nasiona marihuany

[AF] [800W LED] [80x50x140] 5x Moby Dick XXL Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

HempEmperor

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
66
Buchów
0
UP!
Panie ładnie zakwitły, zdjęcia zrobiłem wczoraj, zapaliłem blanta i mówię że zara ogarne upa... No i jakoś tak wyszło że Up jest dzisiaj <joint>















 

Przemo007

Member
Rejestracja
Maj 27, 2020
Postów
24
Buchów
0
Nie wliczaj z prostego powodu. To jest zupełnie inna długość fali światła, światło uv nie uczestniczy w procesie fotosyntezy. Licz tylko główną lampe, nie wliczaj uv'ki, traktuj ja jako dodatek i pewien trening dla rośliny. Pamiętaj też że z czasem sprawność świetlówki spada, więc co 2-3 growy będziesz musiał ja zmienić, ale koszt takiej żarówki nie jest jakiś bardzo wygórowny więc to chyba nie problem :)

Cześć, zaintrygowałeś mnie tą świetlówką UV, nigdy wcześniej o tym nie słyszałem przy atuomatach. Powiedz proszę jak wygląda temperatury w boxie ? podnosi go mocno ? Rozumiem, że taka świetlówka może świecić przez 24h pytanie czy ewentualnie przy dużej temperaturze w dzień można np włączać ja tylko na noc ?
 

HempEmperor

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
66
Buchów
0
UP, ale ch**nia :(
Nie było mnie przez tydzień na miejscówce. Dopiero w poniedziałek wróciłem z trasy więc mogłem podbić. Niestety tydzień upałów, bez wody i nawilżacza skończył się poparzeniem i częściowym obeschnięciem liści, podlałem, dość obficie i wróciłem dzisiaj. jak się okazało jedna postanowiła zmienić płeć i wyhodowała sobie jaja. Także po wy***niu hermy zostały 3 krzaki, po mału dochodzą do siebie - i tak jest lepiej po podlaniu niż w poniedziałek. Niżej foty, od tego tygodnia też dorzuciłem UV. Jest też 5 nowych roślin na outa - Glue Gelato Auto, przywiozłem jako pamiątkę z Hiszpanii (tam byłem w trasie i miałem okazje spróbować tej odmianki).


tfu herma





















 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Tak a ciekawosci na jakiej wysokości masz lampe od donic?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół