nasiona marihuany

Asahi SL jak często na wegu?

Wyszukiwarka Forumowa:

ZielonaLili

Active member
Rejestracja
Kwi 2, 2020
Postów
38
Buchów
0
Ile razy na wegu stosujecie asahi sl? Dostały u mnie już 3 razy ( przesadzanie, 2x topping). Planuje jeszcze raz je ciąć + wyj***ć jakieś wiatraki bo za gęsto i się zastanawiam czy pryskać 4 raz czy nie za dużo. Często widziałem wpisy, że do 3 razy na wegu stosować, ale czy są jakieś konsekwencje jak będzie częściej? Ktoś jakieś doświadczenia?:czacha:
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Ile razy na wegu stosujecie asahi sl? Dostały u mnie już 3 razy ( przesadzanie, 2x topping). Planuje jeszcze raz je ciąć + wyj***ć jakieś wiatraki bo za gęsto i się zastanawiam czy pryskać 4 raz czy nie za dużo. Często widziałem wpisy, że do 3 razy na wegu stosować, ale czy są jakieś konsekwencje jak będzie częściej? Ktoś jakieś doświadczenia?:czacha:

podobno można (powinno się) stosować do 3x w ciągu życia rośliny ale nie wiem na pewno i jakie konsekwencje może nieść większa częstotliwość opryskiwania tym stymulatorem.
przy przesadzaniu to nie trzeba tego stosować, w sumie to zastanawiam się po co skoro roślinka i tak szybko się przyjmuje w nowej ziemi więc zalecałbym stosować produkt tylko podczas radykalnych zabaw czyli właśnie toping lub jakieś supercroppingi itd
niech się ktoś jeszcze wypowie bo ja stosuję boomboom spray i nie wiem czy to ma takie samo działanie a ja swój specyfik stosuję maksymalnie dwa razy i to zawsze przy cięciu.
raz tylko pryskałem częściej bo roślinka się rozerwała przy LST, na następny dzień zobaczyłem rozwarstwienie odnogi od głównej łodygi ale skutków negatywnych raczej nie zaobserwowałem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół