nasiona marihuany

Z jednego nasionka dwie roślinki

Wyszukiwarka Forumowa:

Julka i zioło

New member
Rejestracja
Maj 3, 2020
Postów
2
Buchów
0
Cześć mam dość niecodzienną sytuacje ponieważ z jednego nasionka wyrosły mi 2 roślinki.
Jedna jest troszeczkę mniejsza niż druga i w odstępie około 2cm.
Jak kiełkowałam było wszystko dobrze zero problemów i jak wsadziłam do ziemi to po 2-3 dniach się wyłonił mały kiełek po następnych 5dniach zauważyłam obok małą roślinkę 2dni później wyglądała jak mała roślinka marihuany i do teraz ładnie rośnie lecz jest odrobine mniejsza niż jej siostra myślicie że coś z tego będzie, Czy jest możliwość że jedna nie wyrośnie? Wpłynie to na plon? I czy przesadzić je do osobnych doniczek
odmiana to automat RUSSIAN ROCKET FUEL X SUGAR HAZE X BS od BEBOOKA
 
U

Usunięty 59382

Guest
Cześć mam dość niecodzienną sytuacje ponieważ z jednego nasionka wyrosły mi 2 roślinki.
Jedna jest troszeczkę mniejsza niż druga i w odstępie około 2cm.
Jak kiełkowałam było wszystko dobrze zero problemów i jak wsadziłam do ziemi to po 2-3 dniach się wyłonił mały kiełek po następnych 5dniach zauważyłam obok małą roślinkę 2dni później wyglądała jak mała roślinka marihuany i do teraz ładnie rośnie lecz jest odrobine mniejsza niż jej siostra myślicie że coś z tego będzie, Czy jest możliwość że jedna nie wyrośnie? Wpłynie to na plon? I czy przesadzić je do osobnych doniczek
odmiana to automat RUSSIAN ROCKET FUEL X SUGAR HAZE X BS od BEBOOKA

Usuń słabsza ja tak robiłem.Ostatnio ktos też tak miał i jakiś doświadczony to samo mu napisał
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Niedawno ziomeczek na forum pokazywał identyczną sytuację, z OS'owego ziarna od panapestki wyszły mu dwie rośliny. ;)
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Tak, u mnie tak było :) Dla potomnych zrobiłem fotkę, ale roślinka została już sama. Miałem dwa takie przypadki, że pokazało kły ale przy drugim ziarnie wyszła tylko jedna roślinka, zatem kiełek nie przetrwał.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,500
Odznaki
10
Mam tak samo, że white russia od panapestki puściła 2 kiełki i wyrosły 2 roślinki, zostawię je tak dla eksperymentu. Zobaczymy co wyjdzie.
 

Adrian15

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
60
Buchów
2
Cześć mam dość niecodzienną sytuacje ponieważ z jednego nasionka wyrosły mi 2 roślinki.
Jedna jest troszeczkę mniejsza niż druga i w odstępie około 2cm.
Jak kiełkowałam było wszystko dobrze zero problemów i jak wsadziłam do ziemi to po 2-3 dniach się wyłonił mały kiełek po następnych 5dniach zauważyłam obok małą roślinkę 2dni później wyglądała jak mała roślinka marihuany i do teraz ładnie rośnie lecz jest odrobine mniejsza niż jej siostra myślicie że coś z tego będzie, Czy jest możliwość że jedna nie wyrośnie? Wpłynie to na plon? I czy przesadzić je do osobnych doniczek
odmiana to automat RUSSIAN ROCKET FUEL X SUGAR HAZE X BS od BEBOOKA
to się nazywa wielozarodnikowość najczęściej występuje u cytrusów jedna siewka zakwita po 5 latach bo jest klonem matki a druga normalnie po 20 latach bo jest dzika ale nie wiadomo która jest dzika która jest klonem tylko ciekawe jak to jest u marihuany więc lepiej posadź dwie bo jak jest tak jak u cytrusów to usuniesz to co nie cza tak jest też u brzoskwiń i pomidorów ale dużo rzadziej
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Też mam taką sytuację z royal chees od rqs ale chyba zostawie w spokoju obydwie takie małe doświadczenie:)

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?145062-Czarujący-out-passion-1-auto-ak47/page3

Nie wiem jaki jest cel twojego doswiadczenia skoro majac jedno nasiono i z niego jedna rosline, mozna pobrac dziesiatki klonow. A ty sprawdzasz czy jakis krzywy odrost da Ci plon czy co? Takie rzeczy sie usuwa tak jak usuwa sie dolne odrosty, bo nic z tego nie bedzie ponad to co dalaby Ci jedna donica z jednym dobrym krzakiem. A jak chcesz zrobic wiecej donic to albo kupujesz wiecej nasion albo klonujesz
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,124
Buchów
5,016
Też mam taką sytuację z royal chees od rqs ale chyba zostawie w spokoju obydwie takie małe doświadczenie:)

Ciekawie było by gdyby dało się je rozsadzić osobno i przetrzymać w tych samych warunkach. Jeśli jedna jest haploidem było by to widoczne - słabszy wzrost. Do dodatkowej weryfikacji poprzez obserwacje aparatów szparkowych na liściach. U haploidów są mniejsze.
Mi się takie coś nigdy nie trafiło.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół