nasiona marihuany

hydroponika

Wyszukiwarka Forumowa:

Olom86

New member
Rejestracja
Cze 18, 2020
Postów
3
Buchów
0
Czecs,

Dzienki za odpowiedz. Coz 2/1 wiem,przesada.
To byl taki moment a czemu nie ? ?
Zmartwiles mnie tym ze automaty nie beda dawaly rady. Sprobuje co wyjdzie juz nie mam wyjscia. Jestem w drugim tygodniu pod lampa I dopiero dzisiaj mialem czas wymienic wode w systemie I przygotowac pierwsza pozywke.

Korzystam z canny aqua vega A/B
Rhizotonic dla korzeni I cannanzym.
Wszystko podalem w 1/2 zalecanej ilosci.

Moje malenkie niestety juz pakazaly niedobor potasu na pierwszym segmencie.

Ph mam 6.3 ale zanim cokolwiek dodam ma minus odczekam( przy pierwszym zalewiem basenu uczylem sie regulowac ph tak ze musialem wlac prawie cala butelke ph up) EC pokazuje 163 wiec tez mysle ze spoko.

Bede sie staral wymieniac wode co tydzien zeby kontrolowac w miare pozywke.
Problem moj to wilgotnosc I temperatura.
Mam takie lato teraz ze dramat dwa wentylatory na full I 34 w srodku. Jakies patenty na wilgotnosc?
A I jeszcze jedno polacacie jakies dobre ledy tak do 400v musze sie szybko zaopatrzec inaczej hpsem nawet 250 wszystko spale.
Albo jakis sprytny klimatyzator?

Codziennie dostaje jakies nowe informacje I juz taki kociol w glowie ze masakra..
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Całą butelke ph up??? ile ona miała pojemności?
willma to system który wybacza wiele błedów ale coś mam złe przeczucia co do tego grow.
Za mało wiesz i za mało czytasz...
Wilgotnosć w hydro nie jest priorytetem. Najważniesze jaka jest woda w zbiorniku i jej parametry!!
Zakup cooltube do tego hpsa i bedzie git luz zadzown do faunyi flory i oni ci doradza jaki led masz zakupić.
powodzenia
 

Olom86

New member
Rejestracja
Cze 18, 2020
Postów
3
Buchów
0
No tak,nie mam umiaru. Niestety pozostalosci po zbytnim wlewaniu i przelewaniu wszystkiego w siebie. Nie mam totalnie wyczucia co do PH.( napewno zainwestuje w filtr do wody,co powinno mi jeden element ulatwic,tak doradzaja? )
Na probe kupilem ok 30 litrow wody still water,
reszte czyli 20 L kranowka.(wszystko mam w 5L butelkach)
Zostawilem do odstania ponad 30h.
Sprawdzalem w butelkach ph po 24h
6.9/7.5
Mysle spoko,zalalem 50L,poczekam az sie przetrawi I sprawdze. 7.4 raz. 7.2 .7.4 ?
Wiec nie zastanawiajac sie jak to wszystko ladnie na yt wyglada wlalem dwie male zakretki ph down.
I co ? K.O 45 minut I PH 4.1
Wiec zeby wyrownac PH do 6.3 bo byl maks w okresie 10 dni wlalem 250 ml growth technology up.

Heh wiem slaby jestem,powinienem wiecej czytac ale czytanie a praktyka to dwie rozne dyscypliny.
Ja czytam te rzeczy ale nie moge sobie ich wyobrazic,pozatym obszar wiedzy I niektore zagadnienia brzmialy mi strasznie obco. Teraz powoli to widze.
Wilgotnosc u mnie 40%,wiem to lipa w tym okresie, min 80% ?
A woda w zbiorniku ma ec 1.63
Ale *****e ph znowu spadlo do 4.3 (Mam ten zolty klasyczny miernik,moze jest trefny) nie wiem. Dodalem Odrobine ph up I poczekam do rana.
Poki co wszystko podlewam Sam bo taki cudowny timer dostalem ze szok.
To jest jak z koszykowka,grasz cale zycie a przyjdzie Ci sedziowac I okazuje sie ze nic nie wiesz.
Dzienkowac za cooltuba I faune i flore !!

Te laski beda mialy ze mna ciezko ale dadza rade.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół