nasiona marihuany

Czy nic się nie stanie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siemacie ludzie. Zwracam się do was z zapytaniem takim, otóż niebawem będę ścinać JH i chciałbym mu zrobić ciemnię, sprawa jest taka że mam dwa boksy. W jednym i drugim są na flo, chciałbym przenieść rośliny z małego boksa do dużego boksa na czas ciemni i suszenia, do czego zmierzam a no zmierzam do tego że tj nie mam synchronizowanego światła w jednym i w drugim no wiecie że świeci w obu boksach światło tak samo, tylko jak w dużym się zaświeca to mały gaśnie i tak na zmianę są i teraz moje pytanie jest takie czy jeżeli przełożę z małego boksa po 11h światła do dużego boksa na kolejne 11h światła i dopiero później by miały noc, nic się nie stanie? Nie powinno by im aż tak od***ać po dodatkowej dawce światła 11h? Nie zaczną rewegować, z hermieniem może być już chyba inaczej co? Jednak jakby nie było pewien rodzaj stresu. Wolę się upewnić przed przełożeniem ich na pałę do drugiego boksa
 
Z

z\G/esio

Guest
Śmiało możesz przenosić, nic się złego nie stanie od jednorazowego nadmiaru światła. Nie zaczną rewegować tak szybko.
 
Z

z\G/esio

Guest
Ja na Twoim miejscu bym jeszcze przetrzymał je trochę. Na fotkach widać, że jeszcze nabiorą masy. No chyba, że Ci się spieszy...
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Nie no nie, jeszcze siedzą. Ściąłem jednego sampla dziś, zobaczy się jak wyschnie. Przez lupke jak patrzyłem to nawet ładne mleko gdzieniegdzie. Posiedzi jeszcze tak czy siak. Bo tylko jednego rzecz jasna drugi to jeszcze bity miesiąc xD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół