nasiona marihuany

[Viparspectra 450W (pobór ~220)] [60x60x120 (0,36m2)] dos si dos #33 x3

Wyszukiwarka Forumowa:

adex1007

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2017
Postów
72
Buchów
1
Wybaczcie nieogarnięcie, jestem nowy działam z telefonu (i to się nie zmieni), nie mam pojęcia jak dodać zdjęcia. Mam nadzieje że ktoś mi pomoże. Pomijając to, wystartowałem pare dni temu 3x dos si dos #33 na 0.36m2 [60x60x120] w doniczkach 12l, nawiercone otwory w doniczkach na dnie „hydroballs” (plastikowe kulki z plastiku z dziurami puste w środku) dodam zdj jak już ogarnę jak.Lampa led Viparspectra 450W z poborem ~220 i opcją veg oraz opcją głów. Wentylator kanałowy 147m3/h plus zaciągający 108m3/h (obniżam obroty bo pompuje namiot) I mieszający 20w z regulacją, w tym momencie zaciągający jest wyłączony a kanałowy zredukowany do połowy. Był problem z wilgotnością (20-30% jakiś żart) zanim nawstawiałem tam nawilżającego osprzętu i zredukowałem obroty kanała, teraz jest 55-60% ale trudno to utrzymać temperatura dzień (27-28stopniC) noc (22-24stopniC). Nawozy jakie zamierzam stosować to remo nutrients. Skorzystam z każdej rady bardziej doświadczonych growerów, dzięki mordki i miłego dnia.
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Tylko przez galerie dodasz zdjęcia ;)

https://www.forum.haszysz.com/solarr/

Zrób album w galeri zrób upload i potem pod każdym pojedyńczym zdjęciem masz linki do foty, który kopjujesz i tu wrzucasz jak naciśniesz okienko insert image tam link i bajladno :)

Tylko rób przerwe między zdjęciami, bedzie fajnie wyglądać ;)
 

adex1007

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2017
Postów
72
Buchów
1
Mały edit wentylator kanałowy 187m3/h a zaciągający black orhid 106m3/h

---------- Post Zaktualizowany 09:46 ---------- Data pierwszego postu 09:33 ----------

A gdzie jest to okienko insert image ? Sorry nie mogę się kompletnie połapać na tej stronie, jest strasznie pomieszane wszystko i ciężko do czegokolwiek dotrzeć używając telefonu...

---------- Post Zaktualizowany 09:57 ---------- Data pierwszego postu 09:46 ----------

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/96771/8E774618-B5BE-4FE9-868D-BB8F95A4510C.jpeg

---------- Post Zaktualizowany 09:59 ---------- Data pierwszego postu 09:57 ----------

Dobra zaczynam raczkować link dodałem ale dalej nie wiem jak dodać zdj żeby było tu widoczne.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Mały edit wentylator kanałowy 187m3/h a zaciągający black orhid 106m3/h

---------- Post Zaktualizowany 09:46 ---------- Data pierwszego postu 09:33 ----------

A gdzie jest to okienko insert image ? Sorry nie mogę się kompletnie połapać na tej stronie, jest strasznie pomieszane wszystko i ciężko do czegokolwiek dotrzeć używając telefonu...

---------- Post Zaktualizowany 09:57 ---------- Data pierwszego postu 09:46 ----------

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/96771/8E774618-B5BE-4FE9-868D-BB8F95A4510C.jpeg

---------- Post Zaktualizowany 09:59 ---------- Data pierwszego postu 09:57 ----------

Dobra zaczynam raczkować link dodałem ale dalej nie wiem jak dodać zdj żeby było tu widoczne.

Jak wejdziesz w zdjęcie w swojej galerii to na dole masz 5 linków do skopiowania wstaw tutaj link z pola forum duże zdjęcie :)
 

adex1007

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2017
Postów
72
Buchów
1
clear.gif


Dobra tak więc tutaj jest pierwsze poglądowe zdj jak to ogólnie wygląda, mam nadzieje że wszystko będzie śmigać jak należy.

---------- Post Zaktualizowany 10:48 ---------- Data pierwszego postu 10:45 ----------

Wszystko na telefonie wygląda inaczej niż te instrukcje ze zdjęciami, skopiowałem link z pod zdj ale wydaje mi się że się nie dodał...

---------- Post Zaktualizowany 13:48 ---------- Data pierwszego postu 11:48 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 13:49 ---------- Data pierwszego postu 13:48 ----------

W końcu :alien:

---------- Post Zaktualizowany 13:57 ---------- Data pierwszego postu 13:49 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]
Tutaj wyżej wspominane hydroballs, użyteczne ? Czy zbędny bajer ?
 

adex1007

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2017
Postów
72
Buchów
1
Mały update, wszystko działa jak narazie elegancko a roślinki rosną jak należy, mam nadzieje że tak pozostanie do końca :kot:
Wilgotność 50-60% a przynajmniej taką z całych sił staram się utrzymać.
Temperatura od początku waha się między 22 a 28 stopni.
Wentylator kanałowy dalej na zredukowanych do połowy obrotach a zaciągający wyłączony (ułatwia mi to utrzymanie wilgotności)
Lampa chodzi na trybie veg
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1076261]
[img]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/96771/normal_B1AEAE66-1197-4C3D-A917-603EABC5A1E1.jpeg[/url]
[/IMG]

Pokaźe jeszcze jak to wygląda całościowo w normalnym świetle bo wczorajsze zdj doskonale nie było


---------- Post Zaktualizowany 07:43 ---------- Data pierwszego postu 07:41 ----------

Mały update, wszystko działa jak narazie elegancko a roślinki rosną jak należy, mam nadzieje że tak pozostanie do końca :kot:
Wilgotność 50-60% a przynajmniej taką z całych sił staram się utrzymać.
Temperatura od początku waha się między 22 a 28 stopni.
Wentylator kanałowy dalej na zredukowanych do połowy obrotach a zaciągający wyłączony (ułatwia mi to utrzymanie wilgotności)
Lampa chodzi na trybie veg
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1076261]
[img]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/96771/normal_B1AEAE66-1197-4C3D-A917-603EABC5A1E1.jpeg[/url]
[/IMG]

Pokaźe jeszcze jak to wygląda całościowo w normalnym świetle bo wczorajsze zdj doskonale nie było
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
co tam za wyciąg panie masz? głośne toto? wiela dałeś? :)
 

adex1007

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2017
Postów
72
Buchów
1
Kupiłem na amazonie w zestawie z filtrem, fantronix 33w 100mm 187m3/h śpię w jednym pokoju z nim i nie narzekam, teraz moc jest zredukowana do połowy bo nie mogłem utrzymać wilgotności, i głośniejszy jest prawdę mówiąc mieszający, polecam. Ogólnie to głośność jest zredukowana dzięki temu że box stoi w malutkim pomieszczeniu 85x85x135.
 

adex1007

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2017
Postów
72
Buchów
1
Siemanko dzisiaj mały update z dodatkowym zapytaniem.
Jak widać dziewczyny narazie rosną bez problemów, doniczki zaczynają być coraz lżejsze więc prawdopodobnie wieczorem podlejemy.
displayimage.php
[/url][/IMG]
Tutaj najszybciej rozwijająca się panna choć wszystkie idą praktycznie tak samo.
displayimage.php
[/url][/IMG]

A teraz pytanie, zakupiłem sobie pakiet nawozów „remo nutrients” czy ktoś jest w stanie doradzić mi jak z nich korzystać aby dały najlepszy możliwy efekt? Kiedy zacząć je stosować, jak mieszać tzn. Czy po prostu wszystko pakować razem do butelek wody czy osobno itd.
Wiem że na opakowaniu jest napisane mniej więcej co i jak ale warto zaczerpnąć też wiedzy od innych naukowców.

displayimage.php
[/url][/IMG]

Na szczęście dzięki kwarantannie mam czas kontrolować wilgotność powietrza bo sam nawilżacz nie do końca wyrabia.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siema ja robie na tych nawozach i polecam w ligtmix lecialem po 3tyg.normalnie wedlug rozpiski oczywiscie rosliny były juz w miare wyrosniete. W nawozonej glebie co drugie podlanie czasem zmienialem ale to juz po roslinach obserwowalem.
 

adex1007

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2017
Postów
72
Buchów
1
No i teraz żałuje że wziąłem jednak allmixa zamiast lighta, dzięki
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
No i teraz żałuje że wziąłem jednak allmixa zamiast lighta, dzięki

To w niczym nienprzeszkadza zostanie ci wiecej nawozow na wega. A i nie wiem czy czytales na rozpisce jest podane dawkowanie z woda RO czyli z normalna odstana jak masz wieksze EC to zmniejszasz dawki i tyle
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
zdejm filtr węglowy bo na tą chwile jest ci wogóle zbędny a poprzez wysoką wilgotnośc moze szybciej sie zuzyc. zaloz dopiero za jakis miesiac gdy rosliny zaczna pachniec
 

adex1007

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2017
Postów
72
Buchów
1
Dzięki za radę z filtrem ale bez niego jest głośniej, najwyżej dokupie nowy jak nie będzie wyrabiał pod koniec.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół