nasiona marihuany

Ph Wody sklepowej

Wyszukiwarka Forumowa:

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Siemano. Póki moje krzaki są młode (w małych doniczkach) dużą wygodą jest dla mnie podlewanie ich 1.5l wodą ze sklepu. Zawsze robiłem to Dobrowianką lecz Ph tej wody zmieniło sie z 6.5 na 7.5 więc przeszedłem na Cisowianke, ponieważ ta ma Ph 7. Cisowianka ma również dużo sodu a ostatnio na weednewsie bodajże czytałem żeby unikać wody z wysokość zawartością sodu dla młodych roślin. :jaja:. Jaką wode ze sklepu możecie polecić???


(Piwniczanki nigdzie u mnie nie ma ).
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,760
Buchów
8,983
Odznaki
3
kranówke z miernikem ph i cos do zbijania i podwiekszania hp ,ja osobisie leje wode z kranu i nigdy zadnych wiekszych problemow , kupywanie wody ze sklepu dla roslin to strata pieniadzy .... i plastiku
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
miernik pH i kwasek cytrynowy/ocet i pięknie zbija :)
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
woda z kranu, miernik i ocet lub kwasek cytrynowy ziomuś, serio.
nigdy nie rozumiałem ludzi którzy kupowali wodę do podlewania roślin, no absurd w ch*j....
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,594
Buchów
2,360
Odznaki
1
Ja mam wodę 7,5 w kranie przy organice nie zbijam ph i jest dobrze
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
U mnie odstana kranówka ma lekko powyżej 8 i też nie zbijam przy organice. Dawno już tego nie robiłem i zapomniałem gdzie phmetr mam.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja jadę na Biotabsach-mikoryza plus bakterie glebowe i nie ma problemów-sprawdz sam i się przekonasz.
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
nom, też jadę na biotabsach i powiem szczerze że też już posiałem gdzieś swój pHmetr
pH wody może być byle jakie byleby woda była odstana co by chlor odparował.
i tyle
w dodatku autopoty na pokładzie więc naprawdę w boksie expresy zaczynają kurz zbierać :]
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Jak Panny są już duże to też zbieram wodę kranową w dużym pojemniku, czekam conajmniej 24h mierze Ph, zbijam kwaskiem cytrynowym, wrzucam pompkę wody i resztą zajmuje się już system nawadniającym. Pytałem o wodę sklepową bo jak napisałem jest dla mnie bardzo wygodne pominąć cały ten proces, ***nąć z buteleczki i zapomnieć. w każdym razie Dzięki :salut: Ja lecę zawsze na ziemi Canna więc to nie organika :grz:
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Ile dajecie na litr tego kwasku ?mam 7.5

sypiesz, mieszasz i sprawdzasz. nikt nie powie tego w gramaturach
delikatnymi kroczkami i sam to wyczujesz. ja kwasku nie stosowałem tylko ocet i naprawdę leje się to w minimalnych proporcjach na litr wody.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół