nasiona marihuany

BIO Outdoor 2020 na bagnach Mix pełnosezonówek + parę automatów

Wyszukiwarka Forumowa:

Kalesenty

Member
Rejestracja
Maj 2, 2020
Postów
19
Buchów
0





Witam wszystkich na mojej pierwszej za***istej fotorelacji :dela:




To nie jest moj pierwszy projekt outdoor . Z wczesniejszych nie byłem zadowolony ani razu ale teraz z waszą pomocą myślę ze się uda .


Nasiona : 9 nasion poszło wczoraj do ziemi :Durban Poison , Frision Duck, Ak 472 x2 , Passion #1 x2, Early Perl , AMS , Auto Duck .
A w 2 pojedyńczych doniczkach to kilkudniowy Durban poison i nieznany automat . Za około tydzień dojda :mazar , shaman x2 , the-church , euforia , hindu-kush ,himalaya-gold
oraz rocket-banana, fat-banana i Wedding Gelato chociaż nie jestem ich pewny ze dojda do końca


Ziemia : Czarnoziem ze spota + Canna Terra 150 L (wymieszane razem) + obornik kurzy i dolomit.


Doniczki: Znalezione po drodze takie jak na zdjeciu ze spota + worki z dzurkami .


Dodatki : FFUUK na dziki i środek na ślimaki


Nawozy : Mikoryza , gnojówka z pokrzyw , Zestaw od Canny Bio , coś organicznego na oprysk , melasa .


Trening : LST


Fotki :






 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Mordo polecam Ci wklejać link gdzie jest napisane "forum duże zdjęcie" pozatym post do poprawki. Powodzonka :good:
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Witam, będę zaglądał, też robię pierwszy konkretniejszy out w tym roku i mam Durban Poisony i zamierzam zamówić Frisian Duck'i.
Powodzenia, spocik wygląda dobrze jak i Twoje przygotowania tegoroczne :pop:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Dobrze widzę? Na trzecim zdj widać muszle klozetową? :alien:
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Dobrze widzę? Na trzecim zdj widać muszle klozetową? :alien:

Widać, kolega zadbał o wszystko. Jak go przyciśnie na spocie to nawet kibelek jest, a nie jak większość wali po krzakach :toilet:

A tak na poważnie, to powodzenia w projekcie, podoba mi się ponowne wykorzystanie starych opon - prawdziwy recykling - jak spot się sprawdzi w tym sezonie, to będą służyły jako donice w kolejnych latach.

Powodzenia i z fartem!
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Hehe nawet nie dostrzegłem wcześniej tego kibelka a w tych beczkach co tam masz? To są te donice?
 

Lemmy

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2010
Postów
124
Buchów
0
Wklejaj duze zdjecia bo nic nei widac na tych minaiurakch......
 

Kalesenty

Member
Rejestracja
Maj 2, 2020
Postów
19
Buchów
0
Jak tylko będę mugł edytować temat to go poprawię . To na spocie to nie kibel :D To coś w rodzaju doniczki airpot który też został znaleziony w drodze na spot(za tydzień zaprezentuję a dzisiaj był robiony nie wysoki płot z drutu kolczastego ).Beczki też posłuzą za doniczki . W beczkach znajduje się na razie połamana trzcina która będzie obsypana pózniej koło panienek . Za tydzień lecą na spot te dwie panny w doniczkach .
 

Kalesenty

Member
Rejestracja
Maj 2, 2020
Postów
19
Buchów
0
Niestety musialem zabrac panny z parapetu i wyniesc je na dwor. Zrobiłem im mały inkubator ale i tak się boje ze za zimno bedzie w nocy a ma byc max 10 stopni . Jak myślicie ? Czy mają szanse przetrwac ?

 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Poradzą sobie bez problemu, wiadomo jak w nocy będzie zimno koło 0°C to wzrost będzie wolniejszy, ale przetrwają :salut:
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Co wy się tak martwicie... Ja już +50 Krzaków wysadziłem bez żadnych okrywek butelkowych i wszystko u nich wporządku. Zdjęcie z przedwczoraj.

 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
[MENTION=88279]Wiadome Ruchy[/MENTION] masz sporą ilość roślin i jak np kilka stracisz to nie odczujesz tego zbytnio, natomiast jeśli ktoś ma 10-15 roślin i straci kilka to serce boli:fish:

ps. Wiadomo piękna zieleń tam u Cb :craz:
 

daxu19

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
35
Buchów
1
Wiadome Ruchy ja podobnie nie ma co się yebac tylko mniejsza ilość haha powodzenia panowie
 

Kalesenty

Member
Rejestracja
Maj 2, 2020
Postów
19
Buchów
0
Pierwsza panna zawitala do ogrodu (Durban Passion) a nastepne 9 za tydzien . Ams niewykielkowal a early skunka zjadl slimak :jprd: .

Zamiast workow zakupione zostaly doniczki z materialu 47 l. Tylko automaty zostana posadzone w workach okolo 20 l

Nasionek doszlo wiecej i sa nieco inne . Teraz jest ich okolo 40 . Nazwy podam w nastepnym poscie .

Niestety nie moge poprawic pierwszego tematu wiec jak by mugl pomuc jakis moderator to bylbym wdzieczny

Dojda jeszcze worki na automaty wkrutce...










To ten kibel na ostatnim zdjeciu :toilet: (obudowa od starego monitora)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół