nasiona marihuany

[250HPS][0.36] Auto Haze 2.0, Cheese Fem.

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wycisnę z Cheese'a?

  • 20-30

    Głosów: 0 0.0%
  • 30-40

    Głosów: 0 0.0%
  • 50+

    Głosów: 0 0.0%

  • Łącznie głosujących
    3
  • Poll closed .

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Siemanko
Zaczynam przygodę z indoor, kiedyś już coś działałem ale był to prowizoryczny box i prowizoryczna uprawa.

Box: 60x60x140
Lampa: HPS 250
Wentylacja: Wyciągający+filtr węglowy, wtłaczający, mieszak.
Pestki: Auto Haze 2.0, Cheese Fem, (być może jeszcze jeden serek wpadnie)
Nawozy, medium: Ziemia uniwersalna wymieszana z kokosem i perlitem, dolomit, trypack od biobizz.
Donice: około 15l
Trening: LST + być może siatka

Ciężko mi stwierdzić który mają dzień bo wychodziły z ziemi różnie, weg będzie to około 20-25dni, dziś liczę jako pierwszy dzień.

Na chwilę obecną tak się to prezentuje...





W boxie temperatura 25-29, 60% wilgotności w dzień i około 18-20, 70-80% wilgotności w nocy.
Mam też nawilżacz w razie problemów z wilgotnością i chyba go załączę na dzień.
Póki co w boxie są już 2 docelowe suczki być może dojdzie jeszcze jeden Cheese, oraz inne pierdy które polecą na Outdoor: 2x Critical Mass i 4x NoName- sam jestem ciekaw co to za pestki i jeden NoName który jest eksperymentem i będę testował na nim treningi :oczy:
Liczę na wsparcie i że jakoś razem to doprowadzimy do końca! Pozdro :tiphat:
 
Ostatnia edycja:

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Siemanko:zjarany:

Póki co wszystko idzie tak jak należy.
Dziewczyny dostały pierwszą dawkę nawozu na weg.
W boxie ostatecznie zostaną 3 koleżanki. 2x Cheese i Auto Haze 2.0.

Automat:

Cheese1:

Cheese2:


Critical Mass x2 ( One polecą na out):

Jedna jest trochę blada, ale zobaczymy jak się zachowa po dawce nawozu :dela:

Oraz 4x NoName(out), nie wiem co to za odmiany, trochę pomutowane liście mają. Jedna z nich odrazu wypuściła trójpalczaste liście :oczy:


Panny Outdoorowe pójdą na dwór jak pogoda w nocy się ustabilizuje, póki co jeszcze chłodne noce u mnie :/
Wszystko idzie tak jak należy ;)
Pozdro!
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
UPDATE 18 DZIEŃ WEG

Póki co bez zbędnych problemów. Dziś próbowałem nagiąć Haze i Serka co by więcej światła doszło do odrostów. Proszę o radę czy dobrze to wyszło :dela: Na jednym z Serków wykonałem cięcie, nie wiem co z tego wyszło, więc też chętnie usłyszę waszej opinii.

Myślę że potrzymam je około 7 dni być może dłużej i puszczam na flo. Teoretycznie miejsce w boxie jest i chciałbym je dobrze zagospodarować, także w tej sprawie liczę na waszą poradę. :tiphat:

Poniżej fotki
Haze Auto


Straszna sałata, gęsto się krzaczy.

Po "treningu"

Serek1


Moim zdaniem bez żadnych problemów leci.

Po "treningu"

Serek2


On był jakiś zamulony, nie było w nim wigoru, więc postanowiłem spróbować na nim cięcia. Planowo chciałem wykonać na 4 nowe szczyty, co z tego wyjdzie? Zobaczymy hehe...
Reszta bydła wyszła już z boxa i ich losy można śledzić tutaj:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?145759-6xNoName-2xCritical-Mass

Proszę z góry o rady bardziej doświadczonych Growerów, jestem laikiem i czekam na rady jak i z***ki. Pozdro!
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
25 DZIEŃ WEG
Witam, szybki up po tygodniu.
Roślinki zostały lekko przystrzyżone i ponaginane co by odrosty dostały więcej światła. Myślę że dam im 5-7 dni na ogarnięcie i polecę już 12/12. Planuje jeszcze w czasie indukcji zrobić fryzjera i powycinać odrosty które z góry będą skazane na marny popcorn.
Dostały dziś po 1l wody na donicę, następne podlanie będzie z pożywką :dela:
Automat strasznie się krzaczy, nic nie chce iść w górę, ciężko go naginać... Zaś serek nr1, pokazał włosy i wystrzelił do góry jak na indukcji, być może po***ałem nasionka? :jprd: Czas pokaże.
Serek nr2 idzie innym treningiem, bardziej tutaj eksperymentuje, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Foteczki:
Haze Straszny mikrus, gęsty, sztywny, zbity




Serek nr 2 Planuję każdy odrost poprowadzić w innym kierunku, tak by fajnie zapełnić powierzchnię doniczki.




Serek nr1 Ten pokazał włosy i zaczął się budować w górę, typowo jak na indukcji stąd zacząłem się zastanawiać czy to nie aby przypadkiem automat. Jest możliwość że po***ałem nasionka, ale nie martwię się z tego powodu. LST dało 2 duże odrosty, ponaginałem je na całości powierzchni doniczki, mam nadzieję że za tydzień zrobi się tutaj naprawdę zielono :odlot:



I pytanko, nowe liście u tej pani budują się powykręcane, dopiero później łapią kształt, czym to może być spowodowane?


I komplecik...
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
UPDATE
Laski po 30 dniowym wegu, zostały przełączone na 12/12. Indukcja dzień drugi.
Tak jak myślałem po***ałem nasiona. Czyli do tej pory opisywany Haze- jest serkiem <coolpalacz>

Foty:
Serek1


Gęsty, zdrowy, zobaczymy kiedy zakwitnie.

Serek2



Zmizerniał na pewnym etapie życia, dostał cięcie i teraz robię sobie z niego bonsai. Nie nastawiam się na coś z niego, ale niech sobie rośnie :dela:

Haze





I rodzinka w komplecie:


I teraz pytanka do Was:
1. Co może być powodem tak mizernych i oklapniętych liści u tego Haze'a?
2. Czy jest sens dalej naginać rośliny?
3. Czy wycinać z środka liście i nie doświetlone odrosty?

Jest to moja pierwsza zaplanowana uprawa jak i fotorelacja na forum. Dużego doświadczenia nie mam, więc zwracam się z pomocą do Was i liczę na to, że razem doprowadzimy to grow do końca :harvest:
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Siema. Ładnie lecisz! :tiphat: Byc moze lejesz za duzo wody.. u mnie roslina jest oklapnieta gdy podleje.. naginac mozesz zawsze tylko musisz cobie zalozyc jakąs ilosc szczytow z krzaka i to utrzymac do konca.. załózmy po 6 palek.. mozesz wycinac malymi krokami zeby jej bardzo nie stresowac ale opinia co do automatow jest taka aby lisci nie ruszac..

---------- Post Zaktualizowany 16:56 ---------- Data pierwszego postu 16:54 ----------

Siema. Ładnie lecisz! :tiphat: Byc moze lejesz za duzo wody.. u mnie roslina jest oklapnieta gdy podleje.. naginac mozesz zawsze tylko musisz cobie zalozyc jakąs ilosc szczytow z krzaka i to utrzymac do konca.. załózmy po 6 palek.. mozesz wycinac malymi krokami zeby jej bardzo nie stresowac ale opinia co do automatow jest taka aby lisci nie ruszac..

mozesz juz je zostawic i wiecej nie naginac chyba ze poszybuje za wysoko
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Siema. Ładnie lecisz! :tiphat: Byc moze lejesz za duzo wody.. u mnie roslina jest oklapnieta gdy podleje.. naginac mozesz zawsze tylko musisz cobie zalozyc jakąs ilosc szczytow z krzaka i to utrzymac do konca.. załózmy po 6 palek.. mozesz wycinac malymi krokami zeby jej bardzo nie stresowac ale opinia co do automatow jest taka aby lisci nie ruszac..

---------- Post Zaktualizowany 16:56 ---------- Data pierwszego postu 16:54 ----------



mozesz juz je zostawic i wiecej nie naginac chyba ze poszybuje za wysoko

Siemanko!
Dzięki za podpowiedzi :dela:
Automata w takim razie ruszać już nie będę. Wstrzymam się z podlaniem i zobaczymy czy odbije.
Co do serków, zobaczę za 3 dni ile szczytów uda się uzyskać-celuje 2x8 i delikatnie wytnę kilka odrostów.
Po zabiegu wrzucę up
:zjarany:
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Automat i Fem to słaby duet, tego Haze masz poblokowanego, rozwiązanie poczekać, ewentualnie Flash, i wtedy szybciej odbije....dosyp ziemi do donic.
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Automat i Fem to słaby duet, tego Haze masz poblokowanego, rozwiązanie poczekać, ewentualnie Flash, i wtedy szybciej odbije....dosyp ziemi do donic.

Dlaczego słaby duet?
Automata już nie ruszam. Poczekamy zobaczymy.
Jest sens dosypywać ziemię do donic na tym etapie życia roślin?
Pozdro!:tiphat:
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Daj mi godzinę to Ci pokaże że to realne
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
UPDATE:alien:

Yo!
Z Boxa wyleciał Serek2. Pozostałe rośliny go zagłuszały więc gdy zaczął kwitnąć, poleciał na out.
Trochę zamieszania było w tym boxie, ale już do końca zostanie tylko Haze I Cheese.
Widzę po nich że lekko przekoksowane nawozami, mimo że leciałem z instrukcją. Planuję je przesuszyć, następnie przelać i dopiero na następne podlanie podać pełną dawkę BioBizz.


7 CZERWCA
Cheese 7 DZIEŃ INDUKCJI
Został ponaginany i wyselekcjonowałem 10 szczytów które starałem się utrzymać na jednym poziomie.
Wyciąłem też liście i odrosty z dołu rośliny.
Fotka przed zabiegiem.


I tutaj kilka odrostów w boxie




HAZE 7 DZIEŃ FLO
Nic z nim nie ruszałem. Lekko się odmulił i wszystko wraca do normy.




I fotka razem ;)



14 CZERWCA

CHEESE 1 DZIEŃ FLO
Lekko przypalone końcówki, mocno zielona, ale temat ogarniemy. Kwiatki zaczynają się formować. Liście na szczytach zaczynają się szronić ;) Mam nadzieje że coś w górę jeszcze odbije. Na indukcji za dużo nie ruszył :jaraczz:





HAZE 14 DZIEŃ FLO
Odmulił i produkuję coraz więcej włosków. Dalej mocno zielony, ale mam nadzieję że po flushu, wszystko wróci do normy.




I razem:




No i jak widać troszkę źle to poprowadziłem i miejsca w boxie jeszcze trochę zostało w szerz jak i w górę...
Jak myślicie pany? Będzie coś z tego czy nie będzie?
Zagląda kto tu? :bal: Chętnie wysłucham porad.


Pozdro!
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Elo elo!

Panny sobie kwitną, lecz mam wrażenie że nie tak jak powinny. Pojawiły się lekkie niedobory (czerwone łodyżki). Usunąłem kilka liści aby zrobić przewiew, przez ciągłe deszcze dość wilgotno jest w boxie. To chyba tyle ;)

Fotki:


Cheese 11 dzień Flo






Haze 25 dzień Flo






Grupowe




Jakieś porady? Posiadam Bio Blom, Top Max i Bio Heaven. Może powinienem zwiększyć dawki, aby kwiaty dostały więcej wigoru.
Czekam na odpowiedzi!
Pozdro wyjadacze!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół