nasiona marihuany

Polanka wokół pół

Wyszukiwarka Forumowa:

GApcioG

Active member
Rejestracja
Gru 3, 2019
Postów
37
Buchów
0
Siemanko, przygotowuje się na tegoroczny outdoor i cały czas męczy mnie jedna rzecz. Mianowicie znalazłem miejscówkę piękna,gęsta,zachwaszczona polana, otoczona drzewkami od za***ania lisich nor. Mam w planach ok. 40 auto a z racji warunków tam panujących jest to mój numer jeden. Jedynym problemem jest to ,że owa polana jest otoczona polami uprawnymi. Jedyne śmieci to bardzo stare wory po nawozach.

Powiedzcie mi ,że się nie mylę. Jeśli rolnik robi w polu to zapie****a bo sprzęt albo pożyczony ,albo zaraz się coś spie****i :D no i skupia się raczej na tym aby robota szła ,a nie co się dzieje za drzewami. no i w sumie ok 1km od zabudowań ludzkich. Ale tak jak wspomniałem ,nie widać tam ani śladu człowieka ,a dostanie się na teren też jest utrudnione przez rzeczkę.

Jak są dzikusy to chyba jest ok?
 

Tryndamere

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2020
Postów
102
Buchów
115
Z moich obserwacji wynika, że rolnik robi co ma robić i zawija na chatę. Często też żniwa robią w środku nocy więc ani tyle nie chce się gościom łazić po krzakach. Pytanie tylko czy za grzybami ktoś by się nie zapuścił lub czy wyciąć drzewa, jednak to drugie robi się zwykle marzec/kwiecień. Elo
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Musisz Dodać jakieś zdjęcia, łatwiej będzie coś ocenić powiedzieć.
Jaka tam jest gleba rosną pokrzywy czy ich nie ma.
Zdarza się tak , że wygląda obiecująco , a zaczniesz kopać a okaże się, że tam szit a nie podłoże.
Skoro jest to ziemia użytkowa odpada noszenie tam gleby w workach.
Będziesz za dużo krążyć zaraz cię ktoś namierzy.

Dawaj jakieś zdjęcia wtedy pogadamy , nawet z daleko :)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Daj foto kolego. Zdjęcie poglądowe spota, zdjęcie gleby na spocie i zdjęcie otoczenia koło spota jeżeli chcesz i uznasz, że to bezpieczne hehe.
 

daxu19

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
35
Buchów
1
To uczucie kiedy ktoś opisuje spota i tak jak by twojego opisał lool haha
 

GApcioG

Active member
Rejestracja
Gru 3, 2019
Postów
37
Buchów
0
Dobra ,mam te zdjęcia. ogólnie nie było mnie tam 2 tyg i jestem pod za***istym wrażeniem jak to się zaczyna zielenić. Po drodze ani śladu człowieka. Zaniosłem sprzęt i jutro działam. Powiedzcie mi czy te dziury są lisie czy jednak coś innego tam siedzi. gówien żadnych nie znalazłem ,ale mokro było i może nie zauważyłem .I czy lokatorzy jam będą żreć krzaczki ?
Myślę by zasiać tam jeszcze pokrzyw i dzikiego chmielu. Chmiel wiem gdzie rośnie,ale pokrzyw nie będę przekopywał. Może ma ktoś nasiona ,bądź zna sklep który sprzedaje pakowane nasiona ?

Planuje tu 20 automatów jakoś na połowę maja i w późniejszym czasie jeszcze z 30 auto. Pomieszczą sie?

Zrobiłem też zdjęcie gleby by ocenić jak tam ze sposobem uprawy, nie mam możliwości tachać tam ziemi sklepowej, a z nawozów mam tylko dolomit i azofoske.













Mam nadzieję,że pomożecie mi rozwiać moją paranoje, dawno nic nie wrzucałem na out, a też mam zaplanowany bardzo duży plon w tym roku.


Wy też widzicie te tuleje zamiast zdjęć ? Podpowie ktoś jak to naprawić ?
 

bzn

Active member
Rejestracja
Sie 19, 2018
Postów
25
Buchów
0
Miejsce nie jest złe pod auto ale na pewno nie na 40 sztuk bo to murowany przypał w tym jednym miejscu.
 

GApcioG

Active member
Rejestracja
Gru 3, 2019
Postów
37
Buchów
0
Może rzeczywiście trochę horrendalny pomysł na 40 ,ale dwie dychy muszę tam wsadzić. Zdjęcia pokazują tylko fragment spota. Polana jest ogromna,a z każdym metrem wgłąb jest gęściej. Mam trochę gadżetów z głów jeleni (czyt zrzucone rogi) myślę rzucić ze dwa gdzieś nieopodal i pilnować w ten sposób czy ktoś się tu kręci. A jak pozwolą wydatki to i fotopłapkę też tam usadowię.

Na pewno będą tam dwa rzuty w tym roku. Chyba ,że dorwę super szybkie auto to i spróbuję docisnąć trzy.
Nie mam ochoty bawić się w indoor. Na dniach poszukam jeszcze chociaż jednego spota, ale lecimy va banque Albo osiągnę cel, albo ch*j-kończę palić :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół