozdrowionka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół