nasiona marihuany

Duck Foot Auto oklapnięte liście

Wyszukiwarka Forumowa:

Jozin420

Member
Rejestracja
Mar 15, 2020
Postów
20
Buchów
0
Jest to mój pierwszy i zarazem nietypowy automat. Nie przelewam, ph ok, temp 25-28 .Jeśli chodzi o światło to mam 72W led żyrandolowych
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Skoro nie przelewam to moze przedobrzyłeś w drugą stronę?
 

wlodek1916

Active member
Rejestracja
Mar 12, 2020
Postów
27
Buchów
0
Mało wody na zdjęciu widać że ziemia sucha... ile jej lejesz ?
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Synek, Wsadź palucha sprawdź czy ma mokro czy nie, jak ma mokro to nie lej a daj spokój niech odsapnie, jak nie ma mokro to podlej nie przelej. Co ile dni podlewasz i w jakiej ilości?
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Raczej za sucho.
Ja sobie rozkminiłem taki patent, może się przyda. Wbijam w glebę coś typu słomka, najlepiej by było to przezroczyste, wbijam tą rureczkę-słomeczke mniej więcej do połowy głębokości donicy(ważne by pierwotnie zrobić otwór na słomkę np ołówkiem, tak żeby słomka nie nabiła się ziemią niczym lufa ziołem) . Po podlaniu planta gdy gleba zaabsorbuje wodę a roślinka się fajnie napiję - wlewam wodę również w tą rureczkę-słomeczkę. Mniej więcej do połowy jej wysokości wystającej nad ziemię. Kiedy poziom wody w rureczce-słomeczce zacznie wyraźnie opadać będzie to znaczyło, że roślinka chce pić, w tedy podlewamy roślinkę. Jeżeli roślinka nie chce pić to woda w rureczce-słomeczce będzie praktycznie stała w miejscu. Kwestia obserwacji, tylko ważne by do rureczki wlewać wodę dopiero gdy roślinka się dobrze napiję a gleba dobrze zaabsorbuje wode. Taki myk co by za każdym razem nie wtykać paluchów w glebę, do tego rureczka-słomeczka może się przydać jako tyczka do LST.

---------- Post Zaktualizowany 17:25 ---------- Data pierwszego postu 17:24 ----------






Takie coś.
Pozdro, yo!
 

Jozin420

Member
Rejestracja
Mar 15, 2020
Postów
20
Buchów
0
Niezły patencik ;)

---------- Post Zaktualizowany 20:16 ---------- Data pierwszego postu 20:13 ----------

Mało wody na zdjęciu widać że ziemia sucha... ile jej lejesz ?
Ok co 4 dni w ilości 500ml ,ale zawsze wkładam palucha (roślinka ma 21 dni jak by co)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół