nasiona marihuany

[250HPS][0.36] Auto Haze 2.0, Cheese Fem.

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wycisnę z Cheese'a?

  • 20-30

    Głosów: 0 0.0%
  • 30-40

    Głosów: 0 0.0%
  • 50+

    Głosów: 0 0.0%

  • Łącznie głosujących
    3
  • Poll closed .

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Za dużo nawozów. Do***ane azotem na poprzednich fotach. I nie tylko z liśćmi za szybko włoski brązowe. Na tym etapie ma być biało.
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Za dużo nawozów. Do***ane azotem na poprzednich fotach. I nie tylko z liśćmi za szybko włoski brązowe. Na tym etapie ma być biało.

Zrobić flush? czy poprostu następne podlanie z samą wodą?

Myślałem że jest głodna, niektóre łodyżki od liści zmieniły kolor na czerwony :skr:
Dzięki za odpowiedź!
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Podlej wodą ze 2 razy . Pózniej fosforu trochę ;)
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Sytuacja się pogarsza. Zrobiłem flush i czekam na rozwój sytuacji. Wydaję mi się że wina leży w pH. Co polecacie na szybko aby zakupić do pomiaru PH? Zwykłe papierki się sprawdza?
Pozdro!



Cheese ma.sie spoko

 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/102940/normal_IMG_20200624_165619.jpg

Na tym zdjęciu już widać, że przenawożone. Podlewaj odstaną karnówką.

P.S. Płukałeś kokos przed dodaniem go do ziemi? Często i gęsto ma w ch*j wysokie EC.

Nie płukałem.
Co do Cheese, wszystkie nowe piętra mają właśnie lekko przebarwione końcówki, ale później problem znikał.
Czekam aż ziemia wyschnie po flushu i następne podlanie też będzie z wodą.
W poniedziałek zrobię up :)
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Yo
Wlatuje UP. Ostatnie 2 podlania samą wodą, sytuacja się nie poprawia, mimo wszystko Haze produkuje nowe skupiska białych włosów.
Cheese fajnie się zaczął szronić, włochów tez niczego sobie. Liczyłem jednak że jeszcze podskoczy do góry na flo ;p

Fotki:

Haze 39 FLO








Cheese 25 FLO













Rady z***ki mile widziane. Chce dobrze skończyć to grow i konkretnie się przygotować na następne.
Przedewszystkim dobrze zaplanować trening rośliną :)

Pozdro!
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
YO

Trochę mnie nie było, brak weny i ogólny wk*** na grow. Mimo wszystko ciągnę to do końca :)

Haze 2.0 ścięty w 67dniu kwitnienia. Około 90 dni żywota. Był problem z rośliną przez połowę flo. Prawdopodobnie zablokowana złym ph. Do tego mszyce, masa mszycy w topach. Sporo pocornu, który mogłem wyj***ć wcześniej... Masa błędów, ale to pierwsze grow na takim sprzęcie i wyciągnę wnioski ;)

Palenie bez szału, topy mało zbite, liściaste, ale za to soczyście oblane. Zapach słodkawy z nutami sosny. Wrzucone do suszenia, wagę podam przy następnym upie :)

Cheese 53 flo. Musiałem go porządnie przelać wodą, zgłodniał i zaczął produkować nowe włochy :dela: Dziś dostał 2l wody z pożywką ;)


















:jprd:

Serek










Pozdro!
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
UP!:alien:

Siemanko!
Haze dał 23,5g średniej jakości suszu, jeśli chodzi wygląd i budowę topów. Wynik bez szału. Ale zawsze popaliłem coś swojego ;) Moc, zapach i smak zadowalające jak dla mnie :dela:

Cheese 64 dzień na fotce

Dostał solidną dawkę nawozów, aż go trochę przypaliło. Od 65 dnia leci już sama woda. Pisząc ten post mija równo 10 tygodni flo.
Myślę że jeszcze 5 dni i będziemy ciachać. UP wleci ze ścinki :)

Fotki
















jak myślicie ile mogę z tego skubnąć? :)
Pozdro!
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
END
Naszła pora by zakończyć to grow :)

Z mniejszymi czy większymi problemami, udało mi się dotrwać do końca z pierwszą uprawą indoor :)
Nabrałem sporo doświadczenia i już wiem że przyszłe będzie zdecydowanie sprawniej przebiegać a sam efekt końcowy będzie zdecydowanie lepszy niż teraz :)

Co do Cheese, po wysuszeniu, rozmiar topów spadł o co najmniej 50%, palenia wyszło 22,37g, czyli mniej od Haze, a krzaczek zdecydowanie lepiej się prezentował. Sam susz jak dla mnie pierwsza klasa. Po 10 dniach słoikowania zapach i smak zdecydowanie na +. Śmiało mogę przyznać że to najlepsze ziółko jakie udało mi się wyhodować :)

Na 2 krzaki z czego jednen to Automat wyszło niecałe 50g, wynik mizerny, no ale nic, człowiek uczy się na błędach!

Wrzucam fotki i pozdrawiam załogę!

PS Można przenieść do zakończonych!







 

Piżmak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2020
Postów
72
Buchów
11
Mieć blisko 50g palenia, a nie mieć to spora różnica^^ Spoko relacja powodzenia w nastepnej
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Mieć blisko 50g palenia, a nie mieć to spora różnica^^ Spoko relacja powodzenia w nastepnej

Dzięki! Myślę że do tygodnia pojawi się nowa fotorelacja ;)

Będą to automaty. Auto White Widow Xtreme ( Bulk Feminized), Auto Big Critical i Auto Big AK47 (Big Seeds).
Zastanawiam się czy dać 4x 15L czy 6x 7L. Jak myślicie?
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Jak na początek przygody 5 dyszek z 2 roślin i to jednej auto jest przyzwoitym wynikiem.
15L w kwestii auto w teorii się nie sprawdza, bo korzeń ma za mało czasu żeby wypełnić całą donicę, ja bym zrobił 6x7L i powinno grać, pozdro.
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół