nasiona marihuany

Cbd podczas przerwy w pracy

Wyszukiwarka Forumowa:

michalxxxxx

Member
Rejestracja
Kwi 22, 2020
Postów
9
Buchów
1
Załoga! Słuchajcie bo cbd jest w naszym kraju legalne. Jak się ta legalność ma na przykład do zajarania podczas przerwy w pracy. Albo gdzieś na mieście(w miejscach do tego wyznaczonych) coś mi grozi ze strony prawnej? Z tego co mi wiadomo to nie. Ale z drugiej strony też żaden producent cbd nie powiedział wprost, że nadaje się to do użytku. Więc taki trochę mam dylemat.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Jeśli planujesz palić susz cbd w postaci jonta to zawsze będą z tego problemy. Ani policjant, ani współpracownicy na słowo Ci nie uwierzą, że to CBD. W przypadku organów ścigania procedura będzie taka sama jak w przypadku posiadania suszu THC, sprawa zostanie zamknięta dopiero po badaniach laboratoryjnych. No chyba, że produkt będzie z oryginalną plombą i rachunkiem zakupu, chodź też nie zawsze. Pracodawca raczej wydali Cię z pracy bez wchodzenia w szczegóły. Sprawa ma się inaczej jeśli chodzi o ekstrakty, wtedy np. olejek możesz stosować nawet podczas pracy. Susz, mimo, że jest legalny to dalej kontrowersyjny, a obecnie nie da się jednoznacznie stwierdzić czy to CBD czy THC
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Niby normalnie można posiadać i jarać susz cbd. Jednak z uwagi na poziom wiedzy naszego społeczeństwa jak i służb typu psy, który jest jaki jest, osobiście wolałbym publicznie nie jarać cbd-blanta. Blant z suszem cbd nadal wygląda jak blant.. Na cholerę ludzie w robo czy tam na mieście mają widzieć, że jaram sobie "skręta"... Jeżeli już musisz zapalić cbd na przerwie w robo to zrób se tajnego agenta - susz nabij w tutkę papierosową, filter papierosowy wymień na gwizdek do blancisza i tyle. Żadna szuja nie pod***ie przełożonym, że jarasz zielsko w pracy, na mieście także nie wzbudzisz sensacji. A jak chcesz pokazać publicznie, że palisz blanty to moim zdaniem.... Aaaa dobra, powstrzymam się od mojej opinii. Pozdro. ;)
 

michalxxxxx

Member
Rejestracja
Kwi 22, 2020
Postów
9
Buchów
1
Nie chodzi o żaden lans czy coś. Po prostu o samą procedurę jak to wygląda w przypadku legalnego tematu. Ale widzę że więcej z tym problemów i niepotrzebnego stresu niż faktycznego relaksu:-/

---------- Post Zaktualizowany 22:30 ---------- Data pierwszego postu 22:23 ----------

Do tego mam papiery na dwubiegunowke. Bardziej pod tym kątem pytałem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół